Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 26, 2024, 15:11:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на crazynelly 01.06.2014  (Прочетена 94342 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #60 -: май 12, 2014, 11:07:22 »

Нели ако нямаш забележки към роклята недей да я даваш на химическо. По-добре е така, че не са малко случаите на развалени рокли от химическо.

А за самия ден, ще видиш сама, аз бях развила такъв непукизъм за нищо няма да мислиш, и нещо да не е както трябва недей да се нервираш. Да забрави за ядене, пиене и сядане, един път си булка. На чуждите сватби се седи, яде и пие на твоята не  girl_wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 12, 2014, 14:52:53 »

Нели ако нямаш забележки към роклята недей да я даваш на химическо. По-добре е така, че не са малко случаите на развалени рокли от химическо.

А за самия ден, ще видиш сама, аз бях развила такъв непукизъм за нищо няма да мислиш, и нещо да не е както трябва недей да се нервираш. Да забрави за ядене, пиене и сядане, един път си булка. На чуждите сватби се седи, яде и пие на твоята не  girl_wink
За последното не ми се иска да е истина. Един път съм булка,но това не значи,че не трябва и аз да седна и да си почина. Както не съм свикнала с токчета,няма да издържа да стоя права дълго време. Искам да правя нещата както на мен ми харесва. Имала съм много такива рождени дни,които съм празнувала в ресторанти и все някой те вика, трябва да говориш с всички,но винаги остава време и ти да се почерпиш. И какво лошо има в това? Да,на сватбата е различно. Не седиш на масата с всичките си приятели,че да си говорите,или нямаш само 2 маси гости,но пък смятам,че дори да съм булка,аз съм човек и имам нужда поне да пийна една чаша вода или да си хапна една салата. То за организма не е добре да седиш цял ден гладен и жаден. Не искам да си го причинявам.  sad sad Не знам какво ще се случи наистина. Може би няма да имам възможност и време да седна,но не искам да търча все по масите.
Искам да не им е скучно на гостите. Дано им е забавно. smile Чудя се дали да направим някакви игри. smile Приемам предложения..  blush
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #62 -: май 12, 2014, 15:15:05 »

Нели спокойно не го мисли, то от вътре ще ти дойде  няма да ти се иска да седиш. Аз бях на 14 см токчета и като минах на нисичките такъв power ми дойде че не спрях да танцувам и подскачам цяла вечер. А за храна не сетих, ще видиш това най-малко го мисли smile
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #63 -: май 12, 2014, 18:50:23 »

Хахаа, Нели, като те слушам и се успокоявам, че не ми минават само на мен такива мисли  blum Имам предвид за това, че са много нещата и че може да не се сетиш за нещо или да настане липса на организация  shok Но аз си ги мислих тези неща и реших - за преди ритуала, кумата е добре запозната с това в колко часа накъде трябва да се тръгва и т.н., аз и младоженеца също, и кумът..така че..няма страшно..после след ритуала мисля, че самото длъжностно лице те насочва, казва примерно къде да застанете за да минат да ви поздравят гостите и няма страшно  smile А в ресторанта, ди джея ще води, поне нашия си записа всички ритуали, които ние искаме (защото ние голяма част няма да ги правим) и даже си разграфи по часове..ама той сам си го направи това, то като е свикнал сватби да гледа и води...така че и там ще има кой да се погрижи smile Не трябва да позволявашш нищо, което се обърка да ти разваля настроението, защото няма да имаш друга възможност да изживееш този ден..аз също съм такава, но някъде бях споделила концепцията си по този въпрос - ние направихме всичко по силите си, от там нататък - каквото стане!  smile Аз съм сигурна, че няма да е лошо  good А за пийването и хапването - може 15 минути да ви се събират на масата, ама те са достатъчни за да пийнеш и да хапнеш една салатка smile Най-малкото в началото като мине посрещането и преди речта на кума, би трябвало да седнете и после след първия ви танц се откриват танците, така че и за това не се притеснявай  blum Абе всичко ще е ок, ще видиш smile  good
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 12, 2014, 19:20:24 »

Нели не се тревожи, на теб може да ти е за пръв път сватба, но на ДЖ, Фото, Видео, хората в общината и в цъкрвата и в ресторанта им е ежедневие Wink Ти си се погрижила за каквото зависи от теб, на самият ден твоята работа е само да се наслаждаваш на празника си.

А за яденето и пиенето не знам какво си го взела така сериозно, никой няма да ти опре пистолет, ако искаш да седнеш да  хапреш! Като те повикат казваш след 5 минутки и готово girl_wink

Що се отнася до игри, добре е да го обсъдиш с вашия ДЖ, той ще ти даде много идеи, а ако ти се забавляваш няма как на гостите да им е скучно, те се заразяват от вашето щастие, а и това е сватба, не цирк, не е нужно ти да ги забавляваш постоянно, те се познават. Ще си говорят, ще танцуват и ще си се забавляват.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 12, 2014, 23:14:07 »

Да прави сте. Не бива да се притеснявам толкова.
Днес си взех роклята. Воала обаче ще е готов в Сряда. Ще е дълъг колкото е шлейфа на роклята и ще е с дантела по края му. Моята рокля я харесах от модели в интернет. Останалите неща като силует,материя,платове се определиха с времето. Щастлива съм,че избрах да си направя роклята по мой модел комбиниран от няколко. Мисля,че се получи добре. Харесвам се в роклята си. Дано наистина съм красива,а не си въобразявам.  funnytooth blum
Днес се срещнах с една жена,която ми даде мостри на украсени сладки,по модели,които аз й показах. Е пак благодаря на интернет и http://www.pinterest.com/ за идеите!  yahoo heart Бях ви споделила по-назад в темата,че понеже ще е първи юни искам да има нещо интересно за децата!
Ще ви покажа няколко снимки. blum
- сладките панди!  heart
- младоженци! <3
http://i60.tinypic.com/mr4ayg.jpg - булка
http://i57.tinypic.com/15yb15k.jpg - инициалите ни .. smile
Всичко има бяло и синьо! Адски много ми харесват!
Благодаря специално на mariola85,че ме свърза с прекрасната дама,която изработва толкова красиви сладки! smile

п.с. изкушавам се да ви покажа снимка/и с роклята ми .. но се чудя дали да не си го запазя за след сватбата..
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #66 -: май 13, 2014, 08:54:13 »

 Bravo Яна се е справила блестящо както винаги, много се радвам че ти допадат smile

Чеситита рокля, и ще чакаме снимки когато е облечена smile не се изкушавай сега  girl_wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 13, 2014, 09:17:17 »

Bravo Яна се е справила блестящо както винаги, много се радвам че ти допадат smile

Чеситита рокля, и ще чакаме снимки когато е облечена smile не се изкушавай сега  girl_wink
Аз имам снимки от пробите на роклята.
А иначе дайте ми съвет как да я съхранявам до сватбата. Тя е в калъф,който е 150м висок,но роклята с шлейфа,за да седи опъната цялата й трябва поне 2м калъф,но не успях да намеря такъв. Сега се притеснявам,че долу ще се измачка. Шивачката предложи да извадя шлейфа и да го завия с чаршаф. Не знам наистина какво да правя. Много се притеснявам да не й стане нещо.Не знам и аз как да я държа. А кученцето сега е още малко и няма и 3 месеца и не можем да го водим все още на разходки и тук в стаята си ходи по нужда и се притеснявам дали това би повлиало на роклята ми. Дали би могла да прихване миризмата? Макар че ние тук имаме и ароматизатор и постелки и всичко чистим на кученцето. Тя роклята си е в гардероба,но и това за шлейфа ме притеснява. Долу просто седи събрано и не знам така ли да го оставя или..?  angry cray
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 13, 2014, 09:53:38 »

 Нели, може в химическо чистене да помолиш за голям калъф. Освен това може би в Сватбен център софия имат за продаване (не съм сигурна). Винаги можеш да си оставиш роклята при майката на бъдещия ти мъж, стига да има къде да я съхранява , така че да е на сигурно място далеч от вашия малък кучу.  smile
П.С На мен ми е много интересно да те видя с роклята  give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #69 -: май 13, 2014, 10:12:45 »

при мен седеше в калъф закачена на една врата в стая в която никой не влиза
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #70 -: май 13, 2014, 10:23:05 »

Нели по-добре намери голям калъф и на закачалка, че да не се наложи да трябва да гладиш шлейфа  pardon
сладките са много хубави и аз все по-често се замислям за такива smile единствено бих те посъветвала да помолиш жената  да направи твоя иницял в бяло, за да се вижда по-ясно smile
На мен също ми е интесно да те видя с роклятя, но има още малко време, по-добре ичакай и качи след сватбата smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 13, 2014, 10:44:58 »

Не знам къде да потърся по-голям калъф. Ужас!   cray cray cray cray cray cray А гаредеробите тук не са много големи. Има един  в коридора,но той е пълен е на свекървата и  също не е много голям. Просто не знам къде да я сложа.  cray Ужас!
Май ще е я нося в нас при баща ми,но там дори да е по-празен гардероба,шлейфа пак трябва да го извадя от калъфа,защото ще се намачка много според мен. Ужас! Направо не знам какво да правя!
« Последна редакция: май 13, 2014, 10:49:02 от crazynelly » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 14, 2014, 18:21:54 »

Не се притеснявай толкова за роклята. На много булки роклите, включително и моята, и в самолет летят и пак се прекрасни на сватбата. Аз занесох моята да я изгладят на химическо в деня преди сватбата, преди това си беше натъпкана в гардероба. Но пък моята е малка.


Много хубави сладки, най-вече с пандите Wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 15, 2014, 10:32:57 »

Не се притеснявай толкова за роклята. На много булки роклите, включително и моята, и в самолет летят и пак се прекрасни на сватбата. Аз занесох моята да я изгладят на химическо в деня преди сватбата, преди това си беше натъпкана в гардероба. Но пък моята е малка.


Много хубави сладки, най-вече с пандите Wink
Да,права си. Ние и без това имаме приятели,които държат химическо!  yahoo
Роклята мисля,че е добре. Може би се получава следното - дантелата е тежка и опъва долния плат,който е сатен. И дори той да се мачка,дантелата сякаш не му позволява! Роклята е супер и воала вече си е при мен.  yahoo
Отдавна не съм си писала  в темата,но тези дни нямам много новини или интересни неща.Повече се занимаваме с малкия палавник.Днес даже му е втората ваксина и утре става на 2 месеца!  yahoo
 Бих се радвала да ме разпитвате някакви неща около сватбата. Сигурно  има все какво още да разкажа,но така сама като го мисля и не мога да се сетя.  funnytooth  blush blush blush blush blush


п.с. панда - радвам се че те кефят сладките панди ! Аз обичам Пандите !  heart heart heart heart heart
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #74 -: май 15, 2014, 11:26:01 »

Нели, на моминското парти ще имате ли разни аксесоари, напр. малко було, разни украшения за шаферките, торта и пр. видях тези чаши и се сетих  http://forum.svatbata.bg/index.php?action=dlattach;topic=29449.0;attach=55808;image
Преди малко се разрових из фейсбук и попаднах на това https://www.facebook.com/pages/VANILASHOP/231356713577961 нямам представа дали са хубави, защото го видях случайно, но ми хареса идеята с тези ленти "Булка", "кума", "приятелка" и т.н.

Другото, което ми е интересно е как се спря на цвета за сватбата...
Хареса ли прическа, избра ли гримьор...много въпроси станаха   Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines