Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 08:19:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на lorka88 31.05.2014  (Прочетена 45751 пъти)
 
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #135 -: юни 12, 2014, 22:19:48 »

Сватбената маса и параванът отзад smile


* IMG_7701_f.jpg (37.26 KB, 329x247 - видяно 2237 пъти.)
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #136 -: юни 12, 2014, 22:41:06 »

Когато ми станат готови професионалните снимки ще споделя още нещо, ако сега съм пропуснала smile
Мисля, че дойде момента и да изкажа благодарността си към всички, които спомогнаха за осъществяването на нашата мечта   good
Започвам съвсем отначало.. уникалния картон за поканите ни (тъмно син с отблясъци) намерихме във фирма "Кариер", която се намира в гр. София, "Дружба - 1"..цените са много ниски, работят и на дребно и останахме много доволни smile С всичките ни разновидности на мидички, рапани и морски звезди се сдобихме от Ейджиън Парадайс - в София, близо до Семинарията. Имат сайт и продуктов каталог в интернет с много интересни нещица  chee Калъфите за столове, панделките, драперията за сватбената маса и пътеката за посрещане взехме под наем от сватбена агенция "Вълшебниците" - след като първата агенция, която бяхме избрали - "Фен арт" ни излъга брутално, за което съм писала в друга тема, се спряхме на Вълшебниците - всичко беше както се бяхме уговорили, направиха ни компромис поради това, че сватбата беше в Несебър и задръжахме нещата около 6 дена..останахме много доволни, калъфите се слагаха доста лесно smile Роклята си взех от бутик "Радина-Мария" с магазини в Русе и в София..поръчах си я от Русе, а си я взех от София..малко се забавиха, но всичко беше перфектно, роклята е много красива и изработката  е идеална smile Прическата и гримът ми се дело на Дора Станкова от фризьорски салон "Ивета" в гр. Ахелой..тя се справи светкавично бързо, много готина жена, много се вслушва в това, което искаш като резултат и го прави по-добре, отколкото сам си го представяш..аз пробен грим нямах и много се притеснявах, но на сватбата стана наистина по-красиво, отколкото си го представях, не знам как тя успя да разбере точно какво искам от всичките ми обяснения.. smile Прическата пък беше направена толкова бързо, че не мога да  повярвам, всички си ми издържа до сутринта и съм мнооого доволна  Girl_hide Ди джеят, на който се спряхме беше Емо от Св. Влас, много точен, напълно се съобрази с всичките ни желания, поддържахме комуникация през цялото време преди сватбата и стана супер купон  danceg Фотото и видеото бяха екип от Бургас от www.fotovideo.bg. Операторът беше Петър Георгиев - Пацо, а фотограф - Светослав Ковачев..страхотни, за тях нямам думи! Бяха през цялото време на точното място, неуморни, с идеи, останаха дори повече, отколкото се налагаше..нямам търпение да видя крайния резултат, с тях също поддържахме доста комуникация преди сватбата, много свестни хора  Bravo Сватбеният букет, украсата на колата и букета за сватбената маса бяха от агенция "Флореста" в Ахелой - отново страхотно обслужване, жената дойде БЕЗВЪЗМЕЗДНО на място в Несебър да ни украси колата (оо, сега ще кача снимки и на нея), с голямо търпение ни помогна да си изберем букетите и също останахме силно впечатлени..Халките си поръчахме от http://www.duo.bg/, намира се в София на "Раковски", отново много готин човек, с много търпение и прецизност изработи точно това, което искахме smile Дано не пропускам някого, но от толкова много професионалисти, чак аз се обърквам вече..всички се справиха перфектно, възхитени сме от качеството и не по-малко важно - от доброто им отношение! Не бих се замислила и за минута, ако трябва да организираме всичко отново - огромно благодаря на всички тях за възможността да направим това събитие красиво и запомнящо се за нас!  Good luck
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #137 -: юни 12, 2014, 22:44:35 »

Колата..  heart


* P5310056.jpg (70.42 KB, 415x312 - видяно 2229 пъти.)
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #138 -: юни 12, 2014, 22:51:57 »

Ето, знаех си, че ще пропусна нещо - тортата беше от верига сладкарници "Роза" - Бургас, които имат клон и в Несебър..поръчахме си съчетание от 2 торти и много ни хареса крайния резултат.. smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 13, 2014, 07:46:58 »

Прекрасни снимки! Всичко е било много красиво, справили сет се чудесно с организацията! Поздрави  Bravo
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #140 -: юни 13, 2014, 08:23:11 »

Лори , чак ми се приийска да си направя сватбата в Несебър..,. толкова увлекателно разказваш
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юни 13, 2014, 08:46:05 »

Лори, всичко е много красиво.  give_rose
А декорацията изглежда съвсем професионално пипната good Браво на теб  Bravo
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #142 -: юни 15, 2014, 08:50:42 »

Лорка, всичко е било прекрасно! А ти си невероятна булка.  tease Сватбата си е една уникална мечта за всяка жена, обмисляна, анализирана, идеализирана.....твоята е покрила очакванията! Желая ти щастлив семеен живот, изпълнен с много усмивки и слънчево настроение.

И....... "Мога да покоря света с едната си ръка...Само, ако ти ме държиш за другата!"
Меша Селимович

Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #143 -: юни 15, 2014, 16:32:16 »

Благодаря ви много момичета  heart
Сетих се, че пропуснах още няколко неща в благодарностите..сатен и тюл за кошничките си взехме от магазин "Пикси" на бул. Христо Ботев, близо до ъгъла с "Пиротска". Продават и на дребно и има всякакви цветове. Младоженецът и кумът ги облякохме от магазин "Сила" на "ПИротска". Собствениците са двама братя,  уникални професионалисти, влизаш и ти вадят точно това, което търсиш, има много добри неща там.  Чашите си поръчахме от фирма "Полиника" - Варна, имат сайт, нещата им ги има масово по магазините, но мисля че оттам ни излезе малко по-евтино...а платовете за паравана и сватбената маса са от perdeta.net. И накрая - ресторанта - хотел "Мираж" в Несебър. На първа линия, терасата е буквално на брега на морето, гостите бяха очаровани smile Проблеми имахме с алкохола и мезетата, които не бяха изкарали,но сигнализирахме и после беше ок... всичко останало беше точно според уговорките и в крайна сметка се разделихме с добри чувства. Гостите настанихме в къщи за гости "Мишел" и "Диамандиеви" в Несебър. В "Мишел" си отсядаме поначало всяка година. Двете къщи са в една сграда всъщност и побраха всички..хората бяха страшно гостоприемни, държаха се все едно сме им роднини, а гостите ни, бяха и техни гости. Много им благодарим!
Сега ще ви покажа малки снимчици на прекрасната ритуална зала в Несебър heart  heart


* IMG_0684.jpg (60.62 KB, 416x312 - видяно 2139 пъти.)
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #144 -: юни 15, 2014, 16:33:10 »

Сега строяли друга, от която щяло да се вижда морето и да е още по-хубава, но за мен и тази е много красива  heart


* IMG_0690.jpg (68.07 KB, 415x312 - видяно 2148 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юни 15, 2014, 16:39:17 »

Наистина е много красива  give_rose
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #146 -: юли 15, 2014, 23:43:09 »

Момичетааа  blum Ние най-сетне си получихме снимките и видеото и....страхотни са...сега както е минало малко време, и изведнъж ми се върна спомена..  girl_wink Страхотно е! 2 вечери подред гледахме филма, аз тази вечер се занимавах със снимките и...толкова са хубави!! Много ми се иска да мога да споделя с вас още и още, ноо ще трябва да се огранича и съм ви подбрала няколко  blum


* Кръстеви 0362.jpg (60.37 KB, 248x371 - видяно 2054 пъти.)
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #147 -: юли 15, 2014, 23:43:41 »

Шаферките- изненада  smile


* Кръстеви 0249.jpg (74.31 KB, 371x248 - видяно 2075 пъти.)
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #148 -: юли 15, 2014, 23:44:09 »

Аз.. . blush


* Кръстеви 0318.jpg (75.9 KB, 371x248 - видяно 2058 пъти.)
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #149 -: юли 15, 2014, 23:44:41 »

Младоженци smile


* Кръстеви 0239.jpg (75.07 KB, 235x353 - видяно 2067 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines