Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:51:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 27 част  (Прочетена 151147 пъти)
 
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #255 -: юли 20, 2014, 01:51:38 »

Имам си рокляяяяя!!! danceg
Момичета, много съм щастлива - мислех си, че няма да мога да си харесам лесно, но в крайна сметка ми коства един ден разходка по бутиците да пробвам. От там си избрах два-три модела, които най-много ми харесаха, минах за втори път да се видя с всеки от тях, но сякаш роклята сама си ме избра (а даже първоначално не мислех, че ще е такъв тип като модел).
Качвам снимка, но тъй като е доста малка и тъмна от телефон, пускам и оригинала (само не сравнявайте  Girl_hide):


А ето и оригинала, на който роклята се вижда по-добре:


Страхотна е роклята ти, yols, приказна е!!! Даже на теб ми харесва много повече, отколкото на тази изкуствена и минала през фотошоп манекенка! Много естествено ти стои, а и фигурата ти е много по-подходяща за нея от на онази кукла! Абе за теб е правена просто! С тази тънка талийка....чудесно, супер! Като изваяна ти е. Поздравления за избора!  Bravo Bravo good
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #256 -: юли 20, 2014, 02:14:31 »

MONICAMAD, страхотен е и букета, и прическата, и тортата!! Дотук браво, чудесен избор на всичко. За роклята и магазини не мога да помогна,и аз не съм в БГ.
Тези дни при мен се заформят големи емоции и покрай моя близка приятелка, която ще се жени в Пуерто Рико!! Сватба на плажа, в 5-звезден хотел! И аз ще съм там!! юхууууууууу!!!  danceg danceg danceg
Мале, да ви кажа, щях да припадна като чух бюджета за роклята! Тя го пита, съвсем плахо...' До $2000 много щура цена ли ти се струва за една рокля?'. А той....'Ти шегуваш ли се, много си икономична! Давам ти $10 000 и си взимай каквато искаш!'  yahoo yahoo yahoo хахаааа Направо щях да припадна като го чух това. Де да бяхме всички така! На мен, разбира се, с мойта скромна бъдеща сватба в София малко ми се сви сърчицето Girl_hide. Но най-вече много се радвам за приятелката си и съм безкрайно щастлива, че ще съм част от това грандиозно събитие! йееее !   yahoo
Та двете с нея засега сме харесали най-много този модел, но има още много да гледаме и да обикаляме.


* рокля.jpg (57.52 KB, 237x336 - видяно 2200 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #257 -: юли 20, 2014, 02:18:44 »

ето още снимки


* 2.jpg (69.26 KB, 275x391 - видяно 2017 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #258 -: юли 20, 2014, 02:25:15 »

и гръбче smile


* рокля3.jpg (64.62 KB, 271x383 - видяно 2057 пъти.)
Активен
yols
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


Dreams lift when reality falls


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юли 20, 2014, 08:14:00 »

Благодаря, ivanjelina! А моделът, който сте харесали е един път - едновременно страшно нежна и много внушителна! Малките момиченца по сватбата за такава рокля ще си мечтаят като пораснат.  give_rose
Честито и за приятелката ти - по думите ти, наистина ти предстои да си част от сватба като в приказките! Girl_hide После ще разкажеш!
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юли 20, 2014, 08:43:53 »

yols, роклята е разкошна  Oh my ... . Беше ми мечта и на мен тази, но се оказа, че не ми седи добре. Честита да ти е!
Активен
yols
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


Dreams lift when reality falls


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юли 20, 2014, 09:14:02 »

Честно казано и аз бях изненадана, защото с моите 70 килограма blush мислех, че само някоя класическа А линия ще скрие, каквото трябва да се скрие и че този тип рокля ще ме направи като зелка, но явно наистина човек трябва да пробва различни модели за да види кое е за него.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юли 20, 2014, 09:42:58 »

Как 70?!  shok Сигурно си много висока. Кумата ми е към 75, но е над 180 см  smile
Активен
MONICAMAD
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #263 -: юли 20, 2014, 10:19:59 »

Hahaha, kakuv e tozi opulen pogled .... I az sum 72 pri 1,72cm.... Ima kakvo da se jelae, no nqma da se hvurlq ot mosta q ... Za vseki vlak si ima putnici... smile I nie 70-kilogramovite sme hora, kakto i 100-kilogramovite!
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юли 20, 2014, 10:34:05 »

Хахаха, идеята беше друга, момичето е качило своя снимка и аз лично повече от 55 кг не бих й дала Wink Би било доста простовато да се напада някого на килограми.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #265 -: юли 20, 2014, 12:00:43 »

Дами, килата нямат никакво значение!! Всичко е до структура, извивки, как е разпределено теглото по тялото...И най-вече вътрешната елегантност на една жена, което си е изцяло до излъчване, грация...! Изобщо нищо общо с тези цифри, по които всички се вманиачаваме.
Yols, изглеждаш супер елегантно, изобщо не мисли за никакви кила. Явно за твоя ръст това тегло си е идеално. Само се наслаждавай на хубавите емоции и прекрасната рокля!!  good
Дата, ще разказвам, разбира се и ще кача снимки като идем да пробваме роклята. Задължително  smile.
Активен
yols
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


Dreams lift when reality falls


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юли 20, 2014, 15:31:14 »

Не, не съм много висока, 168 см. съм, но просто на дупе и крака качвам, а в талията и като цяло нагоре по-малко. За това и съм много щастлива с роклята си. Все пак се надявам да успея да сваля 4-5 килограма до сватбата, но каквото стане. Както и вие, момичета, вече казахте - 50-70-100... килограмите не са от такова значение - важното е човек да се чувства добре, особено пък в такъв ден, когато всяка булка си грее със собствено излъчване и аура. Girl_hide
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #267 -: юли 22, 2014, 08:00:18 »

Момичета, взех вчера роклята.. Готова е...  Прекрасна е...  Много съм доволна girl_wink
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #268 -: юли 22, 2014, 11:39:29 »

Момичета, взех вчера роклята.. Готова е...  Прекрасна е...  Много съм доволна girl_wink

Поздравления, Radiant! Може би съм изпуснала по-рано, но снимки има ли??
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юли 22, 2014, 12:35:26 »

Честито! Да си я носиш с кеф в големият ден! smile
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines