Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:29:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на crazynelly 01.06.2014  (Прочетена 92005 пъти)
 
mariola85
Гост
« -: май 01, 2014, 15:20:29 »

хайде Нели дойде време и за твоята темичка  Bravo. Особено мила си ми понеже ще си кажете "ДА" на нашата годишнина. Пожелавам ти прекрасен и незабравим ден, и заповядай тук да ни разкажеш всичко около подготовката и вашата любовна история

Активен
bulka93
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #1 -: май 01, 2014, 15:54:27 »

Честита темичка от мен crazynelly yahoo.Пожелавам ти остатъка от подготовка да мине гладко и да получиш сватбата на мечтите си danceg
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 01, 2014, 16:11:22 »

 Честита темичка, Нели! Само още един месец  Bravo
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 01, 2014, 16:15:48 »

Уау! Благодаря ти много за темата!   give_rose
Благодаря за милите думи момичета!  give_rose
Много се радвам,че ще мога да споделя с вас подробности за сватбата.  blum
Не знам откъде да започна ..
Не сме ходили още за медицинските,но може би ще е след празниците.
В момента най-важните ми неща са да се довърши роклята и да се направи булото. Остава съвсем малко работа по нея. Шивачката ми даже сега по празниците ще я довършва у тях.Получи се едно забавяне на роклята при мен. Трябваше още в началото на 2014г. да почне да се шие,но аз си бях поръчала един плат от Англия,който се забави доста време. Може би повече от месец. Вече не помня. Та голяма драма беше с него. Чаках,чаках и им писах 100 пъти,но така и не дойде. Накрая си намерих мечтаната дантела в София в центъра,а на тези от Англия им писах да ми върнат парите и то така и направиха.  От края на Март месец някъде ми се шие роклята. Може би аз сгреших с това,че реших да поръчвам от чужбина,но наистина не съм предполагала,че може да се случи нещо такова.  blush
Всичко отмина. Вече мина втората ми проба на роклята и е просто уникална! Супер уверена и красива се чувствам с нея.На кумата и на детето й (малката шаферка) също им се шият роклите при моята шивачка. Доста съм доволна от нейната работа. smile На кумата роклята е в светло синьо какъвто е и цветът на сватбата ми и всичките неща - украса,аксесоари и т.н. са в бяло и светло сиьно.  heart heart
Моята рокля е чисто бяла и е с дантела и сатен. Воала реших да е дълъг,защото роклята ми е с шлейф и направо го обожавам!  yahoo Обувки съм показвала в темата за обувките,но мога да ви покажа и тук.  smile Те са сини на цвят и много се радвам,че ги намерих! И те са обувките мечта,както и роклята ми!  heart
Общо взето сигурно ви се струва много странно как всичко държа да е в светло синьо и бяло,но на мен това ми харесва като цветове. На милото очите му са светло сини и аз гледам всичко да свържа с тях..  heart blush
Наскоро си поръчах от една жена да ми направи аксесоар за косата - синьо цвете (роза) и един интересен букет от бяло-сини рози с разни мъниста по тях и ще има парчета от моята дантела,която ми е от роклята. Тези неща ще се изработят от някакъв вид плат. Мога да ви пратя линк към фейбук страница й ако някоя се интересува от такъв тип аксесоари.Прави просто уникални неща за мен!
 Аз реших да имам два букета. Единият от естествени цветя, който ще  е за хвърлянето,а този от плат ще си го оставя за спомен. smile
Какво друго да ви споделя?  pc-mainiak Те са адски много нещата хаха..
 Xixixi Xixixi
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #4 -: май 01, 2014, 16:26:52 »

Мариолка много си лоша, мислех аз да пусна темичката хахаха smile Честита Първа Годишнина!

Нелка , мила, честита темичка!

Започвай да разказваш - как се запознахте, кога се гаджосахте, къде ще е медения месец...... Искаме всиииичкоооо Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа weddingday weddingday weddingday weddingday weddingday
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 01, 2014, 16:34:28 »

Честита темичка и от мен  give_rose
Страхотно е, че всичко /рокля, воал, обувки/ е точно така както го искаш. Това е много важно, за да се чувстваш специална на специалният си ден.
Пожелавам ти и останалите приготовления да минат точно както ги планираш.  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 01, 2014, 16:44:52 »

Честита синя темичка и от мен smile

Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 01, 2014, 16:53:47 »

Мариолка много си лоша, мислех аз да пусна темичката хахаха smile Честита Първа Годишнина!

Нелка , мила, честита темичка!

Започвай да разказваш - как се запознахте, кога се гаджосахте, къде ще е медения месец...... Искаме всиииичкоооо Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа weddingday weddingday weddingday weddingday weddingday
Мерси!  give_rose
Колкото и страно да звучи запознахме се онлайн в един сайт за запознанства. Той ми писа и така почнахме по скайп. Говорихме си и си пишехме доста често. Мина месец и повече преди да се видим. Аз не бях сигурна в него все още.Все пак дори не се бяхме виждали не го познавах напълно и няма как само по интернет да се опознаете. Не вярвах много на сайтовете за запознанства и се регистрирах просто защото ми беше интересно. Никога не съм предполагала,че така ще срещна любовта.
Едвам се навих да се видим.  lol Той дойде до нас да ме вземе. Не знам как да го опиша,но когато се видяхме на живо за първи път усетих нещо много силно. Получи се едно голямо привличане между нас. Не след дълго беше и нашата първа целувка. Беше супер романтично! blush След това връзката ни започна да се развива малко по малко. Имаше един етап,в който почти се бяхме разделили,но не беше проблема толкова между нас,колкото в това,че се появи трето лице,което се опитваше да ни раздели,но не успя. Връзката ни и любовта ни стана по-силна тогава и дори не можехме да живеем един без друг вече. Наистина много се обичаме. От тогава минаха две години и ние сме постоянно заедно и в добро и в зло. smile Градим нашето общо бъдеще. smile Искаме да си имаме дечица някой ден, но за сега на преден план е жилището. Живеехме първоначално в нас една година и половина,а сега сме при техните,но ще си е съвсем различно,когато си имаме собствен дом. smile Свекървата ми е супер жена! Дава всичко за децата си и много се разбирам с нея! Тя ми е като втора майка и нямам никакви проблеми с нея! smile
За нас най-важното е да си имаме семейство,да сме здрави и да сме сред най-блзиките си хора. И двамата сме много грижовни,обичаме и животните. Даже тук в тях си гледаме две котета.  heart Даже съм си мечтала да си ги вземем на сватбата с нас.  funnytooth хаха Но това няма как да стане,а пък и животинките ще се мъчат навън. Ще се плашат от всичко. blush
За медения месец:
Може би ще имаме две пътувания. Едното мислим да сме само двамата,а другото с кумовете и детенцето им. Веднага след сватбата на 2-ри или 3-ти мислим с милото да направим една мини -екскурзия до Италия(Венеция,Верона). Може да ми се смеете,но от малка ми е мечта там да отида с любовта на живота си. Супер романтично е!  blush Та там да сме за 3-4 дни и след това се прибираме и на 10-ти с кумовете ще обикаляме някъде из България. smile Още не е сигурно какво къде и кога,но ще го уточним. За това имаме време.  smile
Та май отговорих на всички въпроси до сега. Ако имате и други с радост ще ви отговоря и ще ви разказвам.  smile Надявам се да не ви е супер досадно да ми четете дългите разкази.  blum
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 01, 2014, 17:34:31 »

Честита тема, ще я следя с интерес,  за да си сверявом часовника,  ние сме точно седмица след вас. Вие на какво се спряхте като подаръчета за гостите?
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 01, 2014, 17:56:24 »

Нели ,честита темичка  Bravo
Наистина много романтично запознанство , а сега давай за организацията-чаши ,шампански , украса .Вълнувам се ,защото и моята сватба ще е в кралско синьо  blush
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 01, 2014, 18:00:46 »

Честита тема, ще я следя с интерес,  за да си сверявом часовника,  ние сме точно седмица след вас. Вие на какво се спряхте като подаръчета за гостите?
Сигурно е доста банално, но избрахме да вземем малки слончета с панделки с нашите имена. smile
Аз много си ги харесвам!  blush Иначе ще има и още едни подаръчета - сладки украсени с панди.  heart За да ме разберете по-добре ще покажа снимки.
Първо на слончетата -
http://i62.tinypic.com/5z0bq9.jpg
И ето и два варианта на сладките с панди:  heart
http://3.bp.blogspot.com/-C0rWjejgziI/TzjwlINKIII/AAAAAAAAFO8/_Pdm6d19FV8/s1600/_DSC9267ll.jpg
http://images4.fanpop.com/image/photos/24000000/Cute-Panda-Cookies-cute-food-24093285-500-333.jpg

Реших да има такива сладки най-вече зареди децата. А при нас почти всяко семейство си има по едно или две дечица. Пък и сватбата нали е на деня на детето и мисля,че ще се зарадват много на тези подаръчета. smile  Bravo

Благодаря много за милите думи на всички!  give_rose Страхотни сте!
« Последна редакция: май 01, 2014, 18:03:14 от crazynelly » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 01, 2014, 18:22:01 »

Нели ,честита темичка  Bravo
Наистина много романтично запознанство , а сега давай за организацията-чаши ,шампански , украса .Вълнувам се ,защото и моята сватба ще е в кралско синьо  blush
Първо, извинявам се за двойният пост. blush
Значи чашите,шампанското,виното,книгата за гости+химикалката,кутията за парите,бокала за цъкрвата, свещите си ги поръчах от една жена от Перник. Тя беше единствената,която се съгласи да ми нарисува чашите по мой модел,както аз си ги представях, от многото други фирми,които бях питала. Те беше изключително мила с мен. Постоянно обсъждахме всеки дейтал от чашите,защото те са доста специфични. Искам сега да кажа,че сайта http://www.pinterest.com/  е бил моята най-голяма помощ за дизайна на много от неща за сватбата ми. От там черпех супер много идеи. В последствие въпросната жена ми направи няколко пробни варианта на кутията за парите и книгата за пожелания без да я моля за това за това. Направи ми чашите, бокала и свещите за около месец + останалите неща и бях адски доволна от крайния резултат. Беше се справила много добре! Купих си шампанско и вино и тя ми ги украси в същия стил като останалите неща. Аз съм й много благодарна,защото направи, това което исках. smile Ще ви покажа няколко снимки на това което успях да снимам.

http://i62.tinypic.com/245d2s0.jpg


За съжаление не мога да ви покажа бутилките как са украсени защото са опаковани в момента и не ми се иска да ги вадя и да ги прибирам пак. С чашите е същото. Но на тях имам някъде снимки и като ги намеря ще ви ги покажа. smile
Забравих да спомена,че подаръчетата са от Сватбен център София, както и кошницата с късметите и кошничката за халките. smile
А поканите са от друга фирма.
Това е за сега от мен. Отиваме с милото до сладкарката да си вземем пробни няколко парчета и да си изберем после каква да е тортата на вкус. smile
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #12 -: май 01, 2014, 20:40:55 »

Честита темичка и от мен  give_rose

С удоволствие чета и се наслаждавам на всички красоти, които си избрала и как си се постарала да изпипаш всеки детайл.  good
Пожелавам ти прекрасен последен месец, изпълнен с много положителни моменти и преживявания, които да споделиш и с нас.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 01, 2014, 21:28:15 »

Сега само зареди желаещите да видят чашите и шампанското успях да ги извадя внимателно и да ги снимам. Честно казано на живо като си ги гледам ми харесват повече отколкото на снимки,но може би просто не ставам за фотограф.  angry blush

На едната чаша пише моето име,а на другата неговото.
ето ги и свещите:
http://i62.tinypic.com/2d6qqfl.jpg
шампанското - http://i58.tinypic.com/snj59x.jpg
Виното е по същия начин украсено.
Искам да ви попитам за мнение. Купих си една чанта преди време,но сега не съм сигурна дали е много подходяща.  blush  cray
 Ето я  и нея -  http://tinypic.com/r/f55a3s/8
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 02, 2014, 09:00:25 »

Ех ,какви красоти  Girl_hide Според мен чантата е повече от подходяща , но ти си знаеш как изглежда роклята ти и дали си пасват двете неща  girl_wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines