Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:11:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tinycat - 29.06.2014  (Прочетена 55339 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юли 30, 2014, 06:10:45 »

Ми за притеснение си беше, аз от сега се притеснявам за нашите полети след сватбата  nea

Аз също се присъединявам към питането за дестинацията. И молбата за още снимки biggrin
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юли 30, 2014, 07:38:47 »

 Бяхме в Азия - Сунгапур, о.Бали в Индонезия и Куала Лумпур в Малайзия.  smile Ще кача още снимки скоро  Wink Точно вчера ги разглеждам, за да избирам за фотокнига   pc-mainiak
 Страшно е когато трябва да летиш с дълъг полет, но въздушният транспорт се води за най-безопасен, а скорошните инциденти просто  sad съчувствам на загубилите свои близки (даже едно семейство е загубило човек с изчезнали полет на малайзииските линии и после още един със сваления полет над Украйна, ужас просто).
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #212 -: юли 30, 2014, 08:02:21 »

Ехаааа, страхотно!!! Дестинации, като за меден месец! Браво! Ще чакам снимките с нетърпение. И аз съм от запалените пътешественици
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юли 30, 2014, 09:30:33 »

Чакам с нетърпение да ни покажеш снимки и да ни разкажеш малко за местенцата, които сте посетили!
Това просто е прекрасна дестинация, аз дори не съм си мечкала за подобна smile Обожавам да пътувам, но до сега се е случвало предимно в Eвропа, с изключение на Оман. Вашата екскурзия, обаче е на другия край на Света biggrin Много ще ми е интересно, чакам!!! danceg
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #214 -: август 01, 2014, 12:31:39 »

Лелее, страхотни дестинации за меден месец..като по филмите!!  Bravo Искаме снимкии  blum
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #215 -: август 01, 2014, 12:50:43 »

Бяхме в Азия - Сунгапур, о.Бали в Индонезия и Куала Лумпур в Малайзия.  smile Ще кача още снимки скоро  Wink Точно вчера ги разглеждам, за да избирам за фотокнига   pc-mainiak
 Страшно е когато трябва да летиш с дълъг полет, но въздушният транспорт се води за най-безопасен, а скорошните инциденти просто  sad съчувствам на загубилите свои близки (даже едно семейство е загубило човек с изчезнали полет на малайзииските линии и после още един със сваления полет над Украйна, ужас просто).

Ужас...горките хора.  sad Дано да свършат тия лошотии вече, тази година е наистина черна за въздушния транспорт. И не само, аз като си спомня за онзи потънал ферибот до Корея и си умирам от ужас. Дано Господ да ни пази всичките, тепърва много от дамите тук ще хвърчат по сватбени дестинации. Включително и аз, полети до България и оттам към щатите. Опитвам се да не ги мисля и да не ме е страх.
Но твоите дестинации са просто приказни и много се радвам, че всичко е минало добре. Чакаме снимки и много ти завиждам, особено за Бали.  Bravo  good
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines