Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:18:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашите слънчеви деца - родени 01-06.2013  (Прочетена 37329 пъти)
 
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 18, 2014, 11:34:18 »

Извинете за двойния пост,но забравих да спомена,че това кремче което ползваме е за лице и е 50мл.
За тялото ползваме това минерални слънцезащитно мляко от 100мл.:
http://www.eau-thermale-avene.bg/Product.aspx?id=112
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 22, 2014, 07:32:53 »

Да споделя и тук вчерашното ни занимание
Голяма игра пада! Радвам се, че Алекс от мака проявява такъв интерес към превозните средства. smile
Другата ни страст са книгите. Обожава книги с животни. Може поне половин чес да разглеждаме някоя и да се обясняваме кое животно е на картинката и как прави. Освен това само ги разнася насам натам.
Щях да ви питам, вие кога мислите да спете да ги мажете с мляко/олио след баня?!?
Освет това от началото на месеца дребната сама спя да пие мляко преди лягане. И аз гледам да компенсирам с кисело мляко и айрянче през деня. Прясното не й харсва толкова много за сега.
Вчера тупна по глава от спалнята. Може да съм лоша майка, но 10 пъти й казах, че ще падне да не се качва и накрая я оставих да падне, че да види, че мама не лъже. От тогава като се качи си слиза внимателно и дажа спя да се катери толкова много.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 05, 2014, 11:45:38 »

Наспамвам навсякъде https://www.facebook.com/events/744328748923442/?notif_t=plan_edited

Това е страница за протеста, който организираме след нелепата смърт на едно малко дете.Мисля че всеки родител трябва да помисли, че може да промени нещо и да се помъчим, това са нашите деца!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 05, 2014, 12:51:26 »

Извинявам се, че ще оспамя още! Ако трябва изтриите поста ми, но искам да изкажа мнение по въпроса. Мнението сигурно няма да се хареса на мнозина, но това никога не ме е спирало.
В крайна смекта аз съм и шофьор и пешеходец. Моето мнение е свързано с това, че не може да разчитаме, че щом сме на пешеходна пътека, минаващите коли магически ще спрат. Като бяхме малки ни учеха де се оглеждаме от много ранна възраст. Все пак това че пешеходната пътека дава предимство на пешеходците, съвсем не значи, че шофьорите да дръжни да предивждат кой ще изкочи да пресече и кога. А и с 20 км/ч да се движиш като ти изкочи някой не можеш да спреш. Има си физически закони!
Не оправдавам шофьора! Не ме разбирайте грешно. Но за да няма такива жертви трябва и пешеходците и шофьорите да спазват правилата!
Също така не мисля, че от тези протести ще има някакъв смисъл! Какво ще променят? Ще спрат да продават книжки? Или ще спре безнаказаността?
И на последно място си мисля, че няма значение колко е чакано едно дете и колко е гледано! Болката от загубата си е еднаква! Много ме дрезни тази медийна спекулация! Ако беше станало от първия път и на няколко месеца, родителите щеше да им е по-леко ли?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 05, 2014, 13:15:10 »

Пънки, няма значение колко е чакано, дете е, убито на пешеходна зона, там където и ти пускаш детето си без да си залепена като ваденка за него.Да и аз се оглеждам на пешеходната пътека, но има ужасни камикадзета, който форсират колата щом видят пешеходец.Ние искаме промени в НК, искаме да няма пробация, да няма условно.Да се отнемат книжки на хора шофиращи пияни, да се вкарват в затвора ако карат без книжка.
А защо Зачаите ли?Защото просто се организирахме, защото аз гледам Мони и си мисля, че ако някой ми я отнеме по толкова глупав начин, ще откача и не отговарям за действията си.Защото станах много, на често смъртите на деца.Защото ми писнаа всеки да си мисли, че е над закона!Закона за движение по пътищата е един от важните в БГ, но той е най-често нарушавания от всички.
И защото ако и този път не стане нищо, то утре направо да си бием камшиците към чужбина, не заради големите им заплати, а заради сигурността, заради спазването на правилата.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #20 -: юни 05, 2014, 13:18:17 »

 Offtopic
не Пънки, мъката за това семейство е голямо, но колко хора умряха по спирки и тротоари, не е само за това детенце, похода е за всички безнаказани нелепи случаи.
Това дете е ударено на пешеходна зона, а не на пътека, все едно на главната в Пловдив да минават коли.
Заради такива изказвания сте на този хал, накрая ще отидете да живеете в пещери за да си опазите децата.
Дори да не спазат всички искания, и едно да е, пак е кяр.
Аз самата съм спирала на пешеходна пътека от 3 платна,, човека стоеше и чакаше, колата от средното платно изобщо не се трогна и премина с бясна скорост, все едно аз съм спряла за сладолед. Човечеца се дръпна назад към нашата кола, повдигна рамене отчаяно и продължи. Еееее какво да говорим.

Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 09, 2014, 07:23:12 »

На нас тези дни ни е избил горен кътник. Направо не повярвах като го опипах! Но нещо презскочихме ред, понеже още не са избили вторите долни резци.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines