Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 14:47:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец на Труда и Просветата Май 2014  (Прочетена 61329 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #60 -: май 12, 2014, 14:51:44 »

svekarva този аватар ще си го сложиш когато ще ни кажеш че ставаш баба, демек малко змийче ще се роди  girl_wink запази си го  girl_impossible

аз днес не мога да се понасям ... diablo чакам някой да ме подразни ама нъцки всички са мили с мен що така  nea

И да не забравя Честит рожден ден на нашата мила Пандичка, бъди все така добричка и миличка smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #61 -: май 12, 2014, 15:00:08 »

Хаха, Мариолка, да им се роди едно змийче, да им отмъсти за мен, нали? Wink. Да видят те, кой ще кръщава момче с "а" на презимето. Току-виж реши да си пусне брада това момче и да се облече в женска рокля, като победителя от Евровизия. Или да не им ходи по Коледа на гости  Wink и да вземе името на жена си. Еха..... diablo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #62 -: май 12, 2014, 15:18:05 »

хаха и да обича най-много пловдивската баба и само за нея да пита  blum нали знаеш тоя виц, жената очаквала бебе , и питали я какъв е пола и тя казала "Ами то само ще реши"   Yes Всичко се връща ама хайде те да са живи и здрави, аз пак ти пожелавам на втора снаха да случиш, та първата да ревнува колко се обичате  girl_wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #63 -: май 12, 2014, 16:47:15 »

Да се включа и аз във вече "месечната" темичка!

Първо, честита първа годишнина на Ани! Много ми хареса подаръка със спалното бельо - много практичен  Bravo Дано го ползвате дълги години ползотворно!  Wink A и между другото не ти трябва здравна кника при регистрация на бременността или поне на мен не ми я искаха, нищо, че я носех за всеки случай smile

Второ, пандичке, честит ти рожден ден, мила! (дано прочете тези честитки тук) А утре и първа годишнина имате с пандето ти - та двоен празник тази седмица! Имате ли някакви планове за празнуване или? yahoo Flower

Мариолка, и на мен ми е едно такова цял ден, ама едва ли има нещо общо с някакви планети, по-скоро скапано време и начало на седмицата  girl_impossible

И както свекс казва - скучни времена!  Girl_hide

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 12, 2014, 17:06:22 »

ООО, свекърва толкова е сладурско  heart heart heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #65 -: май 12, 2014, 18:30:44 »

ratatui, за змийчето говориш, нали? Да, то всички малки и на най- неприятните твари са сладурски. Пък и ти нали си падаш по земноводни, няма как да не ти хареса. На мен идеята на снимката ме впечатли. Ама като не помня откъде я свалих  crazy, преди години беше. През това време два пъти ми "оправяха" компютъра и всички отметки ми се изпогубиха.
Панди ми се струва че е някъде извън София, дано празнуват весело heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 12, 2014, 20:34:11 »

О, да за малката прелест говоря-така ми харесват змийчетата, ама патока не ги понася даже по телевизора ми сменя канала. А и ще ми е малко гадно да обрека на смърт новородено мишле, толкова са мили и безпомощни.
А панди, качва много примамливи снимки сред природата, така че сигурно си прекарва добре.
Свекърва, а като се заговори, скоро ти пожелавам наистина малко сладко внуче! Аз това за името с "А" не го разбрах и pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #67 -: май 13, 2014, 05:58:06 »

Хехе, това с "а" е стара закачка. Понеже снахата си остана само с бащиното фамилно име и иска то да бъде включено във фамилното име на детето, се будалкаме, че ако Нероден Петко е момче, според американските закони, трябва да вземе изцяло името, както си е, без промяна и ще е в женски род. То пък същото се отнася ако е момиче и вземе името на баща си, ще е в мъжки род. Ама някак по- приемаме момиче в мъжки род, пред момче в женски. Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 13, 2014, 08:05:13 »

А, ясно! Благодаря за доуточнението! Наистина ще е малко шантаво, ама какво да се прави, разни хора-разни идеали.  pardon
Леле, като видях в колко часа си го написала  girl_impossible
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #69 -: май 13, 2014, 08:59:09 »

А, не е толкова рано писано. Часовникът явно не е сменен и е един час назад. Wink Обикновено гледам пощата, докато си пия кафето сутрин и ако няма нищо, отскачам по другите "отметки".
Днес съм "бяла и добра", както се казва в онази песен. Облечена съм в бяло, просто вчера не се понасях и се надявам днес да съм в нормално състояние на духа. smile
Родният съпруг заминава в командировка за около 10-тина дни и ще останем само женска компания вкъщи. Котката си сменя козината с лятна и не се трае, само топки от космаци има из къщата. Че не дава и да я реша, удря ме с лапа. Вече е стара и малко дебела и не може да се мие както трябва, та на гръбнака има едни сплъстени кичури. Снощи ги подстригах и сега е като келява.
Аз трябва да си оправям косата за лятото. Чудя се дали да я режа, или да я оставя така, че да мога и да я вдигам crazy
Хайде, показвайте се и другите....
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 13, 2014, 09:10:56 »

Добро утро и от мен smile
Хехе, Свекърва, много ме развесели с "а"-то във фамилията smile
А за косата.. аз съм привърженик на дългите коси, въпреки че се подстригах до уши smile От чисто практична гледна точка ще ти е по-лесно да я вдигаш, като ти пречи, отколкото малки косъмчета да ти гъделичкат вратлето. А пък и можеш повече прически да си правиш, като искаш да се поглезиш smile

Scilla, благодаря ти за пожеланията smile

Панди, с малко закъснение ти честитя рождения ден smile Бъди здрава, щастлива, обичана и обичаща и нека усмивката ти винаги да краси лицето ти smile

Ние снощи посрещнахме мама (разбирайте аз си лежах вкъщи, а мъжът ми я посрещна) и тя толкова въодушевено разказваше за Париж. Накупила куп подаръци за всички, като изрично й казах да не го прави. Все пак отива на екскурзия, а не да пазарува за семейството. Ама на нея й доставя удоволствие, така че поне това до някъде ме успокоява. Ядосах се, че на себе си нищо не е купила.. Ама тя казва, че нейният подарък е бил самият Париж. Живот и здраве, аз ще я водя пак. Много се радвам, че сбъдна една от мечтите си smile

Ние се приготвяме да излизаме да ходя да си взимам епикризата от болницата и дано всичко да е наред вече, за да не ме приемат отново.. Ако имам късмет ще ме регистрират днес и повече, освен на периодичните прегледи да не ми се налага да ходя smile Стискайте палци smile

Пожелавам ви един хубав и слънчев в сърцата ден, напук на лошото време навън smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #71 -: май 13, 2014, 09:34:00 »

ani_ogbg, радвам се, че майка ти е прекарала добре в Париж, само дето се притесняваше. Стискам палци, всичко неприятно да е останало назад и вече само приятни емоции около състоянието ти да има good.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 13, 2014, 15:44:33 »

Благодаря, свекърва smile

Всичко се оказа наред. Казаха ми да се разхождам поне по два часа на ден и леко да започвам с гимнастиката. Вече да съм на свободен режим, никакво лежане по цял ден и постепенно да се раздвижвам.
Толкова много съм щастлива, че нямам думи да опиша вълнението си. При мен стана тоталното обездвижване, щом се уморявам от 13 стъпала между първия и втория етаж на къщата, ама това скоро ще се промени. Аз с такъв оптимизъм започнах да разпитвам с гимнастики, басейни, че трябваше да ме успокояват в лек. кабинет да карам по-полека funnytooth
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 14, 2014, 17:53:04 »

Ето ме  Girl_hide

Благодаря ви, че се сетихте и за рожденния ми ден и за годишнината give_rose give_rose give_rose give_rose Много сте мили и много ме радвате винаги  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

Аз всъщност бях много заета тези дни с разправии с унивеситетската администрация и нямаше особено празнуване. Ние си купихме хавлии за плажа от Икеа. В Панагюрище си харесахме едни с бамбук, ама бяха много големи и трябваше да си вземем една за двамата, пък аз предпочитам да си имам моя територия.

Снимките, които сте видели във фейсбук са всъщност от работното ми място, тъй като и в неделя бях на работа, ама добре си изкарахме с децата на двора.

Ани, честита годишнина и на теб на патерици.

mariola85, и аз съм яхнала метлата тия дни, от луни ли е, от време ли е, ама се чувствам като таралеж lol

Радвам се, че направих първата месечна тема именно за май - винаги е бил любимият ми месец, а от миналата година още повече Wink


Ето и малко почерпка
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #74 -: май 15, 2014, 05:57:20 »

Я да взема да шашна пак някого с ранно писане Wink
Панди, то детето по- голямо от теб, направо мома за женене изглежда.  Wink
Мариолка, стискам палци за важните дни. good
Аз си изпратих мъжа в командировка и съм обратното на свободна. Няма на кого да се оплаквам от майка ми, на котката не и пука от моите неволи. Днес ще идва леля ми, тя е по- млада, на 85 е. Двете са големи образи, само да стоиш и да ги слушаш как се надвикват с телевизора и в крайна сметка никой не слуша какво казва другият. nea
Успешен ден, след снощните гръмотевици и бури.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines