Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:34:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна 17-та част  (Прочетена 145197 пъти)
 
Hristiana
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #360 -: април 12, 2017, 14:41:08 »

Здравейте отново момичета!За видеозаснемане се спряхме на Ангел Кунев в крайна сметка, доволни сме от срещите си с него до момента и от видеата му.Благодаря silviya91, успех с организацията и на теб и една прекрасна сватба ти желая!За агенция се спряхме на Елемент, мина първата среща и очаквам от 3 седмици мейл с информация , отностно това, което обсъждахме като идеи. Отговор все още няма... звънях им преди няколно дена, казаха, че понеделник ще пратят, но уви... още няма нищо.След такава несериозност мисля да се насоча другаде, въпреки че ми допаднаха идеите им.Ако някой има опит с някоя друга агенция и е доволен моля да сподели, вече се наплаших.Успех на всички! ☺
Активен
otiroz
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #361 -: април 25, 2017, 00:39:46 »

Здравейте букли от Варна.Приеме , моля още една smile
Малко съм в шок,малко съм объркана ама знам едно ще правим сватбааааа .Ама сме края на април, а датата в ритуалната е на 21.07.  yahoo yahoo
Винаги съм си мислела, че ще успея и сама ще си направя повечето неща, да имам време , да обмисля smile.Е да ама младоженеца днес каза искам сватба  Oh my ... , ама не нещо което да минем номера.Искал   сватба човека, да му играят , да пускал гълъби , да му свирят и да тропа хоро  shok shok shok. И това е човек дето до вчера искаше само подписване.
Нищо нямам освен дата за подписване.Естествено знам ,че всичко е заето вече ама все някъде трябва във Варна или около града да намъдря 40 човека, и все да има един фотограф с видео свободни .От утре почвам да звъня по ресторанти и да капарираме  ако случайнооооооо  има някъде свободно място до 26.07 с възможност за изнесен ритуал smile
Сега тепърва почвам да чета и да ми става лошо smile
Варното  е че ще имам сватба, все някъде ще трябва да я направим :)Силно се надявам да не съм единствената луда и да имам късмет smile
Активен
Tenderkiss
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #362 -: юни 14, 2017, 06:06:00 »

Здравейте на всички. Моля за малко помощ относно водещ и диджей. От Бургас сме и искаме сватбата да премине по по различен начин от водените сватби тук, затова решихме да търсим извън града. Много ни хареса Паскал. Някой има ли негови координати, тъй като не ми отговаря в профила си във фейсбук. Ще съм много благодарна ако дадете мнения за него както и за други водещи. Благодаря много!
Активен
Katety7
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #363 -: септември 14, 2017, 12:29:01 »

Здравейте на всички! В търсене съм на точния ресторант за сватбата.Планирана е за май месец и сега започваме с ресторанта.Предложете някой ресторант с хотелска част в града,с изключение на Хоризонт,защото не ни е сред любимите. Искам да е в града,а не в курортите в близост,защото и без това ще има голямо разкарване цял ден, т.к. младоженеца не е от Варна, а аз съм и ритуала и църквата ще са в неговия град, а ресторанта във Варна.Та така търся нещо хубаво и удобно smile Wink Wink Wink
Активен
Emilia_N
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #364 -: ноември 30, 2017, 18:12:00 »

Здравейте! Бих желала да получа малко информация за добрите  водещи и dj-и за град Варна.Нямаме никакви наблюдения и ни е много трудно да се спрем на някого,така че моля споделяйте от кого сте доволни и от кого не .. Датата е 30.06.2018 г.   smile  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: март 02, 2018, 13:57:15 »

Бих ти препоръчала Съни и Дидо.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines