Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 13:46:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 27 част  (Прочетена 151111 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 17, 2014, 12:59:04 »

Бяхме с майка ми, свекърва ми и половинката, но той беше на долния етаж и уж гледаше костюми. Иначе е от сатен, А линия, снимки нямам, мисля да ви я покажа след събитието. Мога да ви покажа подобни модели. Иначе ще ни я прават в магазин Румина на Пиротска 1.
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 17, 2014, 17:27:59 »

Блак-Кога е събитието ? pardon
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 17, 2014, 19:33:29 »

 Момичета, дайте малко акъл  cray Купих си Роклята, чудесна е, красива е...Има елементи по нея, които се разлепват. Явно са лепени със силикон (?) и сега се разлепват! Казаха ми да й ударя една ютия преди сватбата, но не мога да разчитам на това! Имате ли идея къде да я занеса в София за поправка? Принципно в сватбения център я скъсяваха и не ми оредложиха нищо за това разлепване. Майка ми се нае да зашие елементчетата, но не съм сигурна че мрежата под тях въобще е подходяща да се дупчи с игла ...абе ужас bad И роклята много ми харесва и ми коства адски главоболия в момента!
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 17, 2014, 21:19:32 »

Тини,плaтa под дaнтелaтa тюл ли е? По-добре не я шийте или aко се шие дa се шие от крaй до крaй.И моятa дaнтелa стърчеше от тук-от тaм и си дaдох роклятa нa шивaчкa дa я зaшие добре
.Но си мисля,че в твоя случaй и сaмо ютия ще свърши рaботa.
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 17, 2014, 21:55:13 »

Днес избрах РОКЛЯТА  yahoo

Супер е  Yes
Много съм доволна. Пробвах, поръчахме и сега ще чакам.

blackisback и моят модел е А-линия, много съм доволна, много добре стои и наистина прикрива  Wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 17, 2014, 22:24:25 »

Честито на всички за роклите!  yahoo
Аз имам една питанка към вас. Вече нямам много време до сватбата,но се чудех дали някоя би могла да ми препоръча къде в София, да си потърся къса бяла рокля,която да облека по някоя време след последния ритуал. Като казавам къса - нямам  в предвид мега къса. Някъде до колената или малко под тях. smile Не мисля,че ще издържа до късно през нощта с моята рокля. Ако не намеря втора не е страшно.
Просто искам да опитам да потърся.  smile
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 17, 2014, 23:15:05 »

Честито на всички за роклите!  yahoo
Аз имам една питанка към вас. Вече нямам много време до сватбата,но се чудех дали някоя би могла да ми препоръча къде в София, да си потърся къса бяла рокля,която да облека по някоя време след последния ритуал. Като казавам къса - нямам  в предвид мега къса. Някъде до колената или малко под тях. smile Не мисля,че ще издържа до късно през нощта с моята рокля. Ако не намеря втора не е страшно.
Просто искам да опитам да потърся.  smile

В Сватбен център София има такива, може да ги разгледаш на сайта им  smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 17, 2014, 23:25:25 »

 Не е тюл, прилича на паяжина - много крехко такова и готино  blush И в сватбения център казаха с ютия, само че след това те пак почват лека поелка да се отлепват  shok
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 18, 2014, 07:47:43 »

Днес избрах РОКЛЯТА  yahoo

Супер е  Yes
Много съм доволна. Пробвах, поръчахме и сега ще чакам.

blackisback и моят модел е А-линия, много съм доволна, много добре стои и наистина прикрива  Wink

Откъде е твоята? Кога ще те викат за проба?

Иначе аз не успях да намеря достатъчно приличаща на моята в интернет, ние и не снимахме. Та най-доближаващата се до поръчаната е тази, но не плюс сайз и седи доста по различно на мен.
http://www.bastuscheck.com/images/Satin-Strapless-Sweetheart-Neckline-with-Asymmetrical-Ruched-A-line-Skirt-and-Chapel-Train-2011-New-Plus-Size-Bridal-Wedding-Dress-WD50.jpg
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 18, 2014, 15:18:07 »

blackisback, роклята е страхотна  Bravo

Моята е от Сватбен център София.  Няма да имам междинна проба, ще ми се обадят като е готова - до месец най-късно. Тогава ще я пробвам и ако се налага да се коригира, в самия център има ателие и извършват корекции. Аз искам да ми сложат презрамки и това ще го уточним след като вече роклята е готова, защото искат да видят как точно ще стане.
Иначе самата рокля е много изчистена и семпла, сатен с малко бродерия и на страхотна цена.  yahoo


« Последна редакция: май 18, 2014, 15:58:59 от Vikito_19 » Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #55 -: май 21, 2014, 14:04:29 »

Здравейте,може ли някой да ми препоръча добра шивачка във Варна..умувам вариант да си купя материалите и да дам някъде да ми ушият роклята  pardon
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #56 -: май 24, 2014, 16:45:34 »

КУПИХ СИ РОКЛЯТА!!!!

Дизайнерска е и е уникат. Не би трябвало да има втора такава, освен ако някой не е откраднал модела и тогава трябва да се съдят с дизайнерката smile

Чудех се дали да я кача изобщо, затова ще покажа само част. На живо е много по-прекрасна. Много съм доволна  yahoo

Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 24, 2014, 17:48:33 »

Shaiya, страхотна е, поне показаното! Кой дизайнер ти я прави?
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 24, 2014, 18:00:37 »

 И на мен ми харесва! Корсета е много нежен  blush
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #59 -: май 24, 2014, 19:05:45 »

Лошото е, че нямам хубава снимка в цял ръст. На тази корсета е развързан на гърба и не е наместена като хората (защото я обличах вече за 3 път)   blush Просто като се стегне корсета и се намести роклята е много различно. А и има детайли, които се виждат само на живо.

Все пак за да придобиете представа я качвам  Wink

http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/cqs1400950177a.jpg
« Последна редакция: май 24, 2014, 19:45:46 от Shaiya » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines