Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 08:57:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна 17-та част  (Прочетена 146541 пъти)
 
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #330 -: април 27, 2015, 14:59:48 »

Пепи, откри ли сезона за лов на вещици  danceg
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: април 27, 2015, 19:35:08 »

TeddyLisheva не визирам теб, визирам една мнима лъжебулка, на която веднага щом мине лъжесватбата ще почне да заработва тука като прехвърля клиенти към определено място. А даже имам съмнения, че го прави и сега или поне така пише в 50% от всичките и постове smile

Да да , изобщо не съм си и помислила , че визираш мен Wink Много добре те разбрах и исках да кажа, че ти споделям мнението, сигурна съм че и другите са усетили ...  good
Активен
prikazensvqt
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #332 -: април 30, 2015, 08:38:28 »

Чета публикациите нагоре и ми става ясно, че критиките и нападките явно са насочени към мен - аз май съм Новака в последните теми. Стана ми малко смешно, но няма как да доказвам или обяснявам... Признавам, че нямам много наблюдения по сватбените тържества (освен моята сватба и тази на една приятелка, на която помагах), за това се опитах да намеря някои идеи тук. Разгледах много от предложенията и сигурно някои ще са ни от полза. Но не знаех, че с това по някакъв начин ви крада идеите или клиентите или т.н....Аз също  съм сваляла снимки и съм ги публикувала тук - общодостъпни са!
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #333 -: април 30, 2015, 09:22:48 »

Хората, тяхното настроение, добрият избор на място и предоставената свобода на добре избраните специалисти правят сватбата добра!
Не хиляди дреболийки, които много хора се опитват да наложат в едно събитие, докрай изстисканият сценарий, запълнен с хиляди ненужни и скъпи неща...
В много сватби гостите се чувстват като на един голям театър, в който те са артисти, карани да играят по странен и непривичен за тях театър...
В стремежа си булките да направят деня си цветен и незабравим, пълен с хиляди дребни по сценарий неща... създават едно напрежение, в което постоянно нещо не става както е по план и те се тревожат за малките провали.
Всичко е като един омагьосан капан  nea
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #334 -: април 30, 2015, 12:12:12 »

Много силно съм съгласна с Краси! Точно така е.
На моменти ми става смешно като гледам стръвта с която някои булки преследват опредленени дреболии. Това не прави сватбата, прави само стрес. Това е и моят най-добрър съвет към бъдещите булки, не си трошете нервите и губете времето с незначителности.


Активен
ivetyuyu
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #335 -: май 02, 2015, 19:05:17 »

Здравейте! Моля ви за мнение отностно оркестър Камчия и оркестър Извор!!! Имате ли някакви впечатления от един от двата. Искам музиката да е разнообразна,а не само народно! Моля,дайте мнения smile
Благодаря ви smile
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: май 05, 2015, 07:56:33 »

KrassyAndreev , подкрепям те много !! Аз лично държа на някои подробности , но само защото изпълнението им в сватбения ден ще ми донесе изключителни позитиви smile Например много си трошах нервите, че искам татко ми да ме заведе "до олтара" или по-скоро в гражданското. В крайна сметка ми се получи и знам, че това ще направи и мен и татко ми щастливи в този ден Wink Всичко друго е вятър работа Wink

ivetyuyu , съжалявам, аз съвсем не съм човека, който може да даде мнение за този тип музика.  blush дано някой друг има лични наблюдения
Активен
Mi6ela
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #337 -: май 30, 2015, 14:48:35 »

Здравейте! Искам да попитам има ли такива сред вас, които могат да споделят мнения за DJ Уили, Dj Dido или DJ Sunny. Препоръчаха ми ги като дж от Варна, но искам да събера още отзиви и коментари и ще се радвам, ако някои сподели своя опит и мнение за някои от тях.  smile Мерси предварително
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #338 -: юни 04, 2015, 20:10:50 »

Нашият дж беше Дидо, изключителен е !  Голям купон направи, предвид притесненията ми как ще се съчетаят различните стилове музика, аз не слушам чалга и народно - моите роднини също, докато мъжа ми и неговите приятели слушат да не кажа само това.. та купона бе до 5 сутринта,  определено си разбира от работата smile също и интересни игри и закачки с гостите прави, няма нужда от водещ на сватбата.  Bravo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: юни 08, 2015, 12:45:20 »

Аз съм била на сватба с Дидо и Съни и двамата ще ти свършат работа.Зависи и какъв стил предпочиташ.но те са професионалисти и двамата така че няма да сгрешиш. За Уили нямам наблюдения.
Активен
tedinka5
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #340 -: ноември 03, 2015, 12:24:15 »

Здравейте. Следя ви от доста време , но виждам , че темата е прекъснала изведнъж.. Има ли нова такава , за сватби през 2016-та в която мога да се включа. Имам мноооого въпроси  yahoo
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #341 -: ноември 04, 2015, 21:48:46 »

Здравейте! Няма отделна тема за сватбите на 2016 г., но пък има различни теми според въпросите, които Ви вълнуват. Поздрави! smile
Активен
Alia89
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #342 -: януари 17, 2016, 00:10:35 »

Да дръпнем темичката напред за бъдещите булки във Варна.  danceg
Аз много бих искала да чуя мнения за сватби, проведени в ресторанс хоризонт.
Активен
vikit000
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #343 -: февруари 03, 2016, 14:33:06 »

И нашата сватба ще е през 2016г. Записвам се ще следя темата.  smile
Активен
Ivkaa
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #344 -: март 24, 2016, 19:22:35 »

Здравейте,момичета!
Аз също се включвам към булки 2016г.
Споделете кой ресторант избрахте,тъй като аз съм в голяма дилема.
Все още не мога да си избера,все нещо не ми допада.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines