Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:33:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на госпожица 08.06.2014  (Прочетена 49826 пъти)
 
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #45 -: май 26, 2014, 20:07:40 »

И двата чифта обувки са страхотни! Които и да избереш няма да сбъркаш!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #46 -: май 26, 2014, 20:08:34 »

госпожица чудна е тортичката, с тези накъдрени воалчета е приказна smile какво не и харесаха на вкус? Какъв пълнеж ще има? Аз примерно заложих на много прост вкус, маскрапоне с ягоди и всички много я харесаха, просто е лек вкус и няма какво да се обърка  girl_wink
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 26, 2014, 20:30:08 »

Ами крема е ягода и на места били малко сухи блатовете, ама щели да се поправят за самата сватба  pardon A крема е така направен, че прелива между блатовете от тъмно розово най-долу до почти бяло отгоре, тъй че ще си остане тя  danceg

shide благодаря  girl_wink
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 26, 2014, 20:35:39 »

 Тортата е много симпатична! Къдричките са супер сладки. Намерила си майстори  Bravo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #49 -: май 26, 2014, 21:00:57 »

госпожица страхотно звучи тортата  Bravo ще оправат блата Wink а и тя тортата се яде на края така че не се притеснявай. За обувките имаш един глас от мен за тези от Дайхман, много са хубави ако са удобни ще си ги носиш и след сватбата, даже и аз мисля да мина да ги премеря тези дни Wink
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 27, 2014, 19:48:28 »

Момичета днес беше последният ми работен ден като госпожица и беше много готино  danceg
Колегите ме изненадаха супер много. Цял ден картички и изненади, хора ми пожелаваха успех и да се забавлявам и изобщо денят ми мина супер бързо.

Сутринта на бюрото ме чакаше това:


Изненада от страхотният ми шеф.

Сега нямам търпение да се приберем на родна почва и да започне предстватбената треска  girl_wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 27, 2014, 20:10:52 »

Супер е било! Явно колегите ти държат много на теб! Радвам се, че положителните емоции започват отсега lol)
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 27, 2014, 20:12:43 »

 госпожица, завиждам ти благородно за срахотния шеф и колеги  Bravo
 сега почва финалната седмица, лудия маратон до сватбата, малко остана  Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
 Offtopic каква е професията ти?
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 27, 2014, 21:00:02 »

Страхотни колеги и много красива и сладка изненада!  yahoo  good
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 27, 2014, 21:39:13 »

Страхотна изненада!!!
Браво! =)
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #55 -: май 28, 2014, 11:49:21 »

Колеги и шеф мечта smile много хубава изненада са ти направили, личи си отношението им към теб, дори и по избора на цветовете  Bravo Успех с последните подготовки вече на родна земя smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 29, 2014, 18:34:53 »

Да благодаря момичета, вече съм в София и подготовката е в разгара си  yahoo Вчера платихме гражданското. Днес си куших 2 чифта обувки и сега не знам с кои да съм, а до утре трябва да реша, че да ми скъсят рокличката по тях  pardon Може да ги взема и двата и да реша според роклята  Wink

П.П. В момента се водя по професия Marketing and Business development assistant. Занимавам се с най-различни неща свързани с маркетинга. Правене на брошури, създаване на процеси за управление на големите клиенти, разни начини за следене на цените и каквото шефа се сети, че няма кой друг да го направи girl_haha
« Последна редакция: май 29, 2014, 18:37:24 от госпожица » Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 29, 2014, 19:28:32 »

Ехаа каква хубава изненада ти е направил шефа! Тортата не можах да я видя обаче   sad . Пожелавам ви да можете да отдъхнете през оставащите седмица и нещо и да посрещнете сватбения ви ден без излишни нерви и с много усмивки! Сигурна съм, че ще сте перфектни и много много красиви  give_rose  heart
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 30, 2014, 18:43:33 »

Изобщо не осъзнавах колко много задачки ни остават, но откато съм се прибрала в сряда с мама сме все навън.

Днес беше зареждащ ден, роклята ми е точно толкова красива, колкото си я спомням, ако не и повече  blum В магазина се чуствах като принцеса, но се оказа, че следващият ден в който имам време преди сватбата да ида е чааак в четвъртък, тъй че тогава ще си я прибера готова и с воал.

Взех окончателно решение и за обувките и сега ги разтъпквам. Само се чудя дали да си сложа стелки от тези силиконовите или не, с тях ми стиска, но без тях ме боли долу на възглавничките, но имам 1 седмица да ги нося и да умувам Wink

Утре ще ходим за медицински и да пием кафе със свекървата и да си говорим, а вечерта сме на вечеря с кума, че той милия още няма официална покана  blum

Остава да купя и да понаправя още някои дреболии. Нямам си украшение за косата, подарък за кумата и искам да взема от тези дето с тях се правят сапунени мехурчета за малките гости smile
А за правене ни остават връзките за колата, но ми трябва прозрачен лак за тях, а забравих да си купя днес...

Абе лудница е ама да ни е весело  Wink

Само едно нещо ме тормози сега. Дядо ми реши да ходи в болница точно седмицата преди сватбата  huhhuh.gif huhhuh.gif Старческа му работа, той има сериозен здравословен проблем, но това дали ще иде 1 седмица по-рано или по-късно е все тая за терапията, само дето ни създава допълнително напрежение точно преди сватбата. Виждаме ми се малко егоистично.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 30, 2014, 20:58:20 »

госпожица, това с възрастните хора и ходенето по лекари/болници чисто елективно и в най-неподходящия момент е като общоразпространен синдром тук  shok
Какви задачки са ви останали, освен менютата? Ти щи си ги направиш първа, така че чакам инфо после къде и колко Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines