Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 13:42:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец на Труда и Просветата Май 2014  (Прочетена 61285 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #120 -: май 20, 2014, 13:18:54 »

Еми, сватбата е светско събитие, а това - духовно. Разлика голяма, та сигурно затова искаш да спазиш всичко.
Като казахте сватба, та се връщам на онази, за която разказва Мариола. Ами много е важно да се знае дали има двойки от поканените. Иначе кой да танцува на бавните мелодии? Пък и като са колеги, много често се "пази поведение" и за бързите танци - на тая и се тресат циците, на онази - дупето....Сложна работа за ДЖ-я, гадничко и за младоженците, и за гостите.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #121 -: май 20, 2014, 13:59:05 »

Привет и от мен днес smile много ме кефи месечната тема колко сме по-активни само smile

Свекърва отървала си се хаха леле на тия години вече и два пъти омъжена ужасТ. Не ги мислете братчетата толкова, то не че и моя брат не е за бой, дебна го само да не се е сдобрил с арменката. Ония ден инфаркт щя да получа. Понеже и тя работи при нас и го гледам как отива при нея и се навежда да я целуне и оп на бузата, щях да го пребия, ма били само приятели сега малеее  beating ще му дам аз приятели ама хайде, лъже ме аз си знам

Еми кръстница ли си?

А тия младоженците свекърва не ги жали те сами са си виновни, може ли на собствената сватба да не завъртиш въобще на дансинга, а и имаше двойки ма и те не искаха да танцуват, абе си беше сеир работа  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 20, 2014, 15:17:45 »

Здравейте smile

Аз се връщам да ден в библиотеката. Добре, че направиха тази библиотека на Американския център, да се намери и тук някоя по-нова книга. Като я срявня с тези на катедрата и на института, разликата е от тук до небето, най-вече в обслужването. Само, че след толкова стоене сред книги вече ми се спи lol


menyanthe един ден май ви видях в the mall. ако сте били вие, извинявам се, че ви загледах психиращо  give_rose
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 21, 2014, 13:50:58 »

Здравейте smile

Аз се връщам да ден в библиотеката. Добре, че направиха тази библиотека на Американския център, да се намери и тук някоя по-нова книга. Като я срявня с тези на катедрата и на института, разликата е от тук до небето, най-вече в обслужването. Само, че след толкова стоене сред книги вече ми се спи lol


Панди, къде е този Американски център???
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 21, 2014, 16:14:44 »

Здравейте smile

milenuityЗа този става дума

http://arcsofia.org/node/3


Аз днес бях на дипломиране в моята катедра. Спомних си колко бях ентусиазирана за тогите на моето за бакалавърската степен. След магистратурата вече не ми беше интересно.

Леле не мога да повярвам, че е топло  yahoo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #125 -: май 21, 2014, 16:22:23 »

панде щъъът за топлото не говорим, че да не го урочасаме smile

Аз пък днес съм втрещена shok. Ходих за едни документи до общината. И познайте какво??? Всички бяха усмихнати и любезни и свърших работа за 3 минути. Не ми беше се случвало.  pardon
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 21, 2014, 17:08:28 »

Хехе, момичета, много се радвам като гледам колко сте активни. Не мога да ви настигна  girl_wink

Мариолче, изкарала си късмет. Може пък да са се повлияли от хубавото време навън Wink

Като заговорихте за сватби и ние тия дни си припомняхме нашата.. Беше толкова хубаво. Не, че е нашата, защото от всякъде можеше да се усети любовта и тя движеше всичко, а и с нас празнуваха най-близките ни. Даже и снахата беше бременна на сватбата си (към 5-6 месец с един корем), ама не се спря да танцува и да се радва. Та, така.. всеки си има приоритети.. Някои правят сватбата, защото трябва да бъде направена, а другите, защото искат.

То при нас едни сватби, балове се оформиха.. е, аз пропуснах всичко, ама нашите ме отсрамиха подобаващо. В неделя имах рожден ден и бяхме поканили кумовете у нас на обяд. Брат ми дойде и той със семейството. Малко в повече ми дойде цялата подготовка около чистенето, даже на нагорно, ама мина. Добре, че беше мъжът ми да наготви едно хубаво, че дотам нямаше да имам сили. Празнувахме, получих много хубави подаръци и вечерта ходихме на разходка. Времето беше толкова хубаво (да не му е уроки).

В понеделник бях на преглед и с бебчо всичко е наред. Расте си необезпокоявано и вече чакам някакво ритане, ама май ще има да почакам. Нищо, аз за никъде не бързам.

Еми, на две дечица ли ще ставаш кръстница сега или нещо съм изпуснала? Аз много обичам традициите и ми се иска винаги да се спазват.

А пък с нашите кумци вчера се видяхме да обсъждаме сватбата им. Те казаха, че няма да ни канят официално, било достатъчно да ни питат само и ние сме се съгласили. А пък за сватбата нямало да идват да ни взимат от вкъщи, а ние направо да ходим, където трябва да ходим. Мъжът го приема, ама аз нали съм традиционалистка и малко ми идва в повече ,въпреки че както те си решат и както те сметнат за добре. Все пак е техният момент и те трябва да са най-доволни.
Още не се оглеждам за тоалет, защото не знам как ще съм след два месеца. Аз раста с часове, а не с дни girl_impossible
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: май 22, 2014, 10:53:19 »

Благодаря ти, Панди.

Мариолка, хаха, да, то си е за учудване. Поне при мен в общината всеки път са били супер намусени. Но пък в КАТ ми се случи да попадна на отзивчива и приятлски настроена дама, което си е още по-голям шок smile.

Ох, наистина, дано времето се задържи хубаво. Всичко ми минава толкова по-весело и леко с такова време и ме изпълва с щастие. smile

В момента единственото, което ми помрачава настроението е мисълта за кой да гласувам в неделя...Направо съм в ужас. Хвани единия-удари другия...А много ми се иска да гласувам, защото все се сещам за един статус със Фейсбук, който гласеше "Когато отвратените спряха да гласуват, отвратителните управляваха"
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #128 -: май 22, 2014, 11:44:45 »

Мда, ситуацията с гласуването в неделя е покъртителна, уви. И като гледам едни проучвания днес http://www.dnevnik.bg/izbori2014/2014/05/22/2305148_alfa_risurch_gerb_bsp_dps_barekov_i_reformatorite_-_s/, все по-зле ми става и по-зле. Аз мисля, че вече съм се спряла на опция за гласуване, така нареченото "най-малко зло"... то друг вариант няма, но е по-добре от негласуване, това е със сигурност!  good

Иначе времето и на мен ми се отразява много добре и позитивно, днес дори съжалих, че съм си взела връхна дреха. Ходих преди работа до РПУ-то да си върна стария паспорт и да си подам за нов и през цялото време само си мъкнех тренча в ръка - много неудобно!

През уикенда ще ходим с ММ да видим баба ми и да ѝ помогнем с каквото можем, особено пък той, че аз не мога кой знае колко да помагам в момента  blum Но пак ще направя някоя салата, ще сготвя нещо, и ще се наслаждавам на чист въздух и спокойствие smile Вие какви планове имате за уикенда, дами?

А и, М, аз също се изненадвам всеки път като попадна на любезна дама от администрацията, най-вече в общината - там е страшно обикновено!!! Иначе в КАТ и аз случих предпоследния път на свежарка и любезна, но и там невинаги е гарантирано.

Аз съм вече на вълна мислене на женско име, че за неразбралите - потвърдиха ни, че очакваме момиченце и се почна едно мъдруване и правене на списъци  crazy pardon И на нашия 4д преглед ни увериха, че всичко е прекрасно с малката и се развива съвсем в норми, само 2 дни напред  yahoo

Ани, честито за твоите хубави новини, много се радвам!

Еми, на мен също ми е любопитно на две дечица ли си кръстница и как така се случи... smile

Мариолка, много се възмутих на историята за сватбата, на която си била... то всъщност по-добре не прави сватба, ако ще е такава - да отбием номера, не знам тея хора как живеят със себе си  crazy

Някакви планове за летни отпуски от някого?  smile
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #129 -: май 22, 2014, 14:30:03 »

Здравейте момичета! Не съм се включвала отдавна, но ви чета. Това лято мислим да почиваме на планина, по-точно в Родопите. Иска ми се да има и басейн- след разходките след обяд да се попечем и да поплуваме. Имате ли впечатления за нещо подобно?
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 22, 2014, 14:38:39 »

Scilla, чудех се дали вече сте стеснили списъка до няколко. Ние с ММ още преди да се сгодим дори, хаха, го бях накарала да направим списък с мъжки и женски по отделно той и аз. Оказа се, че имаме 2 съвпадения от 5 мъжки имена (и то най-предпочитаните от двама ни), а за женското и двамата се оказа, че ни е фаворит едно и също име smile.

Този уикенд уговорихме една среща-пикник с нашата тайфа на биричка/федър бал и приказки в Борисовата градина. Ако мога ще прекарам целия ден навън в това прекрасно време. Само са ми малко проблем тоалетните, че малкия е толкова ниско и ме притиска, та ми се ходи на всеки 15-20 минути smile.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #131 -: май 22, 2014, 14:58:09 »

Я, това е доста добра идея, М! Аз бях направила един списък и го споделих на ММ, но той още не го е отворил, та се чудя дали просто да не му кажа той да си направи отделен списък и после да сравняваме съвпадения и така да елиминираме останалите  pardon

А за срещата пикник - страхотна идея, дано си отпочинете и прекарате добре, а иначе тоалетната и при мен винаги е проблем, че главичката на бебка и на мен ме притиска и честичко ми се налага да ходя, е не през 15-20мин, ама през около 40  blum

pkara, има доста такива варианти из Родопите, почвай да разглеждаш хотели и да четеш отзиви, всъщност не всички от тях имат открит басейн, защото няма какво да го правят зимата, та ако искаш открит - сигурно ще се смалят опциите  Wink
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #132 -: май 23, 2014, 07:55:39 »

scilla  разбира се,че ще поразровя в нет-а, но искам ако някой тук има инфо да сподели.Е днес е петък - предстои най-хубавия празник и е слънчево и топло yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: май 23, 2014, 08:43:46 »

Момичета, кръстница съм на синчето на приятелката ми, а майка ми- на самата ми приятелка.
Ще правим общо кръщене, в черквата в Сопот, при същия свещеник при който се венчавахме.
Натъкмихме го да съвпада с Сопотския рок фест blum, да сме живи и здрави, да се доберем до този ден, месец и място.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #134 -: май 23, 2014, 09:48:51 »

Привет!
Еми, вчера бях в Сопот heart heart heart. Страхотна красота е по оня край сега. Минахме през Баня, Карлово, Сопот и стигнахме до Калофер, по служебни дела. Ама какъв дъжд ни пра....не е за говорене. Дали от пролетта, но просто е приказно.
Тази сутрин, като идвах на работа, сама си се хилих, като лудите. Минавам покрай една ограда, където разлепват плакати за изборите. Гледам лицето на един млад хубавец, цялото на петна, все едно е болен от шарка. Съседът му, не толкова млад, той пък с голямо розово петно на едната буза....Абе всички евро кандидати петнисти....Пък то, след вчерашния дъжд, да вземе да избие боя от предишните плакати, ама все по- лицата, защото костюмите им тъмни и не личи. Пусто ме досрамя да си извадя фотоапарата от чантата Wink. Ако и по обяд си стоят в този вид, може да ги щракна. В тази връзка, аз също бях решила да гласувам за най- малкото зло. Като им гледам обаче предизборните клипове nea /а аз ги гледам и слушам много внимателно/, направо... diablo. Какви са тези Пи Ар-и, как не помислиха, как не се потрудиха да направят нещо поне търпимо?
Да спирам, че се ядосах, пък имам да се пренастройвам за Първи юни. Кофти, че се пада в неделя... За деца и родители е добре, ама за мен си е допълнителен ден ангажимент. Тъкмо смятах да вадя окончателно летни дрехи и съответно да прибирам зимни.
Спорен ден на всички!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines