Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 05:06:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на crazynelly 01.06.2014  (Прочетена 92420 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 06, 2014, 21:59:15 »

Много ме радва колко си ентусиазирана, не си разваляй настроението с нищо Wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 07, 2014, 10:45:57 »

Много ме радва колко си ентусиазирана, не си разваляй настроението с нищо Wink
Опитвам се наистина,но ето сега нещо се разболях. Боже..  cray Егати късмета.. Не ми е много добре. Днес корема ме свива,онзи ден гърлото почна да ме боли,гърба ми е схванат. Настинах ли и аз не знам.  cray
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 07, 2014, 10:46:42 »

Нели,много добре се справяш.Много ми е интересно да те чета,особено как изпипваш всичко до най-малките детайли.Честно да ти кажа вдъхновяваш ме,тъй като аз съм на вълна кръщене.Пожелавам ти един прекрасен сватбен ден,а при такава организация не се съмнявам че ще бъде.


п.п.Радвай се на това,което имаш.Не обръщай внимание на родителите си.Те са направили своя избор,време и ти да направиш своя и да помислиш за себе си.Жалко е наистина,аз като майка незнам какво сърце трябва да имаш,за да постъпваш така с детето си.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 07, 2014, 11:19:26 »

Нели,много добре се справяш.Много ми е интересно да те чета,особено как изпипваш всичко до най-малките детайли.Честно да ти кажа вдъхновяваш ме,тъй като аз съм на вълна кръщене.Пожелавам ти един прекрасен сватбен ден,а при такава организация не се съмнявам че ще бъде.


п.п.Радвай се на това,което имаш.Не обръщай внимание на родителите си.Те са направили своя избор,време и ти да направиш своя и да помислиш за себе си.Жалко е наистина,аз като майка незнам какво сърце трябва да имаш,за да постъпваш така с детето си.
Благодаря ти за милите думи!  give_rose Радвам се,че те вдъхновявам!
Ти си истинска майка,защото осъзнаваш,че моите родители не постъпват правилно с мен.
И аз често съм се питала - какво сърце и имат ли такова изобщо? Не очаквам никога да ми помогнат когато ми е трудно или да са до мен,защото те не желаят. Гадното е ,че има много изоставени деца,още от бебета, като мен. На моето мило майка му е супер свестна,а баща му пък е .. да не казвам какъв. Изоставил ги е!
Аз  направих моя избор! Искам да съм щастлива,да си градя живота,без те да ми пречат да го правя!
С тях или без тях в моя живот - те решават. Аз съм се научила да мисля и да се грижа за себе си и за човека до мен.  smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 08, 2014, 11:49:42 »

Отивам днес да си взема роклята!  yahoo yahoo Толкова се вълнувам! Искам вече да си е при мен!
Чувствам се по-добре днес и мисля,че настинката ми мина бързо. smile
Тея дни успяхме да изберем откъде да е алкохола и погачите с помоща на свекито! Тя много се вълнува също и ни помага. Онзи ден бяхме до Метро и взехме едни мини купички за захранването за църквата и след това от нея в ресторанта. smile
Остана само да реша окончателно дали тортата да е от Романс. Проучвах и други варианти и направо не знам какво ще се случи и какво ще избера накрая.  Girl_hide
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #50 -: май 08, 2014, 12:43:09 »

Браво, Нели, справяш се страхотно  Bravo Bravo Bravo
Нещата, които си показала дотук са наистина прекрасни, а ти си толкова позитивна и сладка give_rose
Истинско удоволствие е да чета и преживявам всеки момент в твоята подготовка, вълнението за моминското, за уникалната рокля, която вече днес трябва да си е при теб.

Каквото и да каже всяка от нас за постъпката на родителите ти би било малко, защото ние само можем да си представим твоето огорчение и разочарование. Но и аз ще се присъединя към мнението на останалите- не се натъжавай толкова, не позволявай техния егоизъм да помрачи твоето щастие, все пак това е твоят последен месец като "мома"  yahoo. Наслаждавай се на всеки един момент и се усмихвай широко, все пак най-хубавото тепърва предстой, а именно  Сватбаааа
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 08, 2014, 13:26:16 »

 Нели, стана ми супер любопитно за роклята!  cap По спомен, тя е шита с твой плат? Или не помня правилно?  smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 08, 2014, 20:16:06 »

За съжаление има малко довършителни работи по-роклята,но е прекрасна! smile  yahoo Дантелата и сатен съм ги купувала. smile Другата седмица вече ще си взема роклята.  yahoo Днес си купих калъф за нея.
Поръчах си и торта за моминското парти. smile
По - интересната новина,която искам да споделя с вас е,че с милото си взехме кученце!!
Бяхме до нашия зоомагазин да вземем храна на котето ни и видяхме две немски овчарки - бебета - супер сладки бяха! Милото толкова се влюби в едното,че просто не спря да говори за него,след като си тръгнахме. Влюбихме се и се върнахме да си го капарираме и утре ще си го вземем вкъщи.  yahoo
Премислихме всички неща свързани с кучето,грижите и всичко и решихме,че е време да си вземем. И двамата от много време говорим за куче и все разпитвахме и се чудихме каква порода да е. Като малки и двамата с него сме имали немска овчарка (макар,че ние имахме на вилата ни и не е било в нас) и просто така се случи да намерим нашето кученце. Може би това е нашия сватбен подарък за нас самите. Спирам да пиша по тази тема, че модераторите ще ми се карат,че не е свързано със сватбата ми.  LAUGHTER Но съм много щастлива  - винаги съм си мечтала за куче!  blush  yahoo Чувствам се малко диво и щастливо в момента,но ние с милото адски много обичаме животните!
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 08, 2014, 21:20:31 »

Браво Нели, страхотен сватбен подарък сте си направили  Bravo

Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 08, 2014, 21:48:47 »

Честито за новия член на семейството  yahoo

А за роклята, не се ядосвай, че не е готова. Важно е да стане хубава, а според мен в магазина си и е по-добре, далече от любопитковци и палави лапички  Wink Аз моята мисля да я взема някокло дни по-рано (не че имам много избор де Girl_hide ).
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #55 -: май 09, 2014, 08:36:31 »

Нелка честиито за малкия сладур! Хубаво е че освен всички грижи, можете да направите нещо за самите вас smile Относно грижите - кучето си е вечното бебе, така че това ще ви бъде една хубава тренировка give_rose

За роклята, спри да се тревожиш - може би има причина така да се получава - хубавите неща стават по-бавно, но пък си заслужават
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #56 -: май 09, 2014, 11:28:10 »

Нели, първо честита тема и успех с финалните подготовки smile
Не съм писала активно от доста време във форума, но поглеждам темите, когато имам възможност, та днес видях твоята и искам да те поздравя за нещата които си направила/избрала, имате още малко време до сватбата, така че не се ядосвай за излишни неща smile

Отношението на родителите ти е наистина лошо и лично мое мнение е, че тези хора най-малкото не заслужават да се тормозиш и ядосваш за тях, при положение, че от свои собствени притеснения и комплекси не искат да уважат дъщеря си и да бъдат до нея в мига когато поема по своя път....но пък от друга страна ти вече си поела този път, доста отдавна и си ГОЛЯМА щастливка, че си намерила хора които да те обичат, уважават и приемат в семейството си smile

Честито и за новия домашен любимец, ще е готино според мен да му направите някаква малка украса и да го снимате при подготовката, говори с фотографа, според мен ще е сладко smile
В този ред на мисли на кой фотограф се спряхте?
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 09, 2014, 17:43:18 »

 Благодаря за честитките за кученцето! Вече е вкъши от няколко часа и сме много радостни.
Играем си много и е супер весело и миличко и дано такова си остане.
Едвам успяхме да му направи няколко свестни снимки,които да не са размазани.
Тоби -  heart
Понделеник отиваме за медицинските,вторник роклята и след това остават партитата ни и сватбата!  yahoo
Окончателно тортата ни ще е от Романс,защото милото не иска фондан,то и аз много не искам. Те там правят такива повече.  Yes
Фотографа ни е Ники Митев. smile Ние няма да имаме взнимане на булката от нас. Ще бъдем в хотел.
« Последна редакция: май 09, 2014, 17:45:57 от crazynelly » Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



а
« Отговор #58 -: май 09, 2014, 22:29:45 »

Честито,Нели, много е сладък новия домашен любимец  good Пожелавам ви много да ви слуша  smile Браво за подготовката и това, което ти остава, много добре, че остават толкова малко неща и все положителни  Bravo
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 12, 2014, 10:59:27 »

Мерси Лорка!  air_kiss
Не съм писала тези дни в темата,но бяхме заети с милото да гледаме малкия палавник,а и пък тези дни нямах задачки около сватбата. Днес май няма да можем да отидем за медицинските,защото милото трябва да ходи на зъболекар,а пък после аз ще отида да си взема роклята.  yahoo yahoo Боже не мога да повярвам!! Ще си е при мен!
Искам да ви попитам,според вас да я пратя ли на химическо преди сватбата?
Аз иначе имам хиляди въпроси и притеснения около сватбата и честно казно много неща не са ми ясни и не съм сигурна какво, кога и как да го правя. Мисля си,че за сватбата ще ми трябва някой съветник,който да е все до мен и да ми казва - "Сега направи това,после това.."  funnytooth
Имам чувството,че в ресторанта няма да можем с милото да седнем поне за 5 мин. Цялото внимание ще е обърнато към нас и сигурно всеки ще ни търси,ще иска нещо да ни каже. Ще си седим прави с милото през цялото време.  Tc  Ще се побъркам сигурно.. Няма да можем да пийнем или да хапнем нещо,дори и да искаме. Все ме е страх,че ще объркаме нещо или че ще се ядосаме за нещо. Не ми се иска това да се случи. Като знам,че и все трябва да сме усмихнати и ако  за нещо малко се ядосаме,после как ще се успокояваме. Ех имам такива хиляди притеснения. Не искам всичко да е перфектно,просто не искам да се случи някоя глупост или да объркаме нещо или да забравим нещо важно в цялата суматоха,защото това може да се случи според мен. Дали според вас има ли за какво да се притеснявам или по-скоро не би трябвало да се тормозя с тези хиляди въпроси..  cray
« Последна редакция: май 12, 2014, 11:01:17 от crazynelly » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines