Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 07:35:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 27 част  (Прочетена 150282 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #435 -: септември 16, 2014, 10:19:33 »

Sash, вече са те посъветвали да мериш нещо подобно на това, което си харесала, за да се видиш като кройка как ще ти стои. Иначе втората рокля, според мен е с обръч.
Аз си ших роклята (в Асеновград) само по снимка и мога да кажа, че съм супер доволна, но преди това мерих подобни модели, обсъждахме с дизайнерката какво и как да направим, в хода на шиенето също доизбистряхме идеите.
Най-долните обръчи трябва да са над глезените. Когато мерите роклята, не стойте прави. Седнете, ходете, направете движения, завъртете се в кръг. Така ще прецените дали някъде не се спъвате, дали не ви опират обръчите по краката и тн.
vladi_elian, за Стоян Радичев има информация и отзиви в темата за Асеновград. Може там да надзърнеш Wink
Активен
Sash
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #436 -: септември 17, 2014, 17:01:45 »

О, със сигурност ще отида първо да меря нещо подобно, защото искам да видя дали ще ми стои този модел добре. Другото е, че харесах и една рокля тип русалка и искам задължително да премеря една такава, за да знам. Иначе вчера ходих до това ателие Фата и искам да кажа, че съм доста впечатлена от дизайнерката. Много е мила и добра и ми показа няколко свой проекта, които са идеални наистина. Но Асеновград ще се посещава. Все още не съм 100% сигурна дали искам да я шия или да я купя готова. Мерси много за съветите и продължавам да следя форума с интерес smile yahoo yahoo
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: септември 18, 2014, 22:21:00 »

Момичетаааааааа, безкрайно съм щастлива. Днес с кумата и едната шаферка ходихме до сватбения център. Попринцип си бях харесала рокля, но викам да премеря още няколко просто ей така. И о чудо! облякох една и очите ми останаха в нея. Просто е невероятна. Сложих и един дълъг воал и сега само за това мисля. Утре ще ходя да я капарирам, че им е останала само една, а вече не работят с тази фирма.
heart
Girl_hide
girl_wink
Girl_hide
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #438 -: септември 19, 2014, 01:45:27 »

Браво, Miele, радвам се за теб!  *THUMBS*Ако имаш, покажи и някоя снимчица, моля те smile.
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: септември 19, 2014, 07:34:12 »

Оххх, ама съм заплес, снимчиците са иконките blush Реших да ги сложа така, защото е по-лесно за всички и не разтегля страницата smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #440 -: септември 19, 2014, 07:48:50 »

Бравоо Miele  good роклята е много хубава и ти стои супер, а с воала отзад става още по-добре. Това е една от най-важните задачи покрай сватбата  Girl_hide
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #441 -: септември 19, 2014, 13:29:33 »

ООООО много е хубава и много прилича на тази , която ми беше показала че си харесала smilesmilesmilesmilesmilesmile

Честита да ти е smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: септември 19, 2014, 16:13:45 »

 Miele страхотна е  роклята и ти седи чудесно !  yahoo  Аз също се бях спряла на един модел , но цената ми идва малко в повече  cray Сега ноември мисля да отида до Асеновград и ако там не намеря нещо подобно ще отида до шивачката на сестра ми , която и ши балната рокля тази година и наистина и я направи уникална. Сестра ми си беше харесала 3 рокли и и беше казала от всяка една какво  харесва и жената и я направи точно това , което иска!  Yes
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: септември 19, 2014, 22:23:51 »

Благодаря, момичета  heart Сега обаче трябва да си намеря друг воал, че подобния на този струваше 130лв, от емоция забравих да видя този колко струва blush А днес като ходих да капарирам роклята не ми мина през ума biggrin
Активен
Sash
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #444 -: септември 20, 2014, 16:08:22 »

Ooooo, на мен не ми се отварят тези снимкиии sad sad
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: септември 21, 2014, 09:46:22 »

и аз нещо не мога да ги видя sad
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: септември 21, 2014, 09:59:09 »

Ето
Ето и тази
И пак
И последната
А така отварят ли се?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: септември 21, 2014, 11:37:09 »

Miele, като принцеса си!  give_rose Страхотен избор smile smile
Активен
Sash
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #448 -: септември 21, 2014, 18:21:25 »

Дааа, много си хубавааа smile  girl_wink girl_wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #449 -: септември 23, 2014, 10:50:02 »

Miele, от няколко дена се каня да пиша. Роклята ти е разкошна! Много различна, много интересна и много стилна е heart Каква материя е? Изглежда доста тежък и плътен плат.
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines