Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 20:38:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 27 част  (Прочетена 156512 пъти)
 
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юни 19, 2014, 13:07:17 »

Миленка, радвам се, че си разрешила въпроса с роклята и то по най-добрия възможен начин. Както се казва с един куршум два заека smile Ще чакам да пишеш като почнете работа по роклята Wink
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #136 -: юни 19, 2014, 13:58:01 »

Да се похваля и аааз,имам си рокляяяяя  yahoo heart и е точно такава,каквато съм я искала и за мен няма никакво значение,ако някой не я хареса,защото аз се влюбих в нея.  heart Снимки след 27.09  good
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юни 19, 2014, 14:21:16 »

 bride_varna , ооооох как ми подразни любопитството  girl_wink
Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #138 -: юни 19, 2014, 14:42:39 »

Здравейте,
аз ще споделя моя опит от магазините в София.
1. В Арети ходих - по Великден - имаше предимно дантелени рокли, на мен не ми харесаха как стоят бюстиетата, доста са им високи цените, продавачките бяхма много мили. Но не се впечатлих от нищо. Аз съм дребна и слабичка и не ми стояха много добре, тежаха доста. Цени - 1200 и нагоре.
2. В Be queen - пробвах 2-3 рокли, няма много избор на сватбени, могат да се шият по поръчка. Тогава беше и времето на абитуриентските балове, повече официални рокли, продавачката беше много любезна, харесах една рокля - по-изчистена, без воали - към 800 лв.
3. Ателие Ивоар - много мила продавачка, не много голям избор на рокли, пробвах 2-3. Момичето ми предложи една, която не бях забелязала и това беше моята рокля. smile Майка ми и аз единодушно я харесахме. Имаха промоция 30% по Великден, цената ми излезе под 700 лв. Качеството - добро, модела е изчистен, без дантела, но има и орнаменти и е доста оригинален. На мен ми стои много добре - А линия, но без обръч. Изчистиха я на химическо, тъй като беше пробвана, и стана като нова. За мен е добро попадение като цена, а модела е уникален. Нямам тъпрения да я сложа smile
4. Сватбения салон в Младост - минахме от там по друг повод, изумително скъпи рокли, качеството им,  е за мен лично - ужасно. Старомодни модели, неоправдано завишени цени.
Тъй като съм от София и работя, нямах възможност да обикалям до Асеновград, и като сметнах че за пътни пари и време ще трябва, мисля че няма кой знае каква разлика в цената.
Аз съм доволна от избора си, имах лимит 1000 лв, но намерих и на доста по-ниска цена и то в София, така че всичко е въпрос на късмет и разглеждане smile
Успех на всички  Girl_hide

« Последна редакция: юни 19, 2014, 14:51:27 от Mimka87 » Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #139 -: юни 19, 2014, 14:48:39 »

Да вмъкна и да не се подвеждате за високи цени на воали. На Пиротска гледах в 4 магазина за един и същи модел воал - до кръста с 2 пласта - обявиха ми цени от 190 - 100 лв, но си поръчах и ми ушиха пак там в едно магазинче за 30 лв, заедно с перлички по него. Така че, мой съвет - освен ако не търсите нещо с дантела, не се навивайте да ви одрусат с по 100 лв за воал. smile прекалено е, търсете и може да намерите    good
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 19, 2014, 17:35:51 »

Да се похваля намерих решение на моята дилема...

Браво  Bravo Радвам се за теб  Wink Като се сетя в каква дилема беше  Girl_hide
Хем ще имаш исканата рокля, хем ще е на приемлива цена  good

Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юни 19, 2014, 17:40:17 »

 Милена, според мен стигна до правилното решение.   good Мислиш ли да имаш апликации по роклята като кристалчета, мъниста и тн?
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #142 -: юни 19, 2014, 20:13:28 »

Милена,много се радвам за теб,е си измислила как да имаш хем мечтаната рокля,хем на разумна цена  Bravo
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #143 -: юни 19, 2014, 20:31:45 »

Реших да споделя снимките на моята рокля,да я видят любопитните от вас хех  heart
http://imagizer.imageshack.us/a/img853/2410/dyzd.jpg
http://imagizer.imageshack.us/a/img843/4615/29jj.jpg
http://imagizer.imageshack.us/a/img822/3953/b4gi.jpg
« Последна редакция: юни 19, 2014, 20:37:36 от bride_varna » Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 19, 2014, 20:49:22 »

 Урааааа! Роклята е прекрасна  smile  give_rose
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #145 -: юни 19, 2014, 20:55:52 »

Много е красива роклята..........Йеее, супер е отзад с тази панделка  good
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #146 -: юни 19, 2014, 20:57:59 »

Благодаря,момичета  danceg Малко по-обемна е от първоначалната идеа, но нищо smile принцеса ще бъда хех
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 19, 2014, 21:13:34 »

 Важното е ти да се харесваш и да ти е удобна! Май често става така ,че булките се харесват в стил, за който не са си и помисляли даже.  smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #148 -: юни 20, 2014, 09:06:01 »

Милена, според мен стигна до правилното решение.   good Мислиш ли да имаш апликации по роклята като кристалчета, мъниста и тн?

Тайни heart Не няма да има такива работи... аз попринцип не харесвам кристалченца , камъчета, пеперудки и джувки... Самата рокля има декорация дантела в долната част и в горната част - това ми е предостатъчно, като включиш че и дантели не харесвам ххахахаха

Ще го съчетая с нежни бижута и според мен ще стане... Иска ми се цялостната визия да е много изчистена,семпла, романтична и старинна (все пак и стила на сватбата е такъв) smile

bride_varna
Роклята е супер - лично мнение аз не харесвам такива, (но аз и с дантели уж не харесвах хахааха) но на теб и на фигурата ти стои много хубаво... Просто прекрасно, харесва ми панделката в горната част как се преплита smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 20, 2014, 09:21:58 »

 Това е роклята, в която се бях влюбила още преди да се сгодя  smile
*това не съм аз на снимката
 Роклята е модел Allure 8756 и я видях в един голям американски форум. Сега като се замисля моято рокля няма общо с нея - талията не е такава, няма орнаменти, дантелена е...Но тази рокля още ми седи високо в класацията за красива булченска рокля heart  Разбира се, трудна работа да я намериш от Бг (въпреки че не е невъзможно)



Милена, харесва ми визията , която си изградила за себе си и сватбения ден.
bride_varna , роклята наистина е чудесна, и не е чак ТОЛКОВА обемна, ще е супер!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines