Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:47:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец на Труда и Просветата Май 2014  (Прочетена 57981 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« -: април 28, 2014, 08:27:30 »

Послучай седмицата с деня на труда, реших да си направя труда да пусна седмична темичка Wink

Тя пак е къса седмичка с почивни дни. Планувате ли нещо за тях? Ние ще ходим в Банско на спа, ама ще се възползваме от фитнес, велосипеди и бадминтон, а не типични спа работи (макар, че не съм сигурна какво точно влючват).

Днес нещо пак е мрачно  nea Дано като почне май месец, да се започне и хубаво време  butterfly

Ето и малко панетоне от мен, а това хапнах на закуска  Torte

« Последна редакция: май 15, 2014, 22:25:01 от fiibi_bg » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1 -: април 28, 2014, 09:22:58 »

юхуу Добро ютро  Bravo

Я се събудете малко и се разпишете  Girl_hide. Гледах стари темички от това време миналата година, и са толкова дълги с толкова много пишешти а сега никой няма smile

Ние за почивните дни ще правим генерално почистване. Имаме една малка стая на която вратата не се отваря, затрупана е с кашони, коледни, сватбени  украси, имаме много за подреждане.

Хич не съм в настроение от това време , а и ПМС ме тресе яко чакам само с някой да се карам, вчера се карах с касиерката във Фантастико, държа се нелюбезно и ме изкара тъпа и аз като я подхванах вдигнах лют скандал. Чакам да видя днес с кой ще се скарам, не броя ММ с него вече се скарах  angry

Вместо кафе ви слагам по едн Мимоса smile ще върви с панетонето

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 28, 2014, 10:22:14 »

Хихи, аз пък се карах с една касиерка в Кауфланд. Дали е от времето, дали е касиерките, ама явно е често срещано  blum

Ами пишеха миналата година, ама сега никви ги няма.

Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #3 -: април 28, 2014, 10:30:53 »

Какво да пишем? Само панетонета и мимози, то да не смее да влезе човек в темата, само изкушения!  blum

Аз редовно се карам с касиерки, хем живеем в по-цивилизована държава, така че нищо ново под слънцето. smile Тук времето е някакво  мрачно и подтискащо, а от горе на всичко утре и сряда пак ще има стачка на метрото. Ех ... само за мрънкане ставам! smile Освен това много ми се прибира в България ... абе смотана работа ...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 28, 2014, 11:07:16 »

Момичета, недеите /как се пиша тая дума бе  angry все не е вярна!!!/ така, само си тровите вашите нерви!
Аз не мога да се карам с непознати, срам ме е да не им разваля настроението  pardon. Карам се само с нашите и моето пате, което вчера имаше рожден ден /няма да ви черпя, за да не изкушавам повече бременните/.
Ние плануваме едно малко пътуване до Истанбул за почивните дни. А понеже и нашите решиха да се включат, утре отиваме до Смолян и ще тръгнем от там.
Мариолка, почистването е гадно докато го почнеш, после няма такова удовлетворение, като свърши и видиш резултата. Ние наскоро решихме да разчистим ненужните учебници и тетрадки, събирани с години и събрахме 30кг. хартия.
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 28, 2014, 12:23:38 »

Айде и аз да се включа преди да се е събудила малката.И аз успях да издействам малък ремонт през почивните дни-ще боядисаме кухнята и коридора.Много трудно ми беше,защото мъжа ми каза,че искал да почива,но след малко крясъци се съгласи  pleasantry.То докато не му викнеш няма оправия хихи.

Рататуй и аз съм като тебе.В къщи много ми знае устата,обаче навън ме мачкат както си искат.

Завиждам благородно на тези,които ще пътуват,особено за Истанбул.

Приятен ден и дано вече оправи времето.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 29, 2014, 08:59:29 »

аз не обичам да се карам на публични места, не ме бива просто . smile
Иначе е тегав период, особено нощеска сума ти време се въртях, заради тъпото новолуние.

Ето ви една интересна статия с идейки smile
http://www.countryliving.com/cooking/recipes/kitchen-hacks-cosmo?src=spr_FBPAGE&spr_id=1453_55246476
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #7 -: април 29, 2014, 09:54:08 »

аа ясно защо сънувах такива луди сънища които цял ден ме потресват и защо съм яхнала метлата  beating

Как сте днес красавици?

Свекърва къде си? Седмичната тема без теб е опустяла?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 29, 2014, 11:16:36 »

Оф, днес само стоя в кухнята, а след малко отивам да стоя в друга кухня.  nea И все още ми остава да простирам (поне това ми е любимото от домакинската работа). Днес май няма да ми остане време да уча  nea Не съм доволна нещо от деня  nea
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 29, 2014, 16:58:06 »

откога не съм влизала в любимият ми форум  give_rose и се натресох веднага на седмичната тема  pardon
След Великденските почивни дни май всички са го ударили на почистване  beating И моят мъж си мисли за същите неща, пък аз най -не обичам да прекарвам почивните дни чистейки  blush Ще събера малко мнения и предложения и може да го изкуша с нещо друго smile
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #10 -: април 30, 2014, 12:01:25 »

Да се включа и аз в темичката. Хич не ми се чисти в почивните дни. Хубавото е, че бъдещият ни кум има юбилей и сме на пиратско парти, та предната седмица подготвих костюми и за двама ни и сега нямам търпение за празника. Единствено времето малко ми скапва настроението, но не сме почивали от коледа и една няколко дни далеч от ежедневието ще ни се отразят чудесно danceg
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 01, 2014, 08:13:01 »

Айде включвам се и аз да не кажете, че не ви четем ние по- старите кучета  Wink . Ама с тия зверчета дето само внимание търсят, времето си е направо дефицит. За съжаление и времето не е в наша полза тези дни и на разходки не може да се ходи. Така да се каже "изкукуригваме" си в къщи. Като споделихте опита си с касиерките се сетих да споделя, че при мен забелязвам една тенденция. На която и каса да застана винаги става нещо. Я апарата ще се развали, я някой има проблем с картата, а най-забавния ми случай беше с пияна касиерка. Жената така се беше натряскала  drinkz, че 20-на минути се опитваше да намери баркода на една олекотена завивка. Милата, веднага след като изнервената лелка пред нас се затича към охраната се изниза от касата, а ние с милото се заливахме от смях. Най- интересното, че не се преместихме на друга каса, защото ни беше интересен развоя на събитията. Сиерджии сме си какво да се прави Me
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 01, 2014, 09:00:42 »

Честито на всички, за които почивните дни за почнаха от днес smile Мен ме чакат още два работни, ама после и малко почивчица  danceg Пак ще има Бански панди  danceg Пък ако вали ще се стоим в джакузито lol

Аз много се карам с касиерки, сервитьорки и всякакви продавачки. Просто съм natural talent. Като ми падне пердето и даже не се усещам. После понякога се чувствам зле, ама не винаги Wink

свекърва, нещо липсва, дано да е за хубаво.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #13 -: май 01, 2014, 09:19:32 »

добро утроооо

Аз днес "почивам", вкъщи съм но ще работя от вкъщи, и се надявам в следващите 5 дни никой да не ме занимава. Само лошо че мързела ме е хванал и не знам от къде да почна с чистенето, дали днес и утре да си почина и от събота да почна?  nea

Али разби ме с тази пияна продавачка, аз също бих се смяла на такъв случай  pardon. Когато бях на бригада в Щатите и бях сервитьорка си подпийвах с шотчета късното с колегите и ставах супер сервиьорка. Даже си спомням как един път напих едни по-възрастни хора, бях супер вкиснали и ги развеселих та и те се напиха  crazy sarcastic

Свекс къде си? Дано всичко е наред  Friend

Слагам закуската smile


Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 01, 2014, 19:39:04 »

Здравейте и от мен smile Честит празник!

И аз да споделя, че се карах с една госпожа от ЧЕЗ, че се опита да ме изкара малоумна и както вдигнах лудницата и след 3 минути вече имахме ток.. Не знам как така стават нещата и защо е необходимо да се стига до там, ама.. Мерак и не ми липсва с тия бушуващи хормони  pardon

Аз пък нищо не правя по цял ден, освен да лежа.. Не че мога и нещо друго де, ама е много изморително, но го правя в името на прекрасна кауза smile

С мъжа ми отдавна сме си харесали бебешка количка на пег перего, тип класическа от едното време. Много искаме такъв модел, а пък тя има и всички удобства и на лятна количка, та тъй като вече и двамата нямаме търпение, утре хем ще се разходим до магазина, хем ще си начешем крастата  DANCE

Ратче, аз като завърших семестриално по-миналата година събрах всички лекции от трите висшета и цяла зима не ни се наложи да търсим хартия да палим камината, та даже имаше и за барбекютата през лятото  tease

Иначе днес мама и моето мило запретнаха ръце и изчистиха цялата кухня, като изкараха всички цветя и палми в двора, разчистиха, оправиха, подредиха. Стана като нова, а аз си лежах и наблюдавах работния процес funnytooth
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines