Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 04:59:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец на Труда и Просветата Май 2014  (Прочетена 57980 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: май 24, 2014, 20:25:13 »

отражение е това , Свекс. не са много удобни, но  и не убиват. ма на мен няма обувка която да ми е удобна, освен старите ми найкове. И на мен левият крак ми е по голям . nea
Грозно е сбръчкано лице с грим, вярно е.човек тр да си уважава годините.
браво за обувките, идеална цена.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 24, 2014, 20:31:57 »

menyanthe, много хубава рокля си показала. Принципно нещо такова търсих, защото много ми хареса .  Тъкмо ще пада на коремчето и ще ми е свободно, но след това съобразих, че отдолу има подплата, която не е предвидена за коремчета и ако искам същата рокля, то трябва да я шия. Иначе последните дни гледам нещо подобно, но искам да е до колене, а не до земята , а и да ми прикрива ръцете, защото понапълнях и там. Но в крайна сметка май ще взема каквото намеря, защото ще купя малко преди сватбата, за да не се окаже малка.

Еми, много много хубави обувки. Да си ги носиш със здраве smile
Винаги ми се е искало да нося толкова високи обувки, но съм свикнала с ниските, а мъжа ми искрено съжалява, че не нося smile

Свекърва, честито и на теб за нови обувки smile
Сподели снимчици да видим днешната младеж smile
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #152 -: май 26, 2014, 08:07:07 »

Ваня, благодаря за отговора.И аз се спрях на хотел Исмена или на хотел Орфей в Девин. Ще уточним датите и ще резервирам. Хубава седмица на всички и успешна работа!
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #153 -: май 26, 2014, 10:14:15 »

Привет, дами! Ходихте ли да гласувате вчера? А наплакахте ли се на резултатите от снощи?  cray angry Положението става все по-зле и по-зле и вече не знам къде ще му е краят...  crazy Но да не започвам седмицата с негативни публикации...

М, заех идеята ти и направихме два отделни списъка - после сверихме, отделихме съвпаденията плюс каквото той хареса от моя и аз от неговия и списъкът е с 21 имена  blum (от общо 67) girl_impossible

Ани, аз пък като малка не си играех много с кукли, повече ме влечеха момчешките игри, та ще я видим моята хубостница дали ще се е метнала на майка си или ще предпочита да ѝ правим безброй различни прически. Аз не че нямам мерак да ѝ накупувам аксесоари - разни диадеми, ленти и какво ли не, но ще я изчакам първо да се роди и после според характера ѝ и това как се чувствам аз ще пазарувам повече, а сега само най-необходимото  smile А относно роклите, тази последната, която си показала (синята) много ми допада и мисля, че ще ти подхожда страхотно, дано успееш да намериш подобна като дойде времето или пък да намериш подходящия шивач! good

Еми, честито за обувките, ще кажеш после как е минало след като ги поносиш поне една вечер!

И аз съм към клуба на хората с по-капризни крака и напоследък предпочитам по-рядко да купувам обувки, но да са ми удобни със сигурност, докато преди купувах доста повече и все не ги носех или пък ако ги сложех и ми убиваха краката и съжалявах горко!  Girl_hide

svekarva, честити нови придобивки! Аз също исках да си закупя пролетни обувки, но така и не успях да си харесам нито тук, нито в Англия и накрая ще мина директно на летни като гледам това време  Bravo



Активен
mariola85
Гост
« Отговор #154 -: май 26, 2014, 10:28:14 »

Привет и от мен smile

Ани и на мен синята рокля много ми харесва  good но малко е рискова ако не знаеш в какво състояние ще си на сватбата. Аз много харесвам роклите на Quiz, ето тази ми е от там, и точно под бюста се разширява а на гърба е с ластик, няма постава отдолу и е много лека, даже мисля за трети път да я обличам на една сватба.Малко всички ми я знаят ама пък трябва да и избия парите  blum Имат подобни модели в сердика


Еми обувките са трепач. Удобни ли бяха? Видях те във фейса ей убийствена си  Girl_hide

Аз си харесах тези http://obufki.com/дамски-сандали-на-висок-ток-2818 ама нещо ме притесняват да не са много бабешки, но пък ми изглеждат удобни  pardon

scilla гласувахме да  Wink, аз пък съм доволна от резултатите, моя любимец е отново номер едно  blush
Вие сега демек от 21 име ще трябва да се спрете на едно ли?  girl_impossible олее, кажи ако имаш нужда от имена smile Аз примерно много харесва София ( баба ми се казваше така) и Далия , това име е толкова нежно и го носи една моя много добра приятелка, и си е универсално име в целия свят и си има имен ден.

Ох миналата година по това време оставше една седмица до сватбата, и ревах по цял ден заради времето аххаа, сега е същото, през деня слънце на обяд дъжд
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #155 -: май 26, 2014, 10:56:06 »

ani_ogbg, подобна на синята рокля до коленете има в asos.com. Доставката е безплатна и пише, че пристигат за около седмица. Аз в петък си поръчах рокля от там и чакам да дойде другия понеделник най-късно.
« Последна редакция: май 26, 2014, 11:00:09 от tweety_pks » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #156 -: май 26, 2014, 11:34:54 »

Привет в новата седмица!
Миналата година по това време си спомняхме нашите балове и си говорехме какви деца сме били. Да вземем да покажем и по една детска снимка, няма да е лошо. Аз все се каня да сканирам няколко мои от първите ми години.
scilla, 21 имена са много, няма да ти е лесно отсяването. Освен сега да ги сведете до по- малко, като всеки от вас избере и номерира по предпочитания от 1 до 10. Ако и тогава имате съвпадения, готови сте. Ще се съобразявате ли с роднински букви, или с някакви други критерии? Някои имат предпочитания за дълго име, да има буквата "р", други да има имен ден, трети да звучат добре и на чужд език. Аз бях много облекчена, защото баща ми и свекърва ми имат имена с еднакъв корен, майка ми не си харесва името, пък името на свекър ми е хубаво и синът повтаря трите му имена, за което казват, че носи голям късмет на детето. А, забравих нещо за предпочитанията Wink. Имах съученичка Антония, която казваше, че никога няма да си кръсти детето с А, за да не е в началото на списъците, а по- към средата. И в това има логика, доста учители почват да изпитват от първите в дневника, пък не е добре да си пръв.
И аз ходих да гласувам, като умишлено си разпилях гласа. Не съм убедена, че в това има смисъл, ама като всички говорят да се гласува, та да се гласува.......4 милиона пръснати ей така.
Тази седмица ми е препълнена със служебни ангажименти, дано се справя. Успех и на вас за всички начинания heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: май 26, 2014, 11:48:40 »

Мариолка, нямам пришки. Да не повярваш. хахахаа
обувките които си избрала за къде ги гласиш? за работа са идеални.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #158 -: май 26, 2014, 11:54:25 »

Свекърва, аз още помня думите ти по моята дилема с имената, и да ти кажа много ми помогна, имам да те черпя.  give_rose Ние с имената нямахме проблем, 1-во че любими и мъжки и женски имахме само по 2-3 и стана много лесно и безболезнено. Наложи се да избия някои екзотични предложения от главата на мъжа ми като Зоуи и Аби Wink и след това всичко беше ок. smile

Ние днес не работим, някакъв майски празник е, та още съм по нощница.  blush Взех да свиквам на тия седмици с по 4 работни дни и взе да ми харесва. smile Вчера гледахме X-Man, много ни хареса! Сега чакаме с нетърпение още няколко филма, които мисля, че ще си заслужават гледането - Guardians of the Galaxy, Maleficent, A Million Ways to Die in the West. smile

Ани, и аз ти препоръчвам да изчакаш както го планираш, защото доста ще се промениш. Аз си купих някои дрехи, нарочно по-големи, и сега са ми ок, но става дума за панталони и 1 рокля за работа, не бих рискувала с официална рокля, особено по тялото - трябва да се видиш и да прецениш с какво се харесваш. Иначе, ако ти се гледат моделчета:

http://www.seraphine.com/luxe-collection/designer-maternity-dresses.html

Страхотно качество са, на малко по-солени цени, но са наистина страхотни роклите!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #159 -: май 26, 2014, 11:55:54 »

Свекърва страхотна идея smile тъкмо и аз си мислех за това

Ей ма мен smile някъде 2-3 клас с брат ми братовчед ми, на една колиба. Спомена ми от това събиране е едно агне печено на газ, и беше отвратително. Спрях да ям агнешко заради това агне и проядох 10 години след това smile



Еми за работа да smile
« Последна редакция: май 26, 2014, 12:00:48 от mariola85 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: май 26, 2014, 12:06:23 »

много яка снимка.
аз па забравих да ви кажа че гледах абитуриенти и щях да падна. Абе мацки, ние бая хляб имаме в нас, в сравнение с това което видях. То едни рокли като от бит пазар и мода отпреди 15 години. То едни еднакви обувки, даже не могат да ходят с тях, обаче етикетите с цените дори не си махнали. ПОтресаващ грим, прически като от ранната чалга, като период.
Аз направо  се чувствах странно там.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #161 -: май 26, 2014, 12:09:18 »

Хаха, готина идея с детските снимки, но аз нямам под ръка, всичките ми са при мама и тати  smile Дано се сетя да сканирам някоя като им ида на гости. Мариолка, много интересен спомен от тази снимка, а и готина прическа, напомня ми на моята на тази възраст, че майка ми беше подстригала и после докато израсте моята къдрава коса си беше мъка, твоята поне добре изглежда и така  Wink

Относно имената - моят мъж сам предложи да я кръщаваме на майка ми, аз не бях посмяла да предлагам подобно нещо, защото не бяхме обсъждали досега този въпрос, а и аз някак си предпочитах името да звучи добре на повече езици, а на майка ми името не е от най-международните, но пък е красиво и го харесвам, та съм в голяма дилема, то е едно то 21-те в списъка. А за имена с буквата "А" е вярно това за сипсъците, аз и за него се замислих, защото едно от любимите ми женски имена за почва точно с А и всъщност в списъка имаме цели 4 започващи с "А"!  Girl_hide Но ми хареса идеята с класацията от 1 до 10 на свекс и ще я предложа на ММ и да видим какво ще излезе накрая, това е, ако все пак не решим да е на моята майка, тогава ще отпадне голямата чуденка  smile

Мариолка, името София беше в моя списък, но не попадна в крайния, иначе и аз много го харесвам smile


Активен
mariola85
Гост
« Отговор #162 -: май 26, 2014, 12:15:19 »

scilla много мразех тази прическа, тук с брат ми и двамата сме с бретони хахах. Иначе бях с такава прическа по две причини, първо имам многооо гъста коса и майка ми мразеше да ми суши косата, и второ по това време имаше много въшки ахха, и със всяко отиване на село се връщах заредена, и тази прическа беше по лесния вариянт на отърваването им. Хайде пускайте и вие снимки да сравняваме прически  tease

Едит забележете колко е германец братовчед ми ( той там си живее де) , с чорапки и сандалки  good

Еми аз пък видях много хубави абитурентки, като че ли има подобрение от предишни години. Момичетата от гимназиите са винаги по-хубави, но има и страшни изцепки. В моя град винаги гимназиалките са най-хубави, и тази година ги гледах пак са най-елегантни.
« Последна редакция: май 26, 2014, 12:17:52 от mariola85 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #163 -: май 26, 2014, 13:44:56 »

Леле какво хубаво детенце, като маслинка! heart
scilla, а свекърва ти има ли си подновено име, да не се засегне? Аз по принцип съм за име или буква на роднина, просто защото ще се радва много. Хихи, пак да повторя крилатите думи на моя приятелка рускиня: Я радила, я крастила, свьокр не напинался! по повод въпрос защо не е кръстила детето Кирил /на свекъра/, а Денис.
Ей ни мен и брат ми, да видите на какво му се вика бретон, скълцан от майка ми. По- късичък, да не се налага често стригане Wink. Тук съм на 5, имам по- интересни от ранното детство. Тази снимка е от именния ден на брат ми. Аз, както се вижда съм сърдита, защото нямам имен ден, пък е трябвало да се казвам Екатерина /на баба ми/ и да имам един ден след брат ми /Климент/ празник.


* az_n.jpg (38.41 KB, 604x402 - видяно 594 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #164 -: май 26, 2014, 14:02:43 »

хахах свекърва майчините бретони са номер едно  heart майка ми редовно ми го подстригваше, и брат ми викаше " бугарски шлем"  beating

Ти пък с тая буква, на майка ми една колежка така си разхождат внучето, и майка ми ги пита как сте? И те еми ето разхождаме си буквата  blum ( Мъжа се казва Аништир а детето Александър)  crazy

Според мен първо внуче/внучка ако не се кръщава на мъжката рода въобще да не се мисли на женската да се кръщава. Ще има много сърдити. Който какво иска да казва, да се прави на либерален, вътрешно ще се изяде и някй ден ще бъде изговорено. Аз все повече почвам да се навивам за името на моята свеки, не е толкова зле, обаче за свекъра, и той ще си разхожда буквата  Wink
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines