Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:46:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на crazynelly 01.06.2014  (Прочетена 91998 пъти)
 
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юни 13, 2014, 13:06:15 »

 Всички снимки ми харесват! Сватбата е била прекрасна  smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юни 13, 2014, 13:24:46 »

Лелее, много сте сладки! Всички снимки са просто прекрасни. На черно-бялата, наистина си невероятна give_rose Нели, от къде си купи обувките? Много ми харесват, ако има такива в жълто или бяло, бих си взела!
Благодаря ти!  give_rose
Купих ги от сердика център в София от магазин http://www.hoegl.com/ !  smile
Не знам в момента какви имат. Попринцип моите не са сватбени,но те имат сватбена колекция.
Аз си ги взех тези,защото исках да са сини и да са велур и да са с отворен палец,с по-дебел ток и не много високи. Те ми бяха идеални. Макар че по едно време не издържах с тях и си обух пантофките,пак си ги обичам много.  Wink  blum
Радвам се,че ти харесват тиникат Wink.
« Последна редакция: юни 13, 2014, 13:26:22 от crazynelly » Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #257 -: юни 23, 2014, 10:09:25 »

Здравей Нели,
Поздравления и от мен. Изчетох цялата тема и ми стана любопитно какво стана с овертайма в ресторанта. Освен това, така и не разбрахме в кой ресторант беше сватбата. Ако може да споделиш кой беше ДЖ-я?
Още веднъж поздравление за прекрасното тържество. give_rose give_rose give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юни 23, 2014, 15:15:24 »

Здравей Нели,
Поздравления и от мен. Изчетох цялата тема и ми стана любопитно какво стана с овертайма в ресторанта. Освен това, така и не разбрахме в кой ресторант беше сватбата. Ако може да споделиш кой беше ДЖ-я?
Още веднъж поздравление за прекрасното тържество. give_rose give_rose give_rose
Нямахме овъртайм в ресторанта,но нямам идея защо. Оставихме бакшиш както бяхме планирали. Ресторанта е Бистро 53.
Дж-я се казва Мариан Каменов или дж Марио J.  Препоръчаха ни го наши семейни приятели и останахме много доволни. smile
Видеото вече е при нас и е прекрасно. Може да гледаме нашата сватбата винаги когато пожелаем.
Много сме доволни !  smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #259 -: юни 25, 2014, 06:29:27 »

Да очакваме ли скоро снимки в албума ти? Аз лично съм любопитен. give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юни 25, 2014, 10:10:54 »

AIVEN -
По-назад в темата ми съм пускала снимки.   smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юни 25, 2014, 13:00:03 »

Нели, първо искам да ти честитя за това, че вече си Госпожа.  weddingday
Пожелавам ти безкрайно семейно щастие, сбъдване на всички ваши мечти и двамата винаги да си бъдете подкрепа един на друг. Дано скоро се сдобиете с мечтания семеен дом. Всичко друго ще се нареди когато му дойде времето.
Изчетох темата ти от началото до края. Преживях и твоите емоции. Всичко е било прекрасно, макар и на моменти да имаше непредвидени ситуации. Няма как и без тях. Въпреки това всичко се е получило прекрасно. Ти си била хубава булка, сватбата ти е минала вълшебно и най-важното, че човека, който обичаш е до теб.
Хареса ми темата на сватбата ти, украсите, халките, роклята, а бе с една дума всичко.
Хареса ми и идеята за сладката маса. Досега не бях срещала такова нещо и според мен е много интересно.
От тук нататък ти пожелавам само да се обичате и да сте много щастливи.   smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юни 26, 2014, 20:42:42 »

Благодаря ти always_and_forever! heart give_rose

Ето ви две мини-клипчета от сватбата!

https://www.youtube.com/watch?v=S7h6rmtO6cY#!
https://www.youtube.com/watch?v=G2FVwUGR5HU&list=UU5wvVkdl7i4ijJudQ8gJkdA&index=1

Приятно гледане!  blum
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юни 26, 2014, 20:48:06 »

 Нели, много сте красиви, а ти си страхотно нежна и хрисима булка. Постоянно си една такава леко усмихната и носеща се в облаците  give_rose И младоженецът грее през целия ден! Кумата ви изглежда много оправна, хаха. Браво, страхотни клипове!
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #264 -: юни 27, 2014, 21:10:00 »

Нели, много сте сладки, изглеждаш наистина много щастлива и въобще не ти личи да се притесняваш за нещо! Изглежда точно като мечтата, която се е сбъднала  Bravo  give_rose
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #265 -: юни 29, 2014, 13:42:20 »

Много сте хубави Bravo Bravo Направо сте прекрасни. Много семейно щастие.  heart
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юли 17, 2014, 12:06:36 »

Момичета много ви благодаря за милите думи! smile Вие всички също сте прекрасни булки!
 give_rose
Не съм си писала скоро в темата,но то като вече ми мина сватбата няма за какво да ви разказвам.
Само мога да споделя,че след сватбата не знам защо ни се случиха няколко доста неприятни неща. Бяхме толкова щастливи,а сега почти не се сещаме за това. cray
Малко ми е тъжно,че такива гадни събития развалиха еуфорията ни след сватбата.
Сега едва ли ще имаме меден месец тъй като останахме без кола и плановете да отидем на море с кучето няма как да се случат. Може да отидем само двамата,но кучето няма кой да го гледа.
Много е гадно да откраднат нещо твое.  Нещо за което си се трудил много време и си вложил средства в него. sad
Аз имам и някакви здравословни проблеми,които трябва да оправя някак.
Всички близки хора,които са до нас ни съчувстват,но няма как да ни помогнат.
Поне се очертава от Октомври месец да сме си в собствено жилище и милото има сега няколко обещаващи предложения за работа.
Но без колата сме много зле. Не можем дори багаж да си пренесем така лесно както преди.
А ние с милото все сме в движение и сме някъде. Най-кофтито е,че милото много си обичаше колата.
Взе я защото искаше да ме зарадва,защото му бях казала,че много ми харесва и много съм искала такава кола. Не е някаква специална,но си беше нашата кола.  sad
Не пожелавам на никой да му се случват такива неща..  cray
Иначе сега трябва да занеса и роклята и костюма на химическо,защото един мой приятел фотограф ни подари за сватбата фото сесия +грим и прическа в неговото студио и сега много се вълнувам и искам по-скоро да я направим.
Покрай хилядите проблеми нямахме време да мислим за други неща,но сега се поуспокояваме малко по малко.  Надявам се всичко да се нормализира по-скоро!
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юли 17, 2014, 12:57:55 »

Нели, съжалявам! Наистина е много гадно така! sad На моето мило градушката му направи колата на ренде и сега е като болен. Има каско, но чака ли чака, а и стъклата са поскъпнали...абе мани!
Опитай се колкото може да не се ядосваш give_rose Всичко ще се подреди, а това за жилището е супер! Честито!!! Bravo
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines