Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:00:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на госпожица 08.06.2014  (Прочетена 49807 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 15, 2014, 08:07:08 »

Питах те за ресторанта, защото преди срещата с ДЖ е хубаво да имаш някакво обща представа какви ритуали искаш да имате, съответно музиката която ще слушате - песен за първия танц, за танца на бащата с булката, и на майката със сина, любима песен на кумовете за поздрав  към тях, и за родителите ви и т.н. (като имаш някакъв списък горе- долу ти е по-лесно) smile
Фото и видео избрахте ли?
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 15, 2014, 19:36:03 »

Вики, няма да имаме хвърляне на букет поради няколко причини: 1. не ми харесва ритуала с жартиера, а не ми се ще да пренебрегваме мъжете 2. няма да има много кандидатки за него (повечето ни приятели са обвързани, но не искат да се женят или женени) 3. знаем коя е следващата булка, братовчедът на годеника ми ще се жени през август  Wink

Боги добра идея да се подготвим за срещата, макар че кумовете не са двойка, тъй че няма да ги поздравяваме с песен, нито ще имаме отделни танци с родители, мислим да заложим повече на неорганизиран купон (хаос)  lol

Песента ни за първи танц е от маската на зоро: http://www.youtube.com/watch?v=CP6LQjJo7eY Искахме песен, която не е обвързана с други спомени и да е дуетна и тази просто се оказа идеална. Аз много харесвам текста и мелодията и филма и всичко  give_rose

Днес една колежка в работата ме подпита за прическата и се сетих да ви разкажа. Тук е момента да благодаря на свекърва ми, която ми намери и запази и фризьор и маникюр и гримьор и изобщо се погрижи да изглеждам прекрасно в този ден smile
А ето и няколко примерни прически:




Фото и видео избрахме много отдавна и ги капарирахме още октомври  blush Много съм щастлива от избора ни и за нас ще е истинско удоволствие да работим с тези хора. Фотографа ни е Гого Кехайов, а видеото Илиян Матушев  smile

Друго, което мога да разкажа е за кумувете ни smile Мисля, че е много сладко, защото кумуве ще са ни нашите другарчета по чин от гимназията  Wink Те двамата не се познават още, тъй че ще се запознаят на сватбата, надявам се да се харесат и да не им е много странно, но и двамата са много готини и много ни обичат, тъй че съм сигурна, че всичко ще е наред. Много се радвам, че милата ми кума прие, защото за нея имаше доста прични да откаже, но тя се зарадва толкова искренно, че на мига знаех, че съм направила най-правилния избор, не че съм се съмнявала.

Сега като се прибера мисля да направя второ мини моминско парти, за да запозная основните дами на сватбата. Ще поканя мама, кумата, шаферките и свекърва ми на вечеря, за да намаля напрежението на всички за сватбата, надявам се да се получи добре и приемам предложения за приятни, тихички и не много скъпи заведеня в София, подходящи за случая.
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 16, 2014, 09:37:27 »

Аааа, това с кумовете е просто страхотно =)
Супер сладко =)
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #33 -: май 16, 2014, 17:08:17 »

Много хубава тема smile Не сме си писали, но ми стана интересно и ме обвзе сватбената треска, та реших да прочета smile Пожелавам безпроблемни последни подготовки и един незабравим сватбен ден, изпълнен с много приятни емоции smile
Стила който си избрала е много красив и романтичен, чашите са много красиви, а идеята за номера на масите супер оригинална  Bravo
Ние също сме при Илиян и ще ми е много интересно да видя клипчето което ще сътвори smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 16, 2014, 18:51:16 »

Благодаря и на двете smile

Сетих се да пусна и снимка на нашата фигурка за тортата, защото много си я харесвам.

Ако има още въпроси питайте на воля!
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 23, 2014, 12:05:53 »

Малко да ви се оплача, че вече ми е съвестно да мрънкам на младоженца.
Много ми е нервно за роклята,  защото я поръчах декември,  а ще я пробвам пак чак в четвъртък,  притеснява ме, че няма да ми хареса пак или ще е голяма и ще я оплескат с корекциите sad
Също поръчаме пробня торта, която на вид е върха, но не била много вкусна. Много ми е тъпо, защото аз не съм си в София и разчитам за тортата на братовчедка си,  а за вкусовите тестове на семейството,  но братовчедка ми е на 17 и единствено мога да си кореспондирам с нея със съобщения във фб понеже постоянно е по купони! Благодарна съм й, но ми се ще да е по-сериозна. Надявах се,  че мама ще контролира ситуацията,  но тя е много заета в работата и ако я помоля за помощ се разтройва, че не може да смогне с всичко.
Понякога се чудя струват ли си всички ядове  за един ден...
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 23, 2014, 12:15:20 »

госпожица, за тортата въобще не е късно да минеш на вариант да е купешка. Дори с ограничен бюджет можеш да получиш красива И вкусна торта и така и на теб ще ти е спокойно и братовчедка ти ще си купонясва... girl_wink
може ли да разкажеш от къде е роклята? спомням си ,че спомена че на Мори Лии (или се бъркам) ?
От Мтайлър-бутик ли я поръча или се шие някъде?
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #37 -: май 23, 2014, 12:22:46 »

И аз имам подобни притеснения за роклята, но пък имам и повече време...но няма смисъл да го мислиш, защото тя вече така или иначе е готова, така че ако има нещо да се коригира ще разбереш в четвъртък, като пробваш smile
От къде е тортата, сподели, ако някой е пробвал от мястото където поръчвате може да си даде мнението, нали знаеш различни хора, различни вкусове, няма как да се хареса на всички еднакво,така че донт уори, няма смисъл, всички тези ядове наистина не са оправдани smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 23, 2014, 12:40:15 »

Роклята е от Романтика,  те са официален вносител,  но други хоря ме наплашиха за корекциите при тях.

А тортата е от Росита, но дори незнам какве вкусове предлагат с несериозната ми шаферка. ...
Не ми се чак а да се приберем, ще ни остават само 10 дни, вижда ми се късно,  а и тортата е много красива и на супер цена. ..
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 23, 2014, 13:08:42 »

Спокойно, като се прибереш ще имаш 10тина дни да изръчкаш всички и да доизкусуриш нещата! =)

Според мен недей да се притесняваш, знам какво ти е, насили се и остави нещата в чуждите ръце, пък после ако нещо се е омазало много, като се върнеш ще го оправиш с малко командване и поскарване тук-там  danceg

На мен ми беше много трудно по едно време и след това се замислих "Абе, прекалено много зор си казвам. Едно е важното и то е, че ще се омъжа за човека, който обичам. Я да дам малко задачки тук-там да не си съсипя здравето."

И така =)
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 23, 2014, 13:42:50 »

Аз съм си шила рокля в Романтика фешън и сватбената рокля на сестра ми беше тяхна - справиха си се с корекциите и пиенето. Недей да го мислиш това.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 23, 2014, 20:52:17 »

Благодаря момичета, tinycat много е хубаво да чуя, че са се справили, дано и с моята е така.
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 23, 2014, 21:21:15 »

Съгласна съм с Рози, ще имаш десетина дни да подредиш нещата ако се налага.  good
Не се притеснявай за роклята има достатъчно време за корекции и за корекции на корекциите  Girl_hide ако се наложи  smile

Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 24, 2014, 17:40:16 »

Много се надявам да не се налагат кой знае колко корекции по роклята, не мисля, че много съм се променила от декември но ще видим  pardon
Остава моята голяма дилема с обувките, май съм си харесала тези Само дано да са удобни и красиви на живо, че вече не знам. Не съм си представяла колко е трудно да се намерят бледо розови обувки. Ако не ще си нося едни стари:

Миналия уикенд си купих и червилото за грима и вече лека полека сме почти готови smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 26, 2014, 20:01:07 »

Реших да ви покажа и моята пробна тортичка  yahoo Много нерви ми се събраха около нея, но в крайна сметка съм много доволна от крайният резултат и нямам търпение  да видя същинксата торта на сватбата. На самият ден ще е на 2-3 етажа, розите ще са само отстрани, а отгоре ще е нашата фигурка  heart
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines