Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 18:17:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 27 част  (Прочетена 150241 пъти)
 
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #270 -: юли 22, 2014, 12:39:25 »

След сватбата ще пусна снимки, похвалих се, защото бях писала, че на 1ите 2 проби някак не бях в захлас от роклята както като я купих и леко се притеснявах, че вече не ми харесва... Но на финалната проба, когато беше стеснена, коригирана и готова отново се влиубих така да се каже blush girl_wink

Та булки, ако при 1ите проби, дори на готов модел, имате съмнения - накрая изчезват, няма място за притеснение give_rose
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: юли 22, 2014, 12:57:33 »

Окуражителни думи, благодаря!  smile
Активен
yols
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


Dreams lift when reality falls


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: юли 23, 2014, 07:29:42 »

Вярно е това за първите проби - помня още от абитуриентската си как в началото бях ужасена, но финалния резултат нямаше нищо общо. good
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #273 -: юли 23, 2014, 13:46:09 »

И днес не случих на време. А исках да се пусна по магазините, да видя какво се предлага...
2 месеца и малко, а аз още не съм разглеждала дори.
Съжалявам за мрън-мрън поста, но знам, че тук ще ме разберете.    give_rose
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юли 25, 2014, 23:50:08 »

Аз ще почна търсенето на рокля по-малко от месец преди сватбата - знам, че звучи безумно, но тогава ще си дойда в България и нямам много избор.  nea
Та проблемът ми е, че си търся рокля с ръкави (не къси, а 3/4, примерно), защото ръцете ми са несъразмерни към тялото, по мое мнение, и в рокля без ръкави изглеждам ужасно (особено ако трябва да се гледам на снимки така следващите 50 години!!!). Някой случайно да е виждал някъде такива? София, Асеновгрд, Пловдив - няма значение. С майка ми от доста време гледаме и по сайтове, и тя ходи в разни магазини, но все са без ръкави или най-много с някакви презрамки.
Обсъждахме и вариантът за някакво болеро (сватбата ми е в края на септември и като нищо може и да вали), но не съм особено ентусиазирана. По поръчка също няма как да стане, заради малкото време.
Моля за съвет!  cray
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #275 -: юли 26, 2014, 01:56:22 »

IcePrincess, аз се влюбих в това жакетче на Мори Лий и само заради ограничения бюджет не си го взех. Но ти ако си в америка със сигурност ще го намериш на добра цена. Ако ти харесва, разбира се. Аз не бих отписвала болерото, на твое място, има такива страхотни модели, които правят роклята още по-красива. 


* MoriLee Voyage Wedding Jackets - Style 11014.jpg (65.83 KB, 450x638 - видяно 262 пъти.)
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юли 27, 2014, 12:08:22 »

Момичета, вчера бях на втора проба на роклята! Вече почти всичко е наред - преместили са ми панделката по-високо, а не по средата на копчетата, както е оригиналния модел, добавили са допълнителни копченца на шлейфа, за да е по-стабилен, копченце в основата на шлейфа, за да мога за танците да си го "сгъна"... Дължината е коригирана според обувките ми, както и стеснението в бюста е добре. Само дето едната подплънка на вградените чашки леко се вижда - тъй като роклята няма дантела или нещо отгоре да скрие... Жената каза, че ще види какво може да направи, за да се скрие. Мислехме, че е леко разместена и е по-високо от другата за това тази прозира, а другата не, но като сравнихме шевовете всичко изглежда нормално и еднакво. Това е единственото нещо, което ме притеснява sad Иначе роклята е разкошна, вчера пак й се радвах като мялко дете lol
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #277 -: юли 28, 2014, 13:18:58 »

mina_, моята хем има дантела над чашките, но пак някак леко стърчат/се виждат, ама като нямам с какво особено да ги напълня това е положението Wink

Но то е толкова леко, само аз го забелязвам и то ако си гледам директно в "пазвата" отгоре надолу, и то защото знам за какво да гледам, както и защото съм куку и друга булка нямаше дори фа го забележи girl_wink

Мисълта ми е - дори да е 99.99% перфектна роклята ние булките ще си намерим този 0.01%, който не е... Хич не го мисли, сигурна съм, че роклята е прекрасна и ти си прекрасна!
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #278 -: юли 28, 2014, 13:20:29 »

ivanjelina, много е красиво въпросното жекетче. Може ли да те помоля за линк, където мога да видя и цена?
Въобще... не бях се замисляла за подобни, но сега ми се струва добра хрумка. Надявам се на прохладен октомври.   Coffe
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #279 -: юли 28, 2014, 14:33:40 »

Аз имам най - готината свекърва на света! yahoo

Обади ми се току що, за да ми каже, че макар и да нямахме бюджет , ще ми купи роклята smile yahoo Било и много важно да съм щастлива, и като видяла колко зор ще видим да намерим точно тази дантела, решила че бюджета дали е с 1000 лв повече или по- малко в крайна сметка нямало значение smile Бабата също била съгласна така, стига все пак да ми ушие воала, за да има принос от нея

Много съм щастлива  danceg Разбрах се с мацката от магазина, в края на август ще я капарираме и ще ми вземат мерки yahoo

Пускам и снимчица ... оххх много се радвам, олекна ми честно казано


* 10529667_10202119370496627_129872314_n.jpg (63.11 KB, 720x960 - видяно 271 пъти.)
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: юли 28, 2014, 14:35:10 »

Миленка, най-добрият вариант  good Вярвах, че и бабата щеше да се справи супер, но така е най-сигурно, а и жената ще е спокойна smile
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #281 -: юли 28, 2014, 14:38:24 »

Миленка, много хубава рокля! Браво smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #282 -: юли 28, 2014, 14:40:34 »

Абе и аз вярвах че ще се справи, но малка частица от мен си искаше да е точно тази , точно от там и тн.. (добре де голяма частица от мен) smile

blackisback при теб как върви с роклята? и не знам дали си писала - воал ще имаш ли?

Shaiya
благодаря blush
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: юли 28, 2014, 14:54:43 »

Миленка, по-добре, че така стана. Най-вече ти ще си спокойна.

Аз не искам воал. Водя разни спорове с родителите от женски пол, които много настояват да имам. Но имам бижу за косата, което искам да се вижда.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #284 -: юли 28, 2014, 15:35:01 »

О,супер,Миленка,радвам се много за теб  yahoo Роклята е наистина невероятна,така ще си по-спокойнаа и ще се отдадеш на другите неща по подготовката, без да мислиш почти изцяло за роклята и да се притесняваш дали ще се получи, както я искаш  good Въпреки че съм сигурна, че бабата щеше се справи!
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines