Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:59:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 27 част  (Прочетена 151137 пъти)
 
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: август 03, 2014, 11:49:04 »

 За Романтика, бутика на М Трйлър и Арети и Брайдъл фешън (без час там не може) е хубаво да се отиде със запазен час особено събота и неделя.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #316 -: август 03, 2014, 13:24:19 »

А Романтика защо ги няма на сайта на Мори Лий? Там има списък с оторизираните магазини по цял свят, но за БГ няма нищо. Странно..... crazy
Активен
vintage
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #317 -: август 03, 2014, 19:07:47 »

Здравейте на всички smile
Както се вижда съм нова във форума, но Ви чета от около месец, за да насъбера малко информация.
Остават ми само два месеца до сватбата, а нямам нищо на мегдана sad, може би защото съм се вторачила в тази пуста рокля.
Трилемата е следната:харесала съм си конкретна рокля, но тук в България я няма, мога да си я поръчам по интернет, но съм с абсолютно нестандартни мерки... та-да си я поръчам по интернет и после да давам на шивачка да ми я прави по размер( не знам дали ще стане-трябва да смалява на места до 3 номера), да давам снимка и да ми я шие шивачка(но мисля, че няма как да стане същата) или да си купувам рокля оттук(Варна), която ми стои добре, но ми е някак скучна, иначе като модел, кройка е същата.
Оффф, извинявайте за объркания пост, но не само постът ми е такъв. crazy

Благодаря Ви предварително за мненията smile


* dantelena-balna-roklya-2014-sherri-hill.jpg (66.21 KB, 640x640 - видяно 864 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #318 -: август 03, 2014, 19:18:15 »

vintage, моделът е уникален! Много нестандартен, но и много красив. Аз по принцип винаги съм за оригиналите, качеството на кройката и дантелата особено никога не е същото, когато се шие реплика. Но ако познаваш уникалната майсторка шивачка, разбира се, опитай!
Мога ли да попитам по принцип от кой сайт мислиш да поръчваш? 
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #319 -: август 03, 2014, 22:20:32 »

Момичета, открих Роклята!     goody
И разбира се - беше точно тази, за която казах "много е красива, но не е за мен". Моделът е А-линия, но с голи рамене, които аз не исках. Ама категорично! Просто запълних бройката за мерене с нея. Когато консултантката ме пита в пробната "коя да бъде?", а аз отговорих "изненадай ме", затворих очи. Когато ги отворих едва не се разплаках. Моя приятелка беше с мен и когато излязох, тя ахна. И вече знаех, усетих, че това всичко, което не исках, е Моята рокля.   heart
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #320 -: август 03, 2014, 22:29:55 »

Бравоооо!! Много се радвам, JustRain! Най-сетне, и ти да си отдъхнеш. Роклята звучи страхотно!! Моля ти се, покажи малко снимчици???
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #321 -: август 03, 2014, 22:41:46 »

JustRain честито! Прекрасно е,че си "почуствала" РОКЛЯТА. От кой магазин е?
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #322 -: август 03, 2014, 22:57:59 »

ivanjelina, много ти благодаря за милите думи!     LOVING

Снимки нямам. Сетих се на излизане чак да питам, но евентуално другата седмица ще ходя пак и може би ще снимам.
Като ориентир мога да покажа това, което бегло се доближава(но наистина бегло):


Цялата е в дантела. И то много красива дантела, всъщност.
В началото се лепнах за такава:

Но реално адски ограничава движенията. Жалко!

strafi, благодаря ти!   heart
Магазинът се казва Румина, на Пиротска 1 се намира. За да съм честна, blackisback ме насочи.    give_rose
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #323 -: август 03, 2014, 23:28:33 »

Чудна е!! Нямам търпение да видя истинската  smile. Обожавам дантела, особено, когато е красива и добре направена...браво за избора.  Bravo good
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #324 -: август 03, 2014, 23:58:47 »

Чудна е!! Нямам търпение да видя истинската  smile. Обожавам дантела, особено, когато е красива и добре направена...браво за избора.  Bravo good

Нямам търпение и аз.   DANCE
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: август 04, 2014, 05:52:37 »

JustRain, чесититоооо!! Много се радвам, че си си намерила Роклята, а още повече, че аз съм те насочила! Ако е била консултантката, която и мен ме "изненада", тази жена има талант определено и е страхотна в работата си.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: август 04, 2014, 05:59:08 »

ivanjelina, и аз това се питам, но фактът е че поръчват и продават техни рокли. Може би не като официални представители?
vintage, роклята е УНИКАЛНА!
JustRain, честито, моделът е много нежен.  smile
Активен
sk_dimitrova
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #327 -: август 04, 2014, 11:27:36 »

Здравейте! Искам да ви попитам дали някоя от вас е поръчала рокля от Palaz Styling. Aз поръчах, но нещо се бавят с пратката и започнах да се притеснявам ... sad
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: август 04, 2014, 12:27:36 »

JustRain, честито! Много се радвам че най-накрая намери своята рокля и вече можеш да си отдъхнеш и да се насладиш на останалата част от организацията!!! Това което си показала като снимки е много красиво! Да ти кажа първоначално и аз ме исках дори да видя моята рокля, жената в магазина ми предложи три пъти да ми я покаже и аз все отказвах... lol
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #329 -: август 04, 2014, 16:53:51 »

mina_, разбирам. Все още не мога да си се начудя каква емоция ме обвзе, когато я видях облечена на мен. От дрехи не съм се вдъхновявала никога и не мислех, че ще се почувствам по начина, който много от вас описват.    heart

sk_dimitrova, дано всичко е наред и скоро роклята ти е при теб!   smile

blackisback, името й не запомних, но разбрах, че ги сменят на ротационен принцип - имали били още един магазин. Дребничка, слабичка беше. Отношението наистина беше на ниво, накараха ме да се почувствам специална. Благодаря ти още веднъж!    girl_in_love
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines