Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:06:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна 17-та част  (Прочетена 145177 пъти)
 
Alexxx
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #345 -: юни 03, 2016, 12:47:41 »

Здравейте!
Някой има ли малко повече информация относно двореца "Евсиноград" ?
Имам инфо само ,че се заплаща 5000лв. като наем на зала и градина.
Та ми интересно за кетъринг фирма колко би струвало като ориентир за може би 120/130 човека? pardon
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #346 -: юни 03, 2016, 15:13:24 »

В двореца плащаш само наем за ползване. Кетъринг, украса и всичко останало си избираш сама и си плащаш отделно, това няма връзка с Двореца. От там срещу заплащане получаваш само мястото smile
Активен
ani4ka405
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #347 -: юни 03, 2016, 22:33:59 »

Здравейте smile Аз съм новичка във форума и се присъединявам към  булки за 2017.
Някой има ли впечатления от хотел-галерия Графит? Благодаря предварително. 
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #348 -: юли 12, 2016, 11:14:19 »

Подарявам сватбена рокля. Намира се във Варна. Роклята е тип Русалка с цепка отпред. Размер М. Снимки на лични. Декорацията от страни е махната. Неизползвана.
 http://www.jjshouse.com/Trumpet-Mermaid-Strapless-Asymmetrical-Organza-Wedding-Dress-With-Lace-Flower-S-Split-Front-Cascading-Ruffles-002015176-g15176
Активен
viliqna
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #349 -: юли 14, 2016, 12:38:56 »

Здравейте! Моля ви за мнение отностно оркестър Камчия и оркестър Извор!!! Имате ли някакви впечатления от един от двата. Искам музиката да е разнообразна,а не само народно! Моля,дайте мнения smile
Благодаря ви smile

ivetyuyu Препоръчвам ти оркестър Жарея. Скоро снимах с тях и са много готини smile
Певицата говори 2-3 езика и е доста полезно за сватби с чужденци. Млади хора са и не тъпчат на стара слава.
Имат страница във фейсбук можеш да ги потърсиш там.
Активен
151515
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #350 -: октомври 29, 2016, 14:03:14 »

Здравейте, има ли и други булки, които ще се венчават през 2017. Искам да попитам някой има ли впечатления от хотел Сириус бийч на  св св Константин и Елена и по точно за откритата им тераса. Много ще се радвам някой да сподели мнение.
Активен
Bride2017
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #351 -: ноември 17, 2016, 10:37:10 »

Присъединявам се към екип булки 2017.... От тези, които са в шок, защото сами ще си организират сватбата smile Имам инфо за Бриз 1+2, Белвю, Иванчов хан, Бест уестърн и Бялата къща, Извора и Дружба бей гардън в Кранево, Барите..... иии т.н. Заминаха 4 резервоара гориво (засега) и нищо не е това, което търим.
Имаме единствено дата и час за ритуална + голи идеи за всичко останало.
Питанката ми е, дали освен Диджей Деси има някоя друга дама, която да води сватби...? Не ми се иска да имам отделни DJ и водеща (според М. жените били 'по-отракани'). А и някой има ли като цяло впечатления от нейната работа??!
Активен
gality89
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #352 -: януари 06, 2017, 12:04:05 »

Здравейте, попаднaх на една снимка на открита сватба с голяма шатра, но не мога да разбера къде е правена. Някой може ли да помогне?


* 1.jpg (29.84 KB, 379x209 - видяно 10487 пъти.)
Активен
Hristiana
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #353 -: януари 25, 2017, 02:01:52 »

Здравейте момичета, току що се регистрирах, но от скоро Ви следя като гост с огромен интерес!Присъединявам се към булки 2017 г. с голяма радост!Искам да благодаря на всички за мненията и съветите,без които нямаше да стигна и до тук дори с организацията на нашата сватба.Датата ни ще е 03.09.2017г( неделя). До момента сме запазили:Ритуална зала, Катедралата,Ресторант La Terrasse в Бутик Хотел Оазис-Ривиера Златни Пасъци, Фотограф-Милен Леземан, Дж Иво и Дж Happy.За рокля съм набелязала моделите на Julia Kontogruni,но все още не съм започнала да обикалям.Срещнах трудности с видеозаснемането... фаворит ни беше Красимир Ламбов, но е зает за нашата дата sad Изгледах доста видеа, но се обърквам все повече, ще съм благодарна, ако може някой да ми даде съвет за добър видеооператор?Също така ще имам нужда и от агенция за украса на ресторанта, на автомобил, покани, бутониери  и т. н.Препоръчаха ми Пертито и Бижу.Ако някой се сеща за други места ще съм благодарна да ми сподели, имам идеи в главата си и знам какви цветове искам да е темата и съответно украсата.Благодаря предварително! ☺️
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #354 -: февруари 08, 2017, 19:58:56 »

Здравейте и от мен !! Размърдала се е темичката!!
Искам да ви попитам някой има ли наблюдения върху оркестрите много ми се иска да имаме жива музика ! Е естествено раздвоена съм , защото народната музика на живо е супер обаче след това като почнат певците да пеят някакви шлагери или нови песни на живо не е най-невероятното изпълнение . Но все пак решихме че ще пеят и свирят народна музика , а останалата част от музиката на запис  girl_impossible ! Надявам се някой да разбра какво казах ... И така за сега сме се спряли на оркестър  " Добруджански славей " по принцип много ги харесвам , но са свирили на повечето от сватбите,  на които сме присъствали с мм и се притеснявам че ще стане като сватба по " шаблон " .. ако имате някакво идеи ще се радвам да ги споделите !
Hristiana , и аз много харесвам Краси и за голяма радост нашата Дата му беше свободна така че той ще е !! Имах обаче и резервен план ако Краси Ламбов беше зает - не знам дали си гледала клипове на ProvideoZ много талантливи млади хора от Добрич !! Имат прекрасни идеи ! Като цени бяха почти 1към1 с Ламбов .Успех с търсенето .
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #355 -: февруари 09, 2017, 04:59:02 »

Ако търсите нещо различно относно шоу и жива музика бих препоръчал една формация от Добрич. Правят страхотен купон - пеят (само, че не народна музика, а такава, която се слуша по пиано баровете)+ шоу програма с хореография. Ако имате интерес коментирайте в темата, ще се постарая да направя един видео откъс и да ви пусна линк. Имам контакти, но за жалост в момента не можах да намеря визитката, ще трябва да разровя или ще питам младоженците ( на чиято сватба видях програмата) за контакти.
Активен
pr1ncess22
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #356 -: февруари 11, 2017, 21:12:15 »

Здравейте, момичета  girl_wink
планираме сватба за 2018 и в момента сме се спряли на Блек Сий Рама и Краси Ламбов. Някакви отзиви? Тъй като живеем в Германия, нямаме точна представа за цени. Случайно да има някой тук да ме упъти какво да очаквам (може и на лично съобщение)? Да не се окаже, че не е в нашия бюджет  Oh my ...

Благодаря предварително! 
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #357 -: февруари 17, 2017, 10:25:28 »

Здравейте smile Аз съм новичка във форума и се присъединявам към  булки за 2017.
Някой има ли впечатления от хотел-галерия Графит? Благодаря предварително. 
Здравей, нашата сватба беше там 2015 година. Изключително съм доволна от обслужване, качество и всичко. Залата е подходяща за всякакви декорации и цветове, тъй като е бяла и светла. Ако има нещо, което Ви интересува съм насреща smile
Активен
ladydj
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1


Всичко е любов!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: февруари 25, 2017, 11:44:02 »

Момичета, някоя от вас да е наясно как стоят нещата за сватба на нос Калиакра?
Никъде не намирам информация и всякаква ще ми е от полза.
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #359 -: февруари 25, 2017, 15:00:56 »

Здравей,ресторанта не е малък,може да побере според мен около 100 души.Лошото е,че туристопотока не спира през целия ден и е до късния следобед.Всички тези хора,за да стигнат до носа преминават през самия ресторант.Отделно клиентите на ресторанта,който винаги е претъпкан,дори и знаейки,че има сватба си стоят докогато си искат.Това е огромна пречка за подготвянето на ресторанта за тържеството-украсяване,подреждане на маси и т.н.Ако има и изнесена церемония на самия нос е същата история-туристи,които се разхождат навсякъде,все пак са си платили за това,а и липсва ток до там.С две думи красиво,но непрактично място.Ако имаш още въпроси може да пишеш на лични или тук!
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines