Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:15:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на госпожица 08.06.2014  (Прочетена 49806 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 30, 2014, 21:42:15 »

Аз не съм видяла темата извинявай. Честита тема и оставащи седмички. Ще чакам с интерес разказа и сни ките после. Знам че ще е прекрасна сватба.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 30, 2014, 22:02:24 »

Не се притеснявай Маги, ти сега си имаш други грижи  Wink

tinycat менютата много лесно се уредиха! Сетих се, че една братовчедка на младоженеца работи в рекланма агенция и е много талантлива и тя веднага се съгласи да ги направи  girl_wink Само трябва да уточним алкохола и да и кажем текста.

Задачки освен пазаруването от миналия пост остават медицински, последни уточнения с професионалистите и ресторанта, рокли за кумата и едната шаферка.

Също по мен ми остават процедури, маникюр и педикюр ще си направя в другия петък, а мама в събота. И двете ще ходим на зъболекар, на мен да ми полират зъбите със сода, за да са малко по-белички smile

И на вечеря ще ходим с най-важните дами на сватбата, за да се поопознаят преди големия ден другата седмица.

И трябва да купим неща за почерпка у нас и такам. Не е като да няма.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 31, 2014, 21:19:50 »

Днес имаме още малко прогрес smile

Отидохме за медицински, но докторите си бяха тръгнали и само ни боцнаха, а в понеделник ще ходим по кабинетите. Ходихме във Вита на Ситняково.

Купих си и разни дреболийки за мен, сред които цветенце и 2 шнолки за косата. Не знам точно къде ще ми ги сложат. Искам косата ми да е нещо от сорта:


Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 31, 2014, 22:48:54 »

Любимите ми сватбени прически  Girl_hide Тя и моята еднаната беше такава (нищо фризьорката малко я по-промени по неин вкус)
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 03, 2014, 07:12:38 »

Мен вече явно силно ме тресе пред сватбената треска, ето днес се събудих в 8 без 15 от сватбен кошмар.  Всичко се беше объркало, ресторантът беше пълен с чужди хора и гостите ми бяха разпокъсани.  Любимата ми колежа липсваше,  роклята не беше моята, бях забравила да отида на прическа и ннямах нищо в косата и накрая само плачех и се молех да е кошмар,  а бях убедена, че не е. ..
Остават още мион задачи преди неделя,  аз все правя нещо и все изкача нещо ново. ...
« Последна редакция: юни 03, 2014, 07:14:15 от госпожица » Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 03, 2014, 07:23:17 »

 Добро утро, госпожица  bee Спокойно! Имаш цяла рода да ти помага за задачите, а и в крайна сметка най-важното сте вие двамата (+ лични карти и пръстени  blum) - няма какво да се обърка!
Имах много сходен кошмар преди известно време -  5 мин. преди сватбата нямах прическа и бях забравила да си облека роклята  tease Не знам защо всички се сънуваме като рошави булки  DANCE
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 03, 2014, 08:15:36 »

Всичко ще бъде наред, спокойно! Дори и да има някакво объркване с нещо, до колкото съм чувала, това е нормално за всяка сватба  smile
Прическите са страхотни! И аз искам нещо такова, но малко по-стегнато. Много романтично изглежда!!!  girl_wink
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 03, 2014, 08:22:38 »

Леле, явно една седмица преди сватбата някъде се почват кошмарите!
И аз така преди няколко дни - събудих се от ужас!

Сега от 2 дни не мога да спя от вълнение. Има супер много неща още да се направят, дребни, но аз ги върша, защото съм отпуска. А и най-добрата ми приятелка си дойде вчера и сега ще й се отдам изцяло, докато дойде денят!
И не мога да спя =( Напрегнато ми е  sad
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 03, 2014, 08:45:08 »

Момичета, да ви кажа, че никой няма да обърне внимание на детайлите. Всички ще гледат само вас. Бях на сватба в неделя и въпреки ужасното осветление, постната украса и факта, че сватбената книга за пожелания тръгна по масите доста късно, на никой не му дремеше, всички се забавляваха и гледаха младоженците. Дори парите събираха в хартиена торба от Т маркет, но после като го обсъдих това, се оказа, че само аз съм го забелязала. biggrin
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 04, 2014, 09:00:29 »

Благодаря ви. Днес се чуствам по - позитивно,  вчера се видях с фризьора и шаферката се сдоби с рокля. Само за кумата ми остана,  но тя утре се прибир в България и може да пазаруваме в петък.
Сетих се,  че не съм ви разказвала за прекрасният ми младоженец и ще се поправя малко по - късно smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 05, 2014, 10:36:17 »

 Госпожица, сега се сетих ,че единия ми братовчед е на твоята дата! Той ми каза, че са я избрали понеже 8 е символ за безкрай, много се трогнах  heart Имате страхотна дата и остава съвсем малко до заветния ден  smile
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #71 -: юни 05, 2014, 10:57:58 »

Казвай за младоженеца, че е интересно smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 05, 2014, 12:45:07 »

Да и ние си избрахме затова 8ми, а и защото аз харесвам числото 8 и искахме да си имаме неделна сватба, по-празнично ми е.

Младоженецът си избра костюма много бързичко и нямаше моите драми. За един ден беше готов. Костюмът му е тъмно син, от 3 части, има си елече. Елечето му в много хубаво, а най-много ме радва, че гърбът му е от розов сатен, което много ще отива на нашите цветове.

Той си има и 2 ризи и двете са бледо розови. Едната е по-обикновенна, за официалната част, тъй като ще е под елече, само и папионка и няма да се вижда толкова, а другата му е за ресторанта и има интересен десен от вътре на яката и на копчетата и на ръкавите, така, че и като се преоблече ще изглежда супер Wink Надявам се да си смени ризата, но да не си маха елечето за ресторанта, но ще видим колко ще се разгорещи от танци smile

Също си купи много стилни обувки  с много тънка синя линия на тока и не можехме да им намерим колан докато не отидохме в магазина на Арт където имаше един идеален и на много добра цена.

Мама и шаферката също са уредени Wink
Ето я шаферската рокля, макар че тук не се вижда много добре
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 05, 2014, 12:56:42 »

 Шаферската рокля много ми харесва!  Bravo
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #74 -: юни 05, 2014, 13:07:03 »

И на мен много ми харесва шаферската рокля  heart моята шаферка също ще е в дантела, в цвета на сватбата, но много се чудя за другите....ти колко шаферки имаш?
По описания младоженеца също ще е много хубав, можете да се "заиграете" в снимките с детайлите по ризата и елечето, ще бъде супер нежна и красива сватба, браво smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines