Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 26, 2024, 15:13:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на crazynelly 01.06.2014  (Прочетена 94343 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 15, 2014, 20:54:26 »

Нели,чудесна е роклята Girl_hide И идеята със сладката маса също  Bravo а ще имаш ли малка шаферка?
Мерси!  give_rose
Кумовете имат момиченце на 2 г. и тя ще ми е малката шаферка. smile
Роклята на кумата и малката шаферка ги направи моята шивачка и са уникално красиви!
На кумата роклята е светло синя със сатен и шифон отгоре. А на малката си е бяла с няколко розички от плат по нея.
Ето модел,които почти прилича на роклята на малката сладурана:

За сега нямам снимки на оригинала. Те роклите са в кумата,но тя не ги е снимала. smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 16, 2014, 09:41:35 »

Много ти е хубава роклята и идеята за кенди бар е много готина smile
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 16, 2014, 09:58:18 »

А нахално ли е да попитам колко горе-долу струва да се ушие подобна рокля.Просто ориентировъчно.Ще имам и аз малка шаферка на 3 години , а нищо не мога да харесам в нета ,още по-малко със син акцент  blush
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 16, 2014, 10:26:02 »

А нахално ли е да попитам колко горе-долу струва да се ушие подобна рокля.Просто ориентировъчно.Ще имам и аз малка шаферка на 3 години , а нищо не мога да харесам в нета ,още по-малко със син акцент  blush
Зависи къде ще ти я шият. Не знам стандартно колко взимат шивачите. Не съм питала сега с точност колко е струвала роклята й. Но шивачката ми беше казавала,че ще е около 40-50 лв. Това е цена с платове от шивачката. Не сме купували платове за малката шаферка. Мислехме да ползваме от моята рокля,но не остана плат. smile
« Последна редакция: май 16, 2014, 10:28:15 от crazynelly » Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #94 -: май 16, 2014, 10:42:55 »

Роклята е разкошна, направо съм влюбена в гърба. Дантелата стой толкова нежно. Много ми хареса съображението ти за снимането на подготовката и на двама ви, а и организационно ще ви е много удобно.
П.П.
Дали би споделила коя е жената, която ще ти прави цветята? Има ли сайт?  Извинявай, ако вече си го писала.  give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 16, 2014, 10:54:24 »

Роклята е разкошна, направо съм влюбена в гърба. Дантелата стой толкова нежно. Много ми хареса съображението ти за снимането на подготовката и на двама ви, а и организационно ще ви е много удобно.
П.П.
Дали би споделила коя е жената, която ще ти прави цветята? Има ли сайт?  Извинявай, ако вече си го писала.  give_rose
За аксесоара за косата ми и за букета от цветя от плат ли питаш или за агенцията ми за декорация?
за косата и букета е  - https://www.facebook.com/LeCharme.PartyAgency?fref=ts
А агенцията ми е Шейла !  good
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #96 -: май 16, 2014, 11:02:32 »

За цветята за букета и косата. Благодаря! Сега като видях момичето, разбрах, че съм ги разглеждала.  blush Сигурно другаде си ги публикувала.
« Последна редакция: май 16, 2014, 11:04:39 от formite » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 16, 2014, 11:08:13 »

За цветята за букета и косата. Благодаря! Сега като видях момичето, разбрах, че съм ги разглеждала.  blush Сигурно другаде си ги публикувала.
Мисля,че в темата за прическата за сватбата в раздела "За Нея" във форума съм споеманавала за нея.
Аз попаднах на тези фирма случайно в едно сватбено списание - Булка. Имаше фотосесия на рокли и моделите бяха с техни аксесоари за коса. Радвам се,че ги намерих. Скоро трябва да си взема красотите от нея и ще покажа снимки и ще дам отзиви. smile good
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 17, 2014, 18:15:59 »

Връщам се туко що от фризьора ми и съм адски доволна. Свекито не можа да дойде с нас,но кумата е постригана и е суперска!
Ще ви покажа снимки на моята прясно боядисана косичка!  yahoo


От светлината зависи как изглежда цвета. Може би ще ви се види малко светличка.Мисля че е идеална!  yahoo heart
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 18, 2014, 13:26:29 »



Днес сме на сватба на братовчедка ми с милото!
Ето ги букета ми и аксесоара за косата. Има от моята дантела от роклята по тях!
Адски много си ги харесвам. Тея дни ще се видя с жената да си ги взема,но съм адски доволна!  yahoo
 heart
Кумата ми каза,че е взела вече ленти за моминското парти! Другата седмица ще купонясваме!  yahoo
И през идващата седмица вече трябва окончателно да поръчаме тортата и да направим медицинските. Нещо, което не успяхме да направим предишните дни.  cray
« Последна редакция: май 18, 2014, 13:29:41 от crazynelly » Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 18, 2014, 14:14:33 »

 Нелии, влюбена съм в сините ти неща. Служиш ми за вдъхновение  give_rose
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #101 -: май 18, 2014, 14:30:34 »

Мале, букета е прекрасен и много нежен. Сатен и дантела  heart
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 18, 2014, 16:27:11 »

Нели, разкошни са - толкова нежни и прекрасни  Bravo
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 18, 2014, 21:48:37 »

Започвам да се разубеждавам за изкуствен букет.Нели страхотен е   yahoo Кой ти го прави ?
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 19, 2014, 00:40:52 »

Много се радвам,че ви харесва момичета.
По-горе бях пуснала линк към страницата в фейсбук на жената,която ги изработва. Ето го пак -https://www.facebook.com/LeCharme.PartyAgency?fref=ts
Преди известно време се прибрахме с милото от сватбата на братовчедка ми. Беше интересно милото да види всички ритуали в ресторанта. smile
Сватбата им беше р-т България,но честно казано не останах очарована. Отзивите,които бях чувала за тях ми се потвърдиха. Яденето не беше особено вкусно,а обслужването също не беше на ниво според мен.
Но моето мнение, не е толкова важно. Все пак си остава харесвано заведение за сватби.  good
Ето и една снимчица с красивата бременна булка в 5-я месец!  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines