Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:52:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на crazynelly 01.06.2014  (Прочетена 92006 пъти)
 
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 02, 2014, 09:16:52 »

И според мен чантата е подходяща /от твоите постове знам, че роклята ти е бяла - сатен и дантела/, но както казва stelkkka, ти знаеш как изглежда роклята и най-правилно ще прецениш дали си пасват .  smile
Останала съм с впечатление, че обувките ти са сини, а имат ли железни/сребристи детайли по тях?



Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 02, 2014, 10:10:21 »

 Нели, кутията, свещите, чашите и всичко останало страшно много ми харесва! На мен чантата не ми се струва много подходяща (без да съм виждала нито роклята , нито обувките). Защо не пробваш със светло синя чантичка? Ще е супер сладко и свежо, според мен   Wink
П.С И моята сватба ще е синя и съм много впечатлена от аксесоарите, които си измислила и избрала  heart
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 02, 2014, 10:21:11 »

Обувките са изчистени. Нямат никакви неща по тях. Единственото нещо,което може да има кристали си мисля,че ще е аксесоара с който се закачва воала на косата ми. И може бижутата ми ще са сребърни с кристали. Друго не се сещам какво мога да имам с кристали,че да се връзва с чантата и за това сега се притеснявам дали не сгреших като купих нея. Иначе нейния сатен е почти същия като на роклята ми, даже мисля,че са абсолютно еднакви. smile
Днес ще излизам с кумата да потърсим разни аксесоари за моминското парти. Решихме да е на 24-ти май! yahoo
Аз си избрах да е в бар и искам сега да взема на всяко момиче ленти с различен надпис,а на себе си да взема едно закачливо було/воал.  blush Ще бъде интересно според мен.  blum
Днес ако остане време ще излезем и със свекървата и милото да потърся някакво бельо и пантофки за ресторанта.  danceg
Пожелавам на всички прекрасно прекарване на празниците! Да си починете максимално и да се заредите с много  сили! smile
Аз смятам след днес да си почивам поне 3 дни и да не правя нищо!  LAUGHTER  blush
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 02, 2014, 10:26:21 »

Нели, кутията, свещите, чашите и всичко останало страшно много ми харесва! На мен чантата не ми се струва много подходяща (без да съм виждала нито роклята , нито обувките). Защо не пробваш със светло синя чантичка? Ще е супер сладко и свежо, според мен   Wink
П.С И моята сватба ще е синя и съм много впечатлена от аксесоарите, които си измислила и избрала  heart
Мерси за милите думи! smile
Като каза за аксесоарите се сетих,че и те имат кристалчета. Попринцип дори и да нямам бижута,чантата може да е блясъка,който ще имам по-мен.
Ето ги обувките -
С нетърпение чакам да чета и твоята тема,както и на всички други булки!  good
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 02, 2014, 12:36:50 »

Нели, чантата е красива, но според мен чантата е излишна за една булка.  Ти имаш на този ден да носиш букет, да дэлжиш младоженеца,  да се прегръщаш с хора и какво ли не. 
Аз за себе си мисля да дам нещата от първа необдимост на някоя шаферка или на мам smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #20 -: май 02, 2014, 13:39:19 »

Според  мен можеш да връчиш чантата на някоя шаферка... На мен много ми хареса чантата и мисля че все пак е хубаво да си имаш някои лични неща подръка по всяко време smile а обувките изглеждат страшно удобни smile поздравления за избора! Възхищавам ти се как си помислила за всякакви детайли! kiss2 а споменах ли че чашите са феноменални? Ако не съм да си знаеш- прекрасно си се справила give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 02, 2014, 16:38:56 »

Благодаря ви за съветите момичета! Супер мили сте всички. give_rose blush
Аз няма да имам шаферки. smile Може би мога да я дам на кумата по някое време да я държи. smile Сега отиваме да търсим пантофки с кумата,милото и свекървата!  danceg yahoo
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #22 -: май 02, 2014, 19:31:09 »

Честита темичка и от мен. Всички детайли са ти изпипани и прекрасни. чашите са страхотни и ми стана едно такова мило, когато прочетох, че са с цвета та очите на младоженеца... Толкова е романтично  good Желая ти прекрасна сватба и семеен живот /ще следя темичката и ще черпя вдъхновения/  Bravo
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 02, 2014, 21:57:46 »

Обувките са много хубави.  Girl_hide
Аз съм "за" чанта и твоята е много хубава.  smile
Забравих да кажа: книгата, кутията, кошничките, чашите  - справила си се страхотно  Bravo
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 03, 2014, 09:04:36 »

Честита тема, успешни финални щрихи!
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 03, 2014, 10:38:03 »

Благодаря отново на всички честитките за темата и за всички мили думи!  give_rose
Вчера беше адски дълъг ден. Излезнахме към обяд и се прибрахме към 11-12 часа вечерта. Всичко ме болеше. Бях като пребита. Толкова много обикаляхме.  star
Първо  кумата и милото се разходихме до Перник. Там ходихме до жената,от която си взех чашите и другите аксесоари за ритуалите. От нея си взех няколко неща за моминското парти.  yahoo Много съм доволна!
След това се разходихме до Пернишката крепост. Беше доста приятно.
Върнахме се в София и взехме свекито и айде към мол Сердика. И от там се почна едно обикаляне.. Сега имам мускулна треска,но пък не съжалявам,че бяхме вчера там,защото свършихме много неща.
Облякохме няпълно свекито и сега е като модел от списанията - сякаш се подмлади с 20 г. Тя си е хубава жена. smile Взехме й една уникална рокля. В магазина продавачката ми каза,че аз съм много рядък случай - булката да ходи на пазар със свекървата,пък още по-рядко е да се разбират помежду си. Ами много ми е странно защо да не се разбираме? Тя е супер  жена. Да може би не винаги сме на едно мнение,но всички хора са си различни. Аз знаех,че ще бъде трудно да ме хареса,защото на нейно място и аз не бих дала сина си лесно на някоя жена. Но аз съм се доказала пред нея и тя знае какъв човек съм. Просто не съм се опитвала да създавам неразбирателство между мен и нея зареди някакви малки битови неща. Макар че така се случи,че просто си допаднахме. smile
С нея се поглезихме и с бельо от Триумф.  heart blush Супер много се забавлявахме по магазините. И кумата беше с нас. Ние сме си вече едно семейство!  smile
И най-хубавото е,че аз успях да си намеря панфотки за ресторанта. Даже свекито и кумата ме накараха да ги взема в два цвята - в бяло и в светло синьо. И без това после ще си ги нося и след сватбата.  DANCE LOVING
Сега чакам да ми стане роклята и воала и да си намеря калъф за роклята.  angry angry
Малко по празниците ще почиваме с милото и след това пак с пълна пара се захващаме.
Изледвания ще се правят,медицински и партитата ни.  yahoo
Имаме да ходим и на една сватба и на един бал и направо.. Май месец е винаги много натоварен с много празници и събития.  blum
Все още не съм решила окончателно от къде да е тортата и къде да поръчам погачите. Ще се радвам за предложения скъпи булки!  blush blush Иска ми се да не ми излезат много скъпо. Не знам къде да търся и аз вече..  cray
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 04, 2014, 10:01:19 »

Съжалявам отново за двойния пост,но така се случи,че никой не е писал след мен,а наистина исках да попиша малко в темата си.
От вчера съм много психически натоварена и съм малко под стрес. Разбрах,че майка ми не иска да идва на сватбата ми. Моите родители са се развели когато съм била на 2г. Майка ми си е тръгнала,защото с баща ми спряли да се разбират или да се обичат или и двете.Никога не е била до мен когато ми е било трудно. Цял живот се опитвам да създам контакт с нея,но явно не се е получило. Много неща съм правила за нея,за да се опитам да я усетя като майка,а не просто жена която ме е родила,но тя явно така го приема. Вчера по телефона просто преля чашата като ми наговори толкова глупави и обидни неща. Не искала да идва на сватбата първо защото нямала пари,второ защото роднините ми щяли да говорят лоши неща за нея  и трето имала лоши спомени от нейната сватба с баща ми и четвърто не й е било мястото там. Е къде й е мястото? Явно не до нейната дъщеря. То сякаш не съм нейно дете. Заболя ме. Какво да кажа?? Аз не съм безчувствена. Ето,че съм почти на 24 и съм живяла цял живот без майка. Най-глупавото нещо,което ми каза по телефона вчера беше,че не ми е нужна тя защото си имам свекърва и тя ще ми помага и ще е до мен. Аз исках майка ми да е до мен и то на този ден,а тя как постъпва. Не съм очаквала чак толкова долно нещо от нея.
Но моите проблеми с родителите на свършват до тук. Баща ми дори не иска да се омъжвам. Той като ерген се изявява в момента. Живее си живота,пътува насам-натам,ходи по жени. Ние с милото цялата сватбата си направихме сами без някой да ни е помогнал. Изобщо никаква подкрепа от него.Не го интересува нищо за сватбата ни. Само роднините на милото са свестни и кумовете,които пак са от неговата рода. Много съм разочарована и от двамата и от майка ми и от баща ми. Не знам как може да са такива хора. Да те много пъти са ме разочаровали,много пъти са ме наранявали,ама трябваше ли за сватбата да са такива гадняри? Направо ми писна от тях! Може би е по-добре изобщо да не идват на сватбата. То може ли такива родители да има човек,то те не са такива за мен. Или поне не стават за родители!  cray Разстроена съм доста. Мен ме отгледаха баба и дядо -родителите на баща ми,които бяха златни хора. Много се грижеха на мен и за брат ми,но си отидоха и двамата преди 3-4 години вече и аз все още страдам за тях и се моля все те да бяха тук сега. Те щяха да ми помагат за всичко.  cray cray И им пукаше повече за мен и брат ми отколкото на собствените ни родители.  Плачещо момиче
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 04, 2014, 10:21:16 »

 Нели, бъди силна!
      Заобиколена си от чудесни хора - брат ти, любимия и семейството му, както и приятелите ти. На сватбата те ще са до теб и ще са твоето семейство. Жалко е, че родителите ти не могат или не искат да се постараят и да са до теб в сватбения ти ден, но това не го прави по-малко специален и значим.
     Има още време да размислят, но до тогава планирай всички ритуали и снимки без тях. 
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 04, 2014, 12:29:20 »

Нели,моите родители също са разведени и разбирам колко стресово е да събереш хора,които не искат да дишат един и същи въздух.Майка почина преди 3 години и баба обвинява за всичко баща ми.Казала съм и на двете страни,че ако чуя една дума на въпреки ,този,който я е казал ще напусне сватбата.Никой няма право да разваля най-хубавия ми ден ( още по-специален го прави факта ,че тогава ще е и кръщенето на детето ми).При положение ,че и баба и баща ми,ми помагат финансово за сватбата ,няма да се поколебая да се скарам ,ако някой направи лошо изказване за другия.-Ти си направила повече от необходимото-поканила и ги ,не ги обременяваш финансово ,не очакваш нищо от тях ,само да те уважат и да присъстват.Е,ако не го направят що за хора са?За какво са ти такива хора до теб?Тиникат е права -имаш много хора ,които те обичат и това е достатъчно за да не помрачават останалите най-красивия ти ден  Wink
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 04, 2014, 12:48:45 »

Нели, и аз съм на същото мнение.
Това е твоя ден Сватбаааа На него ще стане ясно кое е твоето "семейство" и кои са хората, на който можеш да вярваш и да разчиташ. Надявам се, че и майка ти и баща ти ще се осъзнаят и ще си дадат сметка как трябва да постъпят.
Знам, че няма как да не се разтройваш - това само показва, че не си бездушен и студен човек. Но се опитай да се успокоиш и да не ги мислиш - те нещата ще се наредят.
Както се казва "Всяко зло, за добро" Wink

Хайде разкажи ни още малко за синята приказка, която ти предстои  tease

Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines