Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 20:59:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 27 част  (Прочетена 150167 пъти)
 
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: септември 23, 2014, 12:33:33 »

Оооо, момичета много благодаря :-)
Alichka, от толкова вълнение забравих , казаха ми ама... Май е някакъв сате,ама наистина не помня. Иначе е много лека, въпреки че изглежда тежка Girl_hide

Пп: пиша от телефона, извинявам се за грешките
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #451 -: септември 23, 2014, 13:21:38 »

На мен ми прилича на дюпон сатен, ама не съм сигурна и затова те попитах smile
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: септември 23, 2014, 14:05:31 »

Miele, честито  give_rose
Роклята е много красива и нежна, стои ти много добре  give_rose
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: септември 27, 2014, 17:16:03 »

Здравейте. Днес бях на проби и си харесах една рокля,но  трябва да се подкъси и не знам дали ще може. Магазинът продава роклите си в определени размери(не съм в БГ). Ще кача снимка да кажете според вас дали ще може да се подкъси или друг вариант е да ми я ушият в БГ.

http://seksapilna20.snimka.bg/wedding/svatba.836576
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: септември 27, 2014, 17:25:33 »

Много хубава рокля!
Според мен, ако сатенената част на роклята е изчистена и няма неща по нея, не би трябвало да е проблем подкъсяването. За шлейфа, вероятно ако може да се подкъси ще е трудно, защото има завършваща дантела. Но шивачите си ги знаят тези неща, най-добре се консултирай с такъв. Успех! girl_wink
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #455 -: септември 27, 2014, 17:37:49 »

Роклята е много красива  Bravo
Мисля, че шлейфът няма да може да се подкъси. Ако се отреже най-отдолу няма да има този ефект дантелата. Но отгоре от къде тръгва дантелата, от кръста ли, може би от там може да се намали? В БГ могат да ти я направят, но трябва хубаво ателие да намериш и съответно дантелата която искаш. Има доооста магазини за платове и дантели, но трябва да се търси.
Успех!
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: септември 27, 2014, 20:48:37 »

Дантелата и долната част са отделни.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #457 -: септември 28, 2014, 00:04:07 »

Оооо, момичета много благодаря :-)
Alichka, от толкова вълнение забравих , казаха ми ама... Май е някакъв сате,ама наистина не помня. Иначе е много лека, въпреки че изглежда тежка Girl_hide

Пп: пиша от телефона, извинявам се за грешките

Miele, най-сетне успях и аз да видя роклята! Прекрасна си!! Ти си толкова хубава и нежна, и роклята още повече подчертава това. Много е хубава, а воала е разкошен! Не знам дали си видяла по-рано поста ми за ателие Fata в София - ако воала (или даже цялата рокля) не са ти по силите финансово, иди при тях, те са истински вълшебници! Аз там си правих корекциите на роклята и видях и как шият нови...уаууу, останах много впечатлена. Мен ме направиха като принцеса, а цените им са много достъпни. Успех!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #458 -: септември 28, 2014, 00:12:29 »

Здравейте. Днес бях на проби и си харесах една рокля,но  трябва да се подкъси и не знам дали ще може. Магазинът продава роклите си в определени размери(не съм в БГ). Ще кача снимка да кажете според вас дали ще може да се подкъси или друг вариант е да ми я ушият в БГ.

http://seksapilna20.snimka.bg/wedding/svatba.836576

Роклята ти е прекрасна и може да подкъси и тя, и шлейфа, и всичко, от което имаш нужда! Не прави грешката, като мен, да правиш корекции в чужбина, изхарчих маса пари и дори не останах особено доволна от резултата. В БГ има страхотни шивачки, като сладураните, които аз открих в София (споменах ги току-що). А шлейфът също може да се подкъси, но ще трябва повече време, защото трябва да се разшие и пришие наново дантелата. На мен приятелката на брат ми ми направи подобно нещо на воала и резултата беше фантастичен. Но просто отпусни повече време за такова нещо. Ние се справихме за около седмица, но той все пак е доста по-малък от шлейфа.
Иначе роклята ти е чудесна, браво за избора  good
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: септември 28, 2014, 08:29:02 »

Ivanjelina благодаря за коментара. Наистина роклята е хубава,но ме дразни факта че е обличана сигурно 10000 пъти от различни хора и ако искам да я взема не ми правят нова.Не ми се дават около 1200лв. за рокля,която не е правена по мен.Сега гледам в нета за подобна рокля и ако намеря нещо по добре да я купя от интернет.
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: септември 28, 2014, 14:42:29 »

Ivanjelina благодаря за коментара. Наистина роклята е хубава,но ме дразни факта че е обличана сигурно 10000 пъти от различни хора и ако искам да я взема не ми правят нова.Не ми се дават около 1200лв. за рокля,която не е правена по мен.Сега гледам в нета за подобна рокля и ако намеря нещо по добре да я купя от интернет.
Не знам къде си, но тази политика ми е малко странна, не подкъсявали, не шиели...ми да си ги държат тогава да си ги гледат роклите. Поне отстъпка като за мостра ще ти направят ли?
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #461 -: септември 28, 2014, 15:20:33 »

Сигурно е от Outlet или sample store, където тази политика  е стандартна. И аз щях да ходя в такъв преди да намеря моята рокля. Цената  може да звучи висока, но е много намалена спрямо същата рокля в нормален магазин. В този тип магазини не се шие нищо,  а получаваш това, което пробваш.

---

Може да я дадеш на доверено  химическо, за да ти е чистичка и неносена за сватбата?

Иначе шивачка може да ти премести дантелата и да я скъси...

Колко времв имаш до сватбата? Ако сшоделиш къде си и какъв бюджет имаш може някой да ти препоръча сватбен бутик..
« Последна редакция: септември 28, 2014, 15:22:55 от Radiant » Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: септември 28, 2014, 16:42:15 »

За дамите, които искат да си шият рокля, мога да препоръчам салона, в който ушиха моята - "Лита". Направиха ми я по мои изисквания от няколко снимки, които им показах. Жените бяха много вежливи, търпеливи и крайният резултат бе прекрасен! Помогнаха ми с избора на линия, която ми стои добре и съм им много благодарна за всичко! Когато получа професионални снимки, мога да изпратя на лични на тези от вас, които проявяват интерес girl_wink
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: септември 28, 2014, 16:50:24 »

Radiant  сватбата ще юни,но започнах с гледането от сега понеже ще я организираме от чужбина и само 1 месец преди сватбата ще съм в БГ.
Активен
honey_01
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #464 -: септември 30, 2014, 22:30:57 »

Здравейте, момичета.  smile Имам нужда от вашата помощ. Другата година ми предстои сватба през август и естествено пред мен идва и дилемата с мечтаната рокля. Въпреки че много хора ми казват, че е още рано аз започнах от сега да разглеждам и да се интересувам и вълнението ми е голямо. Бих желала роклята ми да бъде много красива, пищна и приказна, защото искам да запомня подобаващо предстоящото ми събитие.  heart Много ще се радвам, ако споделите мнения с мен как протече избора на Вашата сватбена рокля, къде гледахте, търсихте и пробвахте и какви са впечатленията ви. Наистина ми се иска да открия перфектната за мен рокля, без значение от цената, защото смятам, че в този ден булката трябва да бъде неотразима. За сега бях на няколко места в София за булчински рокли и най-добро впечатление ми направиха роклите и обслужването в бутик Брайдъл Фешън, в парадайс мола. Момичетата ме посрещнаха много любезно, подробно ми обясниха цялата процедура по избора на роклята,корекциите и т.н. и наистина останах удовлетворена имайки в предвид, че роклите на Проновиа не са от най-евтините, но наистина си заслужават. Все пак ми се иска да пообиколя и на други места, защото имам още време и бих желала да ми дадете предложения. Благодаря и се надявам да не съм ви досадила. blum good
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines