Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 18:15:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашите слънчеви деца - родени 01-06.2014  (Прочетена 92083 пъти)
 
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #120 -: септември 30, 2014, 14:14:05 »

Много благодаря за мненията и съветите, момичета! В четвъртък сме на консултация и имунизация, мисля да обсъдя по-подробно с педиатърката ни захранването. Все пак мисля да поизчакам до началото на 6тия месец или поне 5 и половина, тъй като баща му е с алергии (поради което и дребния пие хипоалергенно мляко), а съм чела, че ранното захранване е предпоставка за алергии. Така или иначе, той не може да седи все още, а лично аз съм на мнение, че детето само показва кога е готово за захранване - може да седи, не бута лъжичката и следи храната на другите. Храната взе да му става интересна, но като му давам витамин с лъжичка, доста често я бута с  езиче.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: септември 30, 2014, 21:14:52 »

Има промоция на различни памперси и мокри кърпички в www.emag.bg до 03-10-2014г с безплатна доставка. 
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #122 -: октомври 02, 2014, 09:14:30 »

Мами, вашите мъници пият ли водичка? Моят младеж не иска и да чуе за вода или сок  sad Давам му с лъжичка и той стиска устни, плюе. От кръвните изследвания се видя, че не поема достатъчно течности. Кърмя го редовно, но друг вид течност не иска да пие. Вие как давате водичка и имали ли сте проблеми?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: октомври 02, 2014, 09:15:38 »

Пробвай чай.В къщи с водата сме на същото дередже.Плюе я, не я харесва, играе си с биберона...Чая го пие, взех и лайка и и харесва.Сок още не съм давала и за сега мисля да изчакам с него.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: октомври 02, 2014, 12:32:50 »

Първите месеци пиеше чай от копър, после вода, но почна да я повръща и спрях да му давам. Сега пак правя опити да пие, но той рядко се съгласява между храненията да пие течности.  pleasantry И моят съвет е да предложиш чай.
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: октомври 08, 2014, 09:41:12 »

Здравейте. Как сте в тези дъждовни дни. На нас много ни доскучава. Вчера бяхме наконсултация. Станали сме 7500, 69 см. Вече лази, изправя се, скача. Не се спира.
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #126 -: октомври 09, 2014, 10:37:58 »

И на нас ни доскучава много. Не знам зимата как ще я караме. Моята програма вече се изчерпва  pardon Малкият и той не се спира дори като яде и спи  crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: октомври 09, 2014, 10:59:12 »

Привет.Ние другата седмица сме на консултация да видим колко сме пораснали.По мое мнение имаме застой в килата, но на см вървим.Мони става все по-активна, направо е приключение.Обособяваме и детски кът в хола, където да дивее на спокойствие.Иначе аз излизам почти всеки ден, само порой ме спира.Вчера дори ни поваля малко, но детето има дъждобран.
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: октомври 09, 2014, 14:59:26 »

Маги как и обособявате кът? На мен ми е мн сложно. Надули сме един басейн и вътре са й играчките обаче тя се изправя, започва да скача и още малко ще го прехвърли. Ако я оставя на земята лази до някъде и пак се изправя. И на столчето за хранене се научи да се изправя, вчера я хванах във въздуха и днес я вързах с коланите.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: октомври 09, 2014, 15:36:10 »

То кът си е много относително нещо.Предполагам Маги има впредвид стая ,в която на воля да се търкаля ,пълзи и т.н.То е като все едно да кажа ,че моето почти двегодишно диване има стая .Има апартамент май smile.
Ани ,хитро звучи това с басейна.Другият вариант е кошара за игра ,от тези квадратните.
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: октомври 09, 2014, 16:44:10 »

Обмислях и за кошара, но си мисля че е малка и бързо ще й омръзва. Слагам я и по малко и не всеки ден в бънджи, колкото и да бях против. Тя много му се кефи.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: октомври 09, 2014, 18:55:36 »

Точно както Фийбс пише, стая в която да вилнее.Кът е относително понятие.Аз коланите и слагам навсякъде, най-малкото за да свикне че съществуват и трябва да е с тях.И до сега не съм имала проблем да ми се тръшка, че е с колани и че е вързана.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: октомври 10, 2014, 10:25:24 »

Иван навсякъде е с колани (количка, стол, шезлонг, стола за кола). Ако е без, ще си разбие главата. И ние сме в отбора на шурите хлапета. Др месец и ние ще обособим кът за седене на земята, а за пълзене-целият апартамент е негов. Сега се чудя статично бънджи ли да взема или проходилка. Но нямам място за второто, така че май ще е бънджи.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #133 -: октомври 10, 2014, 12:31:42 »

Явно всички са на вълна "къде да сложим бебето да се търкаля на воля"  tease Ние го измислихме също с нещо като кът: холната ни маса замина в мазето временно, защото така или иначе е от стъкло и не е много бейби френдли и през деня разпъвам един двуместен диван от Икеа, който се разпъва на земята, т.е получава се нещо като матрак и от 2-3 седмици Виктор си се търкаля на на него и се кефи много.

Ще изчакам още 2 седмици и започвам да захранвам. Иначе на последната консултация на 4 месеца и половина беше 7500 гр и 71 см. На килограми добре, но явно ще го правим баскетболист, на сантиметри излиза извън графиката smile  Ваксините ги изкара леко, мъчат го двата долни зъба, които прозират под венеца и чакам да излезнат скоро, като отвреме на време мажа с Дентинокс вечер, за да спи спокойно, макар че мажа е силно казано, досега сме мазали 3-4 пъти общо, което е една дневна доза.

Ще поръчвам тия дни столче за хранене, та да ви питам, след като не седи много стабилно, мога ли да го храня на столчето? Не ми е ясно как се дава пюре на бебе, което се клатушка седейки smile
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: октомври 10, 2014, 15:30:49 »

Има столчета за хранене с положения на гръбчето http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=18139&cat=69  нашето е такова. Можеш на шезлонг в началото. Аз съм я хрнила и на диван като съм я повдигала от кръста нагоре с възглавница, но е трудничко защото шава доста.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines