Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:03:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на госпожица 08.06.2014  (Прочетена 49816 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юни 11, 2014, 11:22:20 »

Честито! Много късмет ви желая!  give_rose
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юни 18, 2014, 12:45:53 »

Здравейте дами,

Ние се завърнахме от меден месец и е време да задоволя вашето любопитство.

Трудно ми е да разкажа за нашият сватбен ден в подробности, тъй като всичко мина като в сън или като в мъгла, сякаш се случваше не на мен, а аз бях в една огромно еуфория, все едно летях в облаците.

Сутринта станах да се изкъпя и да хапна, защото после знаех, че няма да има кога да се яде Wink От предният ден си бях взела баничка и си я изпекохме сутринта и хапнах с мама, татко и брат ми, а после се започна суетенето.

Мама искаше да пипне всичко, което нямаше как да стане, защото я назначих за мой личен шофьор и се примири да делегира задачите на тати и брат ми. Докато те двамата се оправяха и нареждаха чаши в кухнята мама слезе на фризьор и после тръгнахме за моята прическа.

В салона беше много спокойно, той беше отворен само за мен мама и свеки. Като стигнахме свекърва ми беше вече почти готова и много хубава (към 10 и 30) и се заеха с мен. Прическата ми отне доста дълго време, но не мръдна цяла вечер и много си я харесах (не бях имала никаква пробна прическа или грим, но знаех какво искам и хората се справиха отлично). От гримьорката останах супер доволна. Ако някои иска координати ще попитам свекърва ми, защото тя се занимаваше  pardon Цената беше супер, а грима не мръдна до сутринта, а за всеки случай гримьорката ни даде по 1 тампонче с фон-дьотен, но така и не се сетих за него danceg

И така към 12:30 тръгнахме от салона красиви с мама. Брат ми и тати ни се обадиха поне 5 пъти да ни питат нещо или да ни кажат нещо и когато бяхме в колата пак звъннаха, че фотографа е дошъл.

С мама се прибрахме и тя отиде да се облича докато аз се обаждах да проверя къде са ми цветята и омокрих целият под в моята стая с вода  tease Милият фотограф беше очарован как братчето ми в костюм чисти с мопа.

И така мама дойде вече готова да ме облича, сложихме роклята и дойдоха и шаферката и кумата. Тук се получи малка объкрвация от толкова помощнички мама не успя да се оправи с връзките на роклята доста дълго, а кумата дойде по дънки, защото мислела, че ще се оправяме у нас  pardon

Както и да е влезе кумата да се облече в стаята на брат ми, фотографа снимаше хаоса и асистираше и тъкмо, когато ми вързаха връзката на рокля на вратата звънна младоженеца....

Паниката настана, аз бях без обувки, никои нямаше питие, пратихме шаферката и брат ми да го забаламосват и да не го пускат на вратата. Те му измъкнали малко пари, накарали го да обещае да готви и да мие чинийте и до пуснаха при мен  blum

Аз като го видях останах без думи, беше толкова красив и миличък и вече си беше при мен и нищо друго нямаше значение  weddingday

Казах му, че е подранил (той си беше у нас 1:30 точно), но аз не бях готова и затова го накарах да ме обуе girl_wink

После тръгнах да закичвам младоженеца и родителите и се оказа, че неговите родители ги няма  tease Той тръгнал по-рано с кума, брат си и оператора, за да снимат клип и вместо да ги изчакат като стигнаха пред блока се качили направо към нас  Girl_hide Без да искаме спазихме традицията свекървата да не взима булката  pardon

Обадихме се на свекърите да идват, запознахме кумувете и тръгнахме. Пред блока кумата показала на кума на бързо правото хоро, за а е подготвен за ресторанта  funnytooth Тати ме изведе, нароварихме се в колата, потеглихме за фото сесията и... булката се сети, че си е забравила букета  girl_impossible Бързо звъннахме на братята и те го донесоха, за да не се връщаме и за втори път потеглихме за сесията.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юни 18, 2014, 13:18:58 »

Както се притеснявах да не вали на сватбата беше толкова горещо, че трябваше да търсим място с хубава сянка за снимките и се спряхме на градинката зад галерията smile Поснимахме се, ние бяхме доста вдървени и затруднийме максимално професионалистите   girl_wink Те ни казват говорете си, а ние не знаем за какво  pardon

Като свършихме със снимките тръгнахме към ритуалната зала. В колата беше супер весело, с кумовете не спирахме да си бъбрим и да се смеем, а те двамата веднага си паснаха, все едно цял живот са се познавали  pardon

Пред ритуалната зала започнах да разпознавам някои от нашите гости и ми стана много готино, между временно се опитвах и да издиря моите гости чужденци, които се бяха изпарили от хотела, но не си вдигаха телефоните. накрая се оказа, че се качили в грешно такси от хотела и обиколили леко София, но доидоха по време на ритуала и много се зарадвах.

Пред залата се опитвах да не видя други булки, но в София, в залата в която ритуалите са през 20 мин се оказа невъзможно и реших да не ми пука girl_wink Видях 2-3 булки, които отчаяно извръщат глава от мен и почнах да се смея с глас  laugh Изчакахме пред залата за ритуала видяхме се с гостите, поснимаха ни и блязохме. Аз трешерех цялата и само си мислех, как не трябва да плача. Стисках силно ръката на младоженеца, за кураж и ми ставаше хубаво, че точно той е до мен и винаги ще бъде, когато имам нужда от упора.... Уж слушах жената, която водеше, но повече гледах дърворезбата и си представях смешни неща, за да не се разплача. Когато си слагахме халките бях на косъм, защото и на двамата ръчичките ни трепереха много силно.

След ритуала се видях с милите ми чужденци, успокоих се, че всички гости са там, младоценеца геройски ме изнесе на ръце и потеглихме към ресторанта.

Тук е момента да благодаря на двете майки и на агентката. Всеки път когато имаше проблем или някаква ситуация, някоя от тях се заемаше и оправяше всичко преди и да съм разбрала. Майките създадоха организация заедно с шаферката и всички чужденци бяха успешно транспортирани до коктейла.

Там малко стана обърквация, хората не бяха сигурни както да правят и дали да ни доближават, както и кой коктейл какъв е, но накрая се оправихме. Видяхме се и се снимахме с всички, те ни честитиха и ни дадоха подаръци и дойде време да влизаме в ресторанта, но уви точно 5 минути преди това, аз изпратих брат ми до вкъщи, че бях забравила нещо  Girl_hide Ние си побъбрихе с кумувете, слязохме за инструктаж от ДЖ и още малко снимки и точно да влизаме, братята се появихме. Смъмри ги младоженеца, че само тях чака цялата сватба и влазохме в ресторанта.

ДЖ и кумувете направиха посрещането ни уникално. Емо е страхотен ДЖ, направи празника ни много забавен и различен. Предложи ни индивидуални игри, които са по-лични и не се правят на всяка сватба и се постара дансинга да е постоянно пълен. Една приятелка на свекърите, веднага му поискала координатите, за някаква тяхна сватба.

След посрещането кума каза една дълга и много трогателна и лична реч и двамата със Стани бяхме изумени и трогнати от кумувете ни, справиха се невероятно, постоянно се стараеха гостите да се чустват добре, вечно усмихнати и на дансинга, просто направихме неверятен избор с кумувете и пожелавам на всички четящи такива всеотдайни и прекрасни приятели give_rose

Изтанцувахме първият танц, за който бяхме реперирали, но хич не ни пукаше на самият ден как сме се справили, важното беше само, че се държим в обятията си и сме заобиколени от толкова топлота и усмивки. Гостите бяха очаровани, пляскаха и ни поздравяваха за красивият танц, а след това превзеха дансинга и така до края  danceg

Някои по-интересни моменти от тържеството бяха играта с обещанията, където отбрани гости ни обещаваха разни неща. Например накарахме едната ми браточедка и шаферка да ни прави шоколадови бонбони за всяка годишнина и други по-лични и весели обещания, които ще си запазя за нас smile

Също страхотен момент беше когато кумът и шаферката, учеха чужденците на право хоро на една английска песен  funnytooth Чак ДЖ снима клип как се играе хоро на тази песен.

Единственият малък проблем в самият ден беше, че тората ни беше подала (но тя беше огромна!!), но и той беше разрешен от сладкарницата и агентката още преди да сме разбрали и за разрязването имахме голяма и красива торта, дори с фигурка (която също мислех, че сме забравили  crazy).

Като цяло сватбата ми мина като сън, това са отделни моменти, които си спомням, но имах чуството, че не се случва на мен. Сега нямам търпение да видя видеото и да си я припомня.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юни 18, 2014, 13:25:31 »

Ето и няколко снимки  girl_wink
Обувките и букетът ми


Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юни 18, 2014, 13:30:14 »

Много хубаво си разказала smile Много яки обувки! Винаги да сте си опора един на друг  heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #110 -: юни 18, 2014, 13:31:43 »

Страхотен разказ! Обувките и букета са номер едно Bravo! любимите ми божури! Дай и някоя снимка на роклята че сме се наредили тук и чакаме Wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #111 -: юни 18, 2014, 13:40:26 »

Oooo разказа е невероятен! Струваше си чакането! Поздравления за невероятния ден!

Ама не си мисли че ще минеш с една единствена снимка (между другото се влюбих в обувките), на която се вижда една идея от роклята... beating smile Wink Искаме снимкииииии
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юни 18, 2014, 13:45:13 »

Ще споделя повече снимки, но трябва да измисля как, защото не искам да качвам професионалните снимки от нашият фотограф навсякъде без негово разрешение и знание  pardon
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юни 18, 2014, 14:12:00 »

 Благодаря за снимката и разказа!  give_rose И аз се включвам с молбата за още снимки.  smile  Мисля ,че flickr е добро решение за снимките понеже там може да посочиш дали имат авторски права.  smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юни 18, 2014, 14:14:30 »

Чудесен разказ! Много се радвам, че всичко е било, както сте го искали smile
Бъдете много, много щастливи.
Снимката е супер, искаме още!!! Girl_hide
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юни 18, 2014, 14:21:17 »

и на мен ми хареса много разказа  Bravo
представих си нашия ден  Girl_hide
общо взето и аз съм се наредила на опашката да видя снимки и да прочета още за сватбата ти  give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юни 18, 2014, 14:31:00 »

Било е много забавно Bravo нямам търпение да видя снимките give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юни 18, 2014, 15:03:45 »

Искам снимкииии. Няма да минеш само с една, нищо,  че на нея виждам много красиви обувки (понеже не помня, но ако си ги купувала от тук, от кой магазин са? ),  както и букета е  прекрасен.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юни 18, 2014, 15:14:56 »

Обувките са ми от София да  girl_wink От едно магазинче на пиротска от страната на малкия Цум. Надолу като вървиш по нея се падаше преди Мегияс. Магазинчето е малко, а на кутията мисля, че пишеше Red Lips или нещо от сорта.
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юни 18, 2014, 15:32:25 »

Обувките и букета са страхотни  give_rose
Разказът ти е невероятен, сега още по-силно чакам ДЕНЯ.  Bravo

П.П. И аз чакам снимки  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines