Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:04:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на госпожица 08.06.2014  (Прочетена 49837 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 05, 2014, 13:15:36 »

Две шаферки и една кума.  Кумата днес и утре ще ходи за рокля,  а другата шаферка не я знам в каква рокля ще е, но съм сигурна че ще е прекрасна.  Само се надявам да не ни вали много ххх
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 06, 2014, 08:47:31 »

Съседните пак ме събудиха преди 9, тези панелни блокове са си наказание... Вчера бях толкова изтощена, че заспах пред телевизора към 9:30, после се събудих в 11 и си легнах окончателно.
Днес ми е приповдигнато, защото съм на маникюр и педикюр, а после ще се видим с кумата, която живее в Германия и специално се прибра за нас, а вечерта аз ще вечерям с шаферките,  мама, леля,  свекървата и кумата, а младоженецът ще ходи на ергенско парти.  Не знаем никакви подробности,  защото кумът си трае Wink
Не мога да повярвам, че след два дни ще съм госпожа,  струва ми се,  че всичко е на шета и не се случва на мен tease
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 06, 2014, 08:52:38 »

Хехехе, и на мен така, но ето - следобеда ще подпишем набързичко, а утре е и моят голям ден =)

Утре много да го щадиш твоя любим, че с тия партита.... smile smile smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 06, 2014, 09:03:23 »

Той сега е при майка си,  тя да си го гледа Wink
Днес само ще мине през нас, за да ми вземе багажа за хотела,  а утре сме се разбрали да не се виждаме,  за да ни е по-специално в неделя smile
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 06, 2014, 11:06:26 »

Вижам, че сте на финалната права госпожице, бъдеща госпожо weddingday
Реши ли къде ще е вечерята по женски?!може да си писала, но не съм видяла - да си прекарате страхотно.
Гледам, че и времето ще е с вас в неделя Sunshine / (ако вали малко дъжд, значи ще ви върви по вода), може да нямам време за компютъра през уикенда затова ти желая да изживееш сватбата на мечтите си Good luck
п.п. шаферската рокля е много сладка smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 06, 2014, 11:19:58 »

Мерси Боги. Спрях се на пицария Виктория близо до нас.  Не искам кой знае какво,  просто да запознаем дамите Wink
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 06, 2014, 11:55:46 »

 Offtopic идеално харесвам храната им (особено с морските дарове).
Имат и детски кът, тази която е близо до нас (не че ще ви трябва за сега blum)
Да разкажеш как е минало при вас и за ергенското парти при момчетата  smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 07, 2014, 09:20:38 »

Вечерята беше много приятна.  Всички имаха възможност да се запознаят и да поразчупим леда за утре ; )
Задачите вече са свършени, днес остава само да вземем неща за почерпка у дома и после пълен релакс smile
Миличкият син на кумата снощи пак обра точките.  Той е много добро и енергично дете,  игра си около масата до 11,  а ние се шегувахме, че тренира за утре; )
Купили са му костюм с елече и вратовръзка и ще е най-красивият малък кум, на цеееели 2 години!
Аз нещо съм кисела днес и още съм в леглото,  че ако стана ще се скарам на някой ( най-вероятно татко), а не ми се ще. ..
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 07, 2014, 09:29:11 »

 Госпожица, много се вълнувам за твоята сватба утре  pleasantry Мисля, че ще е страхоооотно!
 Пусни си някоя игра като Need for speed или Battlefield  Bravo, за да си изкараш стреса.
 
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 07, 2014, 13:43:01 »

Страшно се вълнувам за вашият сватбен ден ,Госпожица.Влизам и чета постоянно темичката ти.Такъв перфекционизъм няма начин да не привлече вниманието ми  Wink.
Купихте ли на кумата рокля?Какъв цвят е?
Релаксирай днес ,а утре всичко ще е вълшебно ,сигурна съм.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 07, 2014, 16:53:35 »

Благодаря дами.  Фибс, радвам се,  че намираш време за нас, покрай многото си занимания.
Не купихме рокля,  защото те са много притеснени финансово в момента,  а и с нейните двама мъже обикалянето по магазините е трудно,  май накрая ще си носи роклята от изпращането ни, но знам, че пак ще е прекрасна. Аз държа на хората на сватбата,  а стига да не са в черно нека носят това,  което имат и в което се чустват красиви pardon
Аз днес съм мис спокойствие е малко избухнах, защото наще прекаляват със суетенето и забраних на мама да мие прозорците на коридора в блока и казах на тате да спре да ахка колко съм слабичка или колко бързо съм пораснала, защото ми напрягат и после си дремнах, докато брат ми ги разсейва.  Страхотно е да си имаш братче, винаги верен съучастик във всичко smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 07, 2014, 16:55:38 »

 Госпожица, имаш мили родители и страхотен брат  smile Утре ще е страхотен празник и за теб и за семейството ти  danceg
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #87 -: юни 07, 2014, 20:00:52 »

Толкова са хубави тези емоции  yahoo нека си ахкат вашите, представи си колко са щастливи :-)
Пожелавам ти един прекрасен, розов ден утре, да си изкарате неповтортимо  Love girl weddingday
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 08, 2014, 06:46:06 »

 Хайде госпожица, ти си! След хубавата буря с гръмотивици снощи, сега времето е прелестно, точно като за сватба!  yahoo
 Пожелавам ти уникален сватбен ден  Сватбаааа !
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #89 -: юни 08, 2014, 07:07:08 »

 weddingday Вълшебен сватбен ден ти пожелавам
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines