Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:34:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 27 част  (Прочетена 148977 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: юли 28, 2014, 18:30:54 »

milenkata, честито!!! Роклята е разкошна и ти стои прекрасно! Това си е твоята рокля! Поздравления, че си си я разпознала и още повече поздравления, че ще я имаш!!! А за бюджета - май почти всички булки го надхвърляме, когато става въпрос за рокляТА!  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: юли 28, 2014, 19:31:07 »

Честитооо, milenkata!!! Ти направо сияеш в тази рокля!  И ти стои уникално добре
give_rose  Да ти кажа честно, бях я загледала и аз в сайта на салон. Май на по-късен етап ще търся рокля. С гледане в интернет няма да намеря,ама...все не мога да отделя един уикенд да се разходя из магазините (то не че има с кого..)
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #287 -: юли 29, 2014, 00:11:56 »

milenkata, направо ти е заспала роклята!   heart

nansita, не е голямо успокоение, но съм в същата ситуация - нямам с кого да ида за избора.   huhhuh.gif
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #288 -: юли 29, 2014, 02:39:39 »

Миленка, по-добре, че така стана. Най-вече ти ще си спокойна.

Аз не искам воал. Водя разни спорове с родителите от женски пол, които много настояват да имам. Но имам бижу за косата, което искам да се вижда.

При мен пък обратно! Направо ще ме убият, че искам воал...! Няма оправия, ей...
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #289 -: юли 29, 2014, 03:01:14 »

ivanjelina, много е красиво въпросното жекетче. Може ли да те помоля за линк, където мога да видя и цена?
Въобще... не бях се замисляла за подобни, но сега ми се струва добра хрумка. Надявам се на прохладен октомври.   Coffe

Ето, заповядай! http://www.bestbridalprices.com/mori-lee-voyage-wedding-jackets-style-11014-p110675
Не знам нищо за този сайт, дали е стабилен, или не. Имат страшно много модели и твърдят, че всички са оригинали. Но със сигурност можеш и от сватбен магазин да си го поръчаш, стига да имат Мори Лий. Или, ако ти е скъпо, със сигурност добра шивачка може да ти ушие реплика. Но, аз стига да можех, бих си взела оригинала със сигурност.
Но разгледай и сайта, огромен е, може и нещо друго да ти хареса. има какви ли не неща и модели.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #290 -: юли 29, 2014, 08:44:37 »

Момичета, много благодаря  blush give_rose Мисля че наистина намерих РокляТА!

nansita Много препоръчвам магазина, не защото от там е роклята, а заради отношението на момичето -Боряна..
Другото , което е с гледане не става - с гледане съвсем друго бях харесала и изобщо не исках да чуя за дантела или А линия, а като отидох да пробвам - минах през 7 8 рокли , в които изобщо не се харесах, докато се навия да пробвам тази... Обаче като я пробвах ...heart heart heart

Така че давай смело по магазините, но си запази час. По - лесно за теб и по - лесно за тях. А и така знаеш че вниманието си е само и единствено към теб.
Кога е сватбата? Успех give_rose
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: юли 29, 2014, 08:47:53 »

Миленка, много се радвам, че свекърва е казала, че ще имаш твоята рокля, точно от този магазин. Честито smile Много си красива в нея, а съм сигурна, че на сватбения ден ще си 100 пъти по0хубава и развълнувана smile Мн се радвам за теб smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: юли 29, 2014, 08:50:37 »

Миленка, прекрасно! Дай Боже всекиму такава свекърва! Bravo
Роклята си е твоята и това е най-доброто решение, което можеше да вземете smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #293 -: юли 29, 2014, 09:18:33 »

Feli, Miele  благодаря момичета, наистина  give_rose За свеки - само мога да кажа че се радвам че е на моя страна, тази жена като си науми нещо няма отказване... Добре че ме харесва хахаха

Miele как върви при теб подготовката, рядко пишеш напоследък
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: юли 29, 2014, 09:38:54 »

Добре върви, вече пробвах роклята която искам, моделът е почти същия от снимката, която ти показах, трябват му са мо малко корекции и ще стане идеален smile А пиша рядко, че нямах мн време напоследък, но сега пак ще се включвам smile
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #295 -: юли 29, 2014, 09:42:50 »

milenkata, много се радвам за теб girl_wink give_rose

Друго си да си имала "това е рокляТА" момент в магазина, няма такова усещане.. то е коварно след това да не купиш точно тази рокля, точно от там blush
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #296 -: юли 29, 2014, 11:49:17 »

Ето, заповядай! http://www.bestbridalprices.com/mori-lee-voyage-wedding-jackets-style-11014-p110675
Не знам нищо за този сайт, дали е стабилен, или не. Имат страшно много модели и твърдят, че всички са оригинали. Но със сигурност можеш и от сватбен магазин да си го поръчаш, стига да имат Мори Лий. Или, ако ти е скъпо, със сигурност добра шивачка може да ти ушие реплика. Но, аз стига да можех, бих си взела оригинала със сигурност.
Но разгледай и сайта, огромен е, може и нещо друго да ти хареса. има какви ли не неща и модели.

Мнооого благодаря за линка и подробностите около него.    give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юли 29, 2014, 14:10:24 »

JustRain, хич не си е успокително.Аз не бързам още за роклята, обмислям скоро да се разходя я сама, я с някоя ентусиазирана колежка от работа. Wink
Кумата ми има много голямо желание да дойде с мен, но заминава за Англия септември месец. Мама работи в друг град (има магазин и малко заведение) и е абсурд да дойде. Баба е затруднена с придвижването-много се уморява милата и не искам да я тормозя (а тя ми помогна да си избера балната рокля). Шаферките са се пръснали из цяла България и ще се съберем покрай сватбата чак.  yahoo И така се оказва, че всичките ми близки хора нямат възможност. Остава само милото и сме се разбрали да дойде с мен, а аз да не му казвам кой модел ще избера накрая.  pardon
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юли 29, 2014, 19:06:51 »

nansita, и аз първоначално мислих да обикалям за рокля с моето мило. Искаше ми се да знам и неговото мнение с какъв модел ме харесва повече, а и аз исках да се видя как изглеждам застанала до него в дълга бяла рокля (той е висок колкото мен, но е слабичък и имах притеснения, че ако избера някоя по-обемна рокля той може буквално да се "изгуби" до мен). По предложение на кумата обаче решихме, че е по-добре той изобщо да не ме вижда в каквато и да било дълга бяла рокля до самия ден! Така няма да има никаква представа как изглеждам, облечена в булчинска рокля и ефектът Уау! ще е още по-зашеметяващ! Сега миличкият е много нетърпелив да дойде денят, казва че вече няма търпение да види роклята, която съм избрала... lol До момента не съжалявам, че взехме това решение и препоръчвам на всяка булка да създаде подобен трепет на своя младоженец smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #299 -: юли 29, 2014, 20:15:29 »

nansita, разбирам те напълно. Почти(да не кажа съвсем) в същата ситуация съм. Родители, прародители - далеч, приятелките(евентуални шаферки) - пръснати из цялата страна, малко от тях се и познават, кумата е в Англия от юни месец, седмица преди сватбата я чакаме тук.
Разликата е, че аз леееекинко бързам вече с роклята. 2.5 месеца останаха.
Принципно роклята не ми е голямата тръпка(далеч повече се вълнувам за поканите и тортата, например), но не искам в последния момент да се чудя дали е коригирана и ще има ли с какво да ида на събитието.   Ashamed
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines