Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 23:14:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на lorka88 31.05.2014  (Прочетена 45912 пъти)
 
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #45 -: май 16, 2014, 16:51:25 »

Леле , и аз изчетох темата на един дъх!

Браво, много се радвам, всичко е страхотно, стискам палци да мине без каквито и да е нерви! И после да се похвалиш  danceg

Благодаря, Рози!  give_rose give_rose
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #46 -: май 16, 2014, 17:14:38 »

Хайде и аз да се присъединя smile
Историята ви е страхотна, както и всички идеи, които са на път съвсем скоро да се осъществят!
Едно голямо браво за това, че имате куража да осъществите мечтите си, точно както и където искате, това с тържественото влизане ще е много емоционален момен за всички Bravo smile
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 16, 2014, 17:23:10 »

Както и да го направите моментът ,в който младоженеца вижда булката за първи път в бялата рокля е уникален  Girl_hide На колкото свтби да съм била до сега винаги ме разплакват  cray Мнооого силен миг  heart
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #48 -: май 16, 2014, 17:33:04 »

Благодаря ви момичета! Ех...не мога да повярвам, че е толкова близо момента.. blush виждам от другите булки, че всичко минава като насън и като за миг и ми се иска да мога да се насладя максимално и да не минава чак толкова бързо...нали знаете, както Мечо Пух е казал "Единственото по-хубаво нещо от яденето на мед, е момента преди яденето на мед!" В смисъл, че...ще ми липсва очакването за самото събитие, като се сетя колко много, много, много неща имаше за организиране и как едно по едно се уреждаха...После всичко ще бъде един прекрасен спомен! Пожелавам на всички ви да изживеете едни от най-красивите си мигове и всичко да се сбъдне както сте си го представяли!  give_rose
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #49 -: май 17, 2014, 11:19:46 »

Готова ееее, роклята ми е готова, скъсени са и всичките 5 пласта  Bravo Сега се придвижвам 100 пъти по-лесно, и е перфектна lol) Почвам да се подготвям за моминското парти, което започва в 14:30....много се вълнувам!!!  danceg
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 17, 2014, 12:01:59 »

супер! Честито за роклята и весело изкарване на моминското парти! Да ни покажеш снимки после!
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 17, 2014, 12:13:32 »

Браво Лорка , а няма ли да задоволиш женското ни любопитство с някоя снимка на роклята  blush
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #52 -: май 17, 2014, 17:00:12 »

Браво за роклята!!!  good И приятно прекарване на моминското парти, което сигурно вече е в разгара си! Чакам да разказваш.  yahoo
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #53 -: май 19, 2014, 17:34:32 »

Момичетааа, не можах да пиша вчера, защото се възстановявах от НАЙ-ЯКОТО ПАРТИ през живота ми!!!  yahoo Толкова съм щастлива!!! Аз по принцип не държах на моминското парти и честно казано, ми беше все едно дали ще има такова..Ноооо,моите приятелки го организираха, абсолютно всичко беше изненада за мен и беше УНИКАЛНО  Girl_hide Почвам да разказвам.. Първо в 14:30 ми звъннаха да слизам пред нас и още по стълбите чувах някакви викове..като излязох пред входа (той е в двор, а не откъм улицата) и чух супер силна музика и си викам "Боже,какво са направили"..ии излизам на улицата и какво да видя : 5 от приятелките ми, надънили музиката от колата на едната на max, танцуват на улицата, като ме видяха гръмнаха едно шампанско и пищяха и вдигаха адски много шум biggrin biggrin Някакъв дядо им пожелал на добър час в живота, защото решил, че са абитуриентки biggrin Бяха ми направили плакат, на който съм нарисувана аз и пише "Final fling before the ring" и на "блузката ми" пишеше "Keep calm and say Yes"...беше супер забавно, танцувахме 15-20 минути на улицата и тръгнахме...аз не знаех къде отиваме и те постоянно ме лъжеха нещо  blum В крайна сметка ме заведоха в един салон за красота, бяха ми запазили час за прическа, грим и маникюр и ме оставиха за 2 часа... girl_wink Пропуснах да спомена, че ми дадоха и коронка biggrin После ме взеха, и пак тръгнахме нанякъде..заведоха ме в ловния парк и там видяха една тяхна приятелка и аз тъкмо си мислех какво съвпадение и се оказа, че тя се занимава с професионална фотография и е дошла, за да ни направи фотосесия в продължение на 1 час..беше много яко, тя беше взела разни аксесоари като було, надписи "Булка" и "шаферки" и разни други неща и мисля,че са станали много яки снимки...там постепенно прииждаха и останалите ми приятелки, а аз изобщо не знаех кой ще идва и кой - не и супер много се радвах като видя някой ..бяха общо 13, имаше от училище, от университета, от 2 от предишните ми работи..абе ВСИЧКИТЕ ми приятелки отвсяъде...бях много щастлива smile След това отидохме в Joy Station в Студентски град, там бяха запазили маса и хапвахме, и ми даваха подаръци...беше супер смях с тези подаръци, защото бяха точилка, черпак, разни секси неща, биберон и какви ли не смехории..някои бяха свързани с пиянски спомени и умирахме от смях като ги отварях..а една приятелка ми подари чехлички, на които отдолу пише "Ники", за да бъдел мъж под чехъл biggrin И така, беше много забавна и тази част и после бяха запазили горе 2 писти за боулинг и играхме 2 часа боулинг..също беше яко, много викахме и накрая на съседните писти нямаше никакви хора biggrin biggrin После пак потеглихме, пак не знаех накъде и отидохме в Jim Beam в Студентски град..Там ми измисляха някакви предизвикателства, трябваше да ходя да взимам на 3 момчета от дискотеката телефонните номера, да танцувам с някакво момче и какви ли не други неща..biggrin Супер беше забавно всичко..иии те през цялото време ми говореха кога ще дойде стриптизьора, а ми бяха обещали да няма, и аз вече не знаех на какво да им вярвам и по едно време ме сложиха на един столи и дойде някакво момче и почва "Аз разбрах, че ти не искаш стриптизьор, ама то и аз се притеснявам и сега ще ми помагаш" и аз вече си мисля "Леле, ще ги убия" ама какво да правя, танцувам там и той около мене и те викаха отстрани и накря се оказа че това не е стриптизьор biggrin biggrin biggrin И аз ги питам "Къде го намерихте??" и те "Ами..ей там!" biggrin biggrin луди....идваха някакви момчета и ми даваха някакви бележчици на салфетки, ди джея постоянни ни поздравяваше и беше наистина уникално  Bravo Всички стояха супер до късно, ние стояхме до към 5 в дискотеката, после ходихме да хапваме и както ми бяха казали като ги питах до колко ще съм заета, се прибрах точно в 6 lol Наистина беше страхотно и съм много щастлива!!!
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #54 -: май 19, 2014, 17:44:46 »

Браво Лорка , а няма ли да задоволиш женското ни любопитство с някоя снимка на роклята  blush
Стелка, роклята са я виждали само вкъщи  и никой друг дори не знае какъв й е модела, така чее имайте още малко търпение  blum
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #55 -: май 19, 2014, 17:45:35 »

Ето и малко снимчици от партито..това е пред нас  Wink


* IMG_7442.jpg (66.14 KB, 337x253 - видяно 2036 пъти.)
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #56 -: май 19, 2014, 17:47:09 »

Това е след салона за красота  Girl_hide Аз преди това си бях изправяла косата, исках да й накъдря краищата ама не ми хареса, пробвах пак да я изправя отгоре, изнервих се, нямаше време, проръмя дъжд навън и въобщееее...така или иначе всичките ми усилия се оказаха безсмислени biggrin


* IMG_7485.jpg (72.5 KB, 263x351 - видяно 2040 пъти.)
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #57 -: май 19, 2014, 17:47:45 »

Подаръците... biggrin


* IMG_7490.jpg (36.9 KB, 292x219 - видяно 2055 пъти.)
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #58 -: май 19, 2014, 17:48:22 »

И в дискотеката..  yahoo


* 10339568_865954603420893_7921625793657716727_n.jpg (58.93 KB, 384x256 - видяно 2041 пъти.)
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #59 -: май 19, 2014, 18:59:39 »

Лориии дай боже всекиму такова парти! Искам и аззз!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines