Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 08:11:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на crazynelly 01.06.2014  (Прочетена 93633 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #105 -: май 19, 2014, 10:08:31 »

Нелииии този цват е върхааа!!! Много много много много много ама наистина МНОГО ти отива! give_rose Bravo good good good good good

Прическата също е страхотна, отива ти такъв стил с такъв цвят - по- нежен и небрежен smile

Иначе за ресторант България, на мечи му беше страшно голяма мечта да е там, защото сватбата е на тема "стара София" , а това е един от най- старите ресторанти и се намира на страхотна локация, но и ние чухме много негативни отзиви (от форума, от видеото, от фотото и от почти всеки който питахме) и просто решихме да не рискуваме.
Радвам се, че очевидно сме размислили навреме smile

Между другото - докъе стигна с фризьор за официалната прическа?
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 19, 2014, 10:30:13 »

Нелииии този цват е върхааа!!! Много много много много много ама наистина МНОГО ти отива! give_rose Bravo good good good good good

Прическата също е страхотна, отива ти такъв стил с такъв цвят - по- нежен и небрежен smile

Иначе за ресторант България, на мечи му беше страшно голяма мечта да е там, защото сватбата е на тема "стара София" , а това е един от най- старите ресторанти и се намира на страхотна локация, но и ние чухме много негативни отзиви (от форума, от видеото, от фотото и от почти всеки който питахме) и просто решихме да не рискуваме.
Радвам се, че очевидно сме размислили навреме smile

Между другото - докъе стигна с фризьор за официалната прическа?
За сега съм с този,който ми го препоръча приятел и за моминското парти ще ме прави,пък ще видим. smile
Сега трябва обаче да си търся друг гримьор за партито ми,тъй като моя ще е в Бургас да прави абитуриентки. Не ми се иска много при друг,но все някакъв грим трябва да имам. smile
Той ми препоръча Аделина Цанева.  smile Утре ще си взема цветето за коса и букета.  yahoo
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 19, 2014, 12:08:57 »

Нели,тази жена прави жестоки неща  good
И на мен ми харесва цвета ти , много е актуален и свеж.До скоро бях блондинка ,но с подвита опашка се върнах в клуба на брюнетките,защото с тази млечно бяла кожа и сини очи приличах на скандинавка  tease .
А моминското парти кога се очертава?
На кумата кои задачи възложи ,моята все се оплаква , че всичко съм си направила сама и не съм оставила нищо за нея  blum
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 19, 2014, 12:16:27 »

Нели,тази жена прави жестоки неща  good
И на мен ми харесва цвета ти , много е актуален и свеж.До скоро бях блондинка ,но с подвита опашка се върнах в клуба на брюнетките,защото с тази млечно бяла кожа и сини очи приличах на скандинавка  tease .
А моминското парти кога се очертава?
На кумата кои задачи възложи ,моята все се оплаква , че всичко съм си направила сама и не съм оставила нищо за нея  blum
Аз съм си брюнетка попринцип,но сега съм с омбре,защото обичам светлите коси. Харесвам русото. smile
Сега си нарпавих омбрето малко по-светло зареди сватбата.  smile
Кумата сама си възложни задачките. Аз не съм я карала да прави нищо. Даже мислех сама да си организирам партито и да си купя букет за сватбата. Всъщност реално се разбрахме с нея аз да си взема този от цветя от плат,защото много ми хареса тази идея да ми остане за спомен,а другия от естествени цветя, който ще го хвърлям ще го купи тя.
За партито - тя ми каза само да й дам списък с хората,които искам да дойдат и да ми каже къде искам да е.
Беше лесно. Тя ги покани,запазихме заедно сепарте в бара, където ще е партито. Аз само взех торта,за да се почерпим с момичетата в заведението. smile За роклята й тя ми се довери да е по модел,който аз избера и да е при моята шивачка. Доволни сме и двете. Тя ще бъде много красива! smile
Партито съм писала по-назад в темата за него. Сега на 24-ти май ще е.smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 20, 2014, 14:24:55 »

Днес си взех букета и цветето за коса! Прекрасни са!  yahoo Много благодаря на Мариана от LE charme!
 heart Вчера си взех бутониерите,номерата за масите и табелки за входовете на ресторанта.
Ето няколко снимки!



http://i60.tinypic.com/2ev7yw8.jpg

На букета и цветето за косата ви показах снимка,но ако искате още ще ги снимам. smile
Утре най-накрая отиваме за медицинските! Ех,че много се забавихме с тях. cray
Днес пак обсъждахме с фотографа фотосесията и май няма да е в Бояна. Ще бъде в някакъв парк близо до църквата. Надявам се да е хубаво времето и да станат хубави снимки. smile
Вчера поръчахме тортата от Романс. Ще бъде на 5 етажа, без фондан. Ще бъде украсена с бели и сини рози. smile Искахме нещо по- скромно като украса за тортата.  good И двамата мразим фондан. smile
Нямам търпение за моминското парти,макар че все още не съм решила какъв да ми е тоалета. Чудя се между рокля или клин и готина туника. Имам доста варианти. Трудно ми е да реша.  sad
Остана само да ни станат готови табелките за колата и кума като се прибере да отидат с милото да купят алкохола.
Като тоалети за сватбата и двамата сме готови. Само дето на милото ризата вчера я дадохме на химическо,че беше нещо пожълтяла яката. Другото,което ме притеснява,е че моята рокля ще се намачка така в калъфа до сватбата и не знам как ще я оправям.  cray
Уф.. Иначе като цяло всичко върви ок. В ресторанта сме се разбрали с управителката за всичко. В Петък вече ще й занеса списъка с гостите и как ще са настанени хората по масите.
Ще имам candy маса. Тортата ще е на отделна маса.
На 26-ти май ще се виждаме с дж-я да уточняваме последните неща около музиката и програмата за сватбата. Ще трябва да направя списък с нашите любими песни и да му кажа,коя искаме за първия сватбен танц.
Това май остана за сега. smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 20, 2014, 15:34:28 »

Всичко е прекрасно!!! Много интересен букет, уникално просто  Bravo
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 20, 2014, 22:31:45 »

Мерси Фели! smile
Днес си поръчахме погачите от УниПек. Доволна съм и не ми излезнаха толкова скъпо -точно както исках.
Успях да си намеря  резервна рокля в Andrews Ladies,която да я облека след рязането на тортата. Доста е лека и свободна  и е просто супер!  yahoo
Доста съм уморена.. Утре милото е на фризьор,после аз съм на козметик и останалата част на деня ще се излежаваме.  LAUGHTER
 Общо взето всеки ден има какво да се прави. Едвам се наспивам вече..  cray
Нямам търпение вече да дойде деня! smile След това искам да си почивам поне месец!  yahoo
Сега вече не знам къде ще караме медения месец,защото с кученцето станаха малко сложни нещата. sad
Ще го мислим като мине сватбата. smile
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #112 -: май 21, 2014, 09:53:46 »

Нели, честита рокличка, покажини я ако искаш Wink
Освен сините обувки, ще имаш ли някакви резервни без ток тип пантофки или ще караш така цялата вечер smile
Понеже си споменала, че предстои да купивате алкохола, та да те питам какъв ще е той и какво количество сте заложили ?
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 21, 2014, 10:07:33 »

Нели, честита рокличка, покажини я ако искаш Wink
Освен сините обувки, ще имаш ли някакви резервни без ток тип пантофки или ще караш така цялата вечер smile
Понеже си споменала, че предстои да купивате алкохола, та да те питам какъв ще е той и какво количество сте заложили ?

Имам резервни,даже два чифта. : )

Нямам снимки на роклята все още,може би по-натам ще я снимам.
Ние имаме 12 маси за гостите и 13-та е нашата. Мислим да има по една бутилка от всеки вид алкохол,които изберем и по 2 сока,коли,фанта,спрайт. Само на нашата маса по един брой от тези напитки.
Не сме решили окончателно дали да е толкова алкохола и безалкохолните напитки.
Ще решим може би в последствие на място когато го купуваме. smile
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 21, 2014, 10:19:42 »

Уф, това на нас ни е най-трудното.
Ние имаме 7 маси с по 14-17 човека на маса... И седим и умуваме още кой какво пие...
Само за ракията се знае, че ще има поне по 2 бутилки на маса =)

Пиши като решиш, интересно ми е  =)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #115 -: май 21, 2014, 10:30:08 »

нели обувките са страхотни!  Bravo залагам на сините smile

Какво направихте с медицинските?
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 21, 2014, 12:47:47 »

За медицинските още не можем да отидем. Все имаме друга работа,но сме си казали утре ще е! smile
Напитките ми се струва,че ще е сложна работата с тях. Имам чувството, че колкото и да взема няма да стигнат. sad Ще ви пиша веднага щом ги вземем нещата. smile Иначе ракията ще е от баща ми. Той също и вино прави. smile
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 21, 2014, 23:02:57 »

Нели, отивайте за медицинските - време не остана.  Girl_hide
Последната седмица ще ти е доста притеснено, за да може да си позволиш да мислиш и за тях  smile
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #118 -: май 22, 2014, 12:50:32 »

Нели, косата ти е станала чудесна! Букетът ти също е страхотен! Браво!
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 22, 2014, 14:23:38 »

Ужасссссссссссссссссссссссссссссссссссссссс..
Гледах прогнозата за времето - 10 дневната и май на първи ще е супер студ,дъжд и вятър. Най-големият ми комшар се сбъдна. Всеки ден съм се молела да е хубаво времето и накрая какво????  cray cray cray cray cray cray cray cray cray cray cray cray cray cray Не, не искам да ми казвате,че ще ни върви по вода. Не искам вода - искам слънце и да е прятно времето!  cray cray cray cray cray cray cray cray cray cray cray cray
Как ще се снимаме? С моя шлейф,дълъг воал всичко ще стане на вода и кал и баница! Мразя дъжда- мразя го!
 GROAN GROAN GROAN GROAN
Не знам какво ще правим! Все едно нямам никакъв късмет. Много съм тъжна в момента!
Другото,което ме разочарова е,че 5 момичета няма да дойдат на моминското парти и то не остана почти никой,който да дойде. Много съм разочарована!  cray Толкова се вълнувах и накрая - прецакня! Чувствам се много тъпо в момента,а всичко си беше ок.
Попринцип когато се разочаровам или натъжа от нещо си го задържам в себе си,но за тези неща просто не мога. Не съм очаквала така да ме зарежат. Какви приятелки имам и аз не знам..
За лошото време - все така ще си се моля всеки ден - дано да е поне малко хубаво времето - нищо друго не искам!  cray
За партито - надявам се да е хубаво дори и само с 5-6 момичета.  sad
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines