Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:53:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на lorka88 31.05.2014  (Прочетена 45508 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« -: май 04, 2014, 17:53:04 »

Хайде още една нова темичка!  yahoo
Пожелавам ти една прекрасна сватба!
Ще се радвам да ни разкажеш всичко,което пожелаеш за подготовката ти. smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 04, 2014, 17:54:50 »

 Честита тема, Лорка!  Bravo Разкажи ни за сватбената подготовка и младоженеца!  pardon heart
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #2 -: май 04, 2014, 18:16:45 »

Благодаря, crazynelly!  Bravo
Колко е вълнуващо да си имаш тема за твоята сватба   Sunshine
Не знам откъде се започва  blush
Значи започвам с младоженеца...запознахме се през лятото на 2011, той е братовчед на бившето гадже на една от моите приятелки..бяхме в една дискотека, той ми подари цвете  give_rose и ми поиска номера, аз тогава малко скучаех през уикендите пък и ми стана неудобно да откажа (все пак роднина на гаджето на приятелката ми, подари ми цвете... )  и в крайна сметка си го дадох, въпреки че нямах никакви очаквания.. На следващия ден се видяхме, това беше най-дългата ми първа среща, ходихме в едно заведение на Витоша, в Южния парк, после да вечеряме..и разговора просто вървеше перфектно, нямаше изобщо някакви сконфузни ситуации, толкова много си говорехме, от тема на тема и аз просто не можех да повярвам..и така, много бързо станаха нещата  smile Той е много мил и романтичен и в това отношение много си пасваме.. на следващото лято отидохме на първото си море заедно - в Несебър Boat Той не беше ходил на море от 12 години, а там - никога, аз пък бях работила там едно лято и си ми е супер сантиментално и не знам каква магия се случи, но той просто се влюби в това място, беше перфектното море, само двамата и толкова романтично...след като се върнахме, имам чувството че всичко беше различно...общо взето сподели моята страст към този град, но при него вече е много по-силно всичко..и така..миналата година отново бяхме на море там, тогава се навършваха и 2 години откакто сме заедно..аз му подарих разходка с ветроходна яхта на залез слънце, беше невероятно, много красиво..След това отидохме в любимото ни заведение там, на брега на морето е и има певец и певица, но не пеят някакви чалги, дори нямат микрофони, а си стоят до една стена и мъжът свири на китара, а жената на цигулка и пеят много нежни песни, атмосферата е уникална....та, по едно време моят младеж изчезна, след малко се върна с една огромна кошница с цветя, след малко видях че там има кутийка, в кутийката пръстен... и такаа  heart Това беше предложението smile С нашата луда склонност към романтика, решихме и сватбата ни да е в Несебър - аз съм от Русе, той от София и решихме, че ако ние искаме да е така, няма причина да не бъде  smile И така се завърнахме от море сгодени и започнахме ГОЛЯМАТА ОРГАНИЗАЦИЯ smile
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 04, 2014, 18:37:59 »

lorka88, честита темичка и от мен smile

Много романтично еххххххххххххххххххх heart


Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #4 -: май 04, 2014, 19:10:35 »

Благодаря!
Ето и малко снимков материал от предложението  blum


* IMG_6540.jpg (65.37 KB, 537x403 - видяно 374 пъти.)
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #5 -: май 04, 2014, 19:11:25 »

Кошницата..


* IMG_6578.jpg (35.89 KB, 207x277 - видяно 2494 пъти.)
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #6 -: май 04, 2014, 19:12:12 »

И пръстенът...който въобще не се вижда добре, ама..


* IMG_6572.jpg (46.46 KB, 395x296 - видяно 2514 пъти.)
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 05, 2014, 06:52:38 »

 Лорка, предложението е било толкова романтично  give_rose Дали да става въпрос за прекрасния град Несебър? Сещам се за един дует там, много подобен на това, което ти описваш  blush
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 05, 2014, 10:58:53 »

Уникално предложение! smile Много са хубави снимките!  good
Малко ми напомняте на мен и на милото с това,че вие сте влюбени в Несебър. Ние с милото пък в Созопол.  heart Там сме имали прекрасни моменти заедно. smile
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #9 -: май 05, 2014, 22:17:06 »

Така е...където има море, има романтика за мен, ама особено някои места са много въздействащи  smile
Сега да започвам да разказвам за организацията аз, че имам много да наваксвам  smile
Ресторанта си го избрахме сравнително лесно, те там не са супер много ресторантите, в които може да се направи подобно събитие, искахме да е с гледка към морето и така доста бързо получихме оферти и си избрахме...на мен ресторанта много ми харесва, в един хотел на първа линия е, гледката е страхотна и така..надявам се всичко да е ок там smile DJ ни препоръча управителката на ресторанта и също не сме имали дилеми, за сметка на това, колкото повече разпитвахме, толкова повече се убедихме, че сме направили правилния избор, там всички го познават и всички дават много положителни отзиви  Wink Срещнахме се с него едва преди 2 седмици, когато бяхме там за да си подадем документите и да уредим подобни неща и останахме много доволни smile За фотото и видеото бая рових, докато намеря такива, на които портфолито да ми хареса..като им гледах клиповете, повечето ми бяха супер снобарски и изобщо не ме грабнаха, напротив...бяхме получили и една оферта от един фотограф, който обясняваше, че фотосесията не се правела в деня на сватбата, защото нямало да има време тогава, а на следващия ден  ROFL Сигурно има хора, които избират този вариант, но аз нещо не можах да си представя как на следващия ден ще се облека със сватбената рокля и грим, прическа...и ще се правя че имам сватба biggrin искам реални снимки, улавящи емоцията ни от самия ден, а не нещо наужким, за мен идеята не е да се правим на сватбени фотомодели, а да си съхраним спомена  smile В крайна сметка намерих, това което ми допада, фотото и видеото са екип, от Бургас са, но ще дойдат в Несебър и така..с тях също се срещнахме чак сега, въпреки че ги капарирахме още през есента и също останахме много доволни  smile Общо взето, това бяха нещата, които бяхме направили преди Нова година...а, и си бяхме избрали дата..там имаше малко драма, защото искахме  да е на 14.06 и си бяхме запазили ресторанта за тогава..Аз имам една приятелка, която много разибра от разни зодии, числа и т.н., ама наистина е много навътре, има си даже някакъв софтуер, с който нещо си гледа и тя ми беше казала, че тази дата изобщо не е хубава за нас и по-добре да е 07.06 , а най-добре 31.05. Аз по принцип не се влияя особено от такива неща и и казах, че за май и дума не може да става, защото ние си искаме да е юни и че на нас датата си ни харесва и така..обаче един хубав ден управителката на ресторанта ни се обади и ни каза с хиляди извинения, че ще имат някакво голямо събитие на 14.06 с някаква турагенция и трябва да си преместим сватбата..то нали имаше още супер много време и дори не бяхме капарирали още, на нас никак не ни се искаше ама като нямаше друг начин..и решихме че тогава ще е на 07.06,нооо то се оказа задушница! И накрая сватбата си стана за 31.05.. съдба  blum После свикнах с датата и вече съвсем по друг начин я възприемам разбира се smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 06, 2014, 11:31:18 »

Да ти кажа честно датата ти е много хубава! Аз първоначално исках сватбата да е май месец,но поради много и най-различни причини накрая ни се падна 01.06.  smile С времето все повече започвах да си харесвам датата и направо даже си я заобичах.  blush
Разкажи ни още неща около сватбата. Темата морска ли е или просто украсата ще е в синьо,защото харесвате този цвят? smile Торта избрахте ли си вече? Роклята откъде ти е? smile
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #11 -: май 06, 2014, 14:32:18 »

Даа, темата е морска.. smile Купили сме си супер много морски звездички, мидички, рапанчета и тем подобни, както и едни чаши със синьо дъно...ние сами ще си правим украсата, не сме наемали агенция  smile Ще ползваме само едни калъфи под наем.. Сега ще ви покажа пробата ни за украсата, само че ще е върху син плат:


* 577338_10201099391460741_1482374420_n_f.jpg (24.46 KB, 288x216 - видяно 2456 пъти.)
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #12 -: май 06, 2014, 14:32:49 »

Първи вид чаша smile


* 1236492_10201099392300762_350872965_n_f.jpg (26.84 KB, 288x216 - видяно 2451 пъти.)
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #13 -: май 06, 2014, 14:33:48 »

И втори вид чаша smile


* 1240649_10201099391420740_136313274_n_f.jpg (26.07 KB, 288x216 - видяно 2474 пъти.)
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #14 -: май 06, 2014, 14:40:40 »

А това са ни поканите  smile Също сами си ги направихме, купихме си картон от една фирма в Дружба, дизайна отвътре е мой, текста на поканата е на сестра ми, изчисленията също бяха мои, а изработката е дело на младоженеца..много сме горди с поканите, станаха по-хубави, отколкото си ги представяхме  Wink


* Снимки_f_1.jpg (26.62 KB, 308x231 - видяно 2444 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines