Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:56:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна 17-та част  (Прочетена 146660 пъти)
 
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: април 08, 2015, 08:15:26 »

Айде да пиша, че има раздвижване тези дни smile
Първо , оказа се, че Вентура е зает на 19.09 и аз за малко да изпадна в паника ... тъкмо бях решила !  cray
Поговорих с DJ и тя ми препоръча няколко места, измежду които май май се спряхме на Естрея , условията им са просто един път, още не мога да повярвам ! Супер е и макар че не е във Варна както исках, май май ще се примирявам.  Днес ще ходя до ритуална и до църквата , ииии май с това ще изчерпам възможностите да ми се прецака сватбата заради заети места и дати ... от тук нататък остава шаферките ми да не се избият докато решават какво ще правят с роклите, аз да си уговоря час за проба за рокли или да избера кой ще ми я шие , даааа кръстим младоженеца ... хахах и те такива неща smile След днес започва по- лежерната част от организацията smile
Активен
DeniVladi
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #316 -: април 19, 2015, 15:15:22 »

Здравейте, пак, след дълго мое отсъствие от тук   tease Имам едно питане..някой виждал ли е този модел чаши някъде, но да не са кристал и без сваровски та съответно и цената да е по-поносими....   http://www.svatbenden.com/index.php?productID=652
Активен
Monika_Biserova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #317 -: април 20, 2015, 09:03:36 »

DeniVladi, вчера в мол Варна видях чаши с такава форма, но гравирани по-различен начин. Гравират каквото поискаш на чашите, ако искаш може да провериш там дали могат да ти направят каквото искаш. Намира сe точно срещу ескалаторите, които са към магазина на Paolo Boticheli (там правят песпапиета, табелки за врати и всякакви такива неща). Ох, дано си разбрала нещо от обясненията ми biggrin
P.S. Не е магазин, а от тези щандове, които са посредата на коридора.
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: април 21, 2015, 08:49:43 »

Аз да се отчета smile
Резервирах си гражданското и познайте, разрешиха ми татко да ме заведе до младоженеца !  yahoo yahoo yahoo много се зарадвах !!!
Запазих си час за църквата - римски терми "Св. Атанасий" smile много я харесвам
В крайна сметка капарирахме ресторанта на Естрея , защото Вентура беше заета , а не ми се променяше датата. Изключително доволна останах от условията, които ми предлагат и от невероятно коректното отношение на управителя.
Освен това поръчах покани и ги чакам да дойдат вече  Bravo Много ми е готино. Напредвам бавно, но славно. Харесах си и свещи и ще ги поръчам и тях сега smile  yahoo
Активен
prikazensvqt
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #319 -: април 21, 2015, 14:25:54 »

Здравейте! Отдавна не съм се включвала, но пак обещах помощ за сватбата на една приятелка smile Хубави емоции са това, но и изискат мнооого работа! Та.... ако някой знае за цветя и украси на по-ниски цени, моля да споделя! За сега съм говорила само с моите фаворити от Елеганс, но все пак искам да проверя. Те са малка агенция и правят много добри оферти, а работят наистина красиво като че ли?! smile smile smile Търсим достъпна декорация за ресторант и изнесен ритуал с водещ. Сватбата за сега се очертава да е есента - септември. Показвам това което съм намерила и ще съм благодарна за отзиви или други идеи: https://www.facebook.com/elegance.varna?ref=bookmarks
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #320 -: април 21, 2015, 16:36:49 »

Сватбена агенция Декорела -  Decorela / fb /  - дамата прави доста красиви неща. За жалост не мога да ти кажа цени, но тъй като е от година само предполагам няма да са високи цените, като на прехвалените и "известни" агентки.
А за евтина декорация за сватба - зависи какъв е цветът на сватбата - може да включите плодове, от което ще се спестят пари за повече цветя, и ще бъде интересно.  Например лимони - жълти или зелени, ябълки - червени или зелени. На мен лично много ми допадат тези снимки  с лимони ...  : )


* Desktop.jpg (62.44 KB, 410x296 - видяно 2992 пъти.)
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #321 -: април 21, 2015, 16:37:42 »

и тази с ябълките ..


* green-apple-wedding-centerpieces.jpg (69.11 KB, 372x312 - видяно 2982 пъти.)
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: април 21, 2015, 19:29:07 »

Аз украса ще си правя сама, така де , мама ще ми я направи smile Малко въображение и се получават нещата smile например - в Джъмбо има всякакви вазички, колбички и теб подобни , по борсите за цветя можеш да си закупиш каквото ти хрумне на по-ниски цени , както е показала и Анук , украсата става чудесна и с интересни елементи - плодове, красиви есенни листа ( щом ще е есенна ) по борсите долу на гарата можеш да намериш какви ли не перца, декоративни цветя и още куууп неща за декорация smile От там нататък се договаряш с хотела да им ги занесеш предния ден примерно и те да поемат отговорност да ги наредят smile
Активен
prikazensvqt
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #323 -: април 22, 2015, 10:29:45 »

благодаря ви, момичета! не знаех, че от борсите можеш да си закупиш и цветя  huhhuh.gif Това е улеснение в бюджета! А по повод изнесения ритуал - чували ли сте за Христина Пелова като водещ?
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: април 22, 2015, 16:51:42 »

За цветните борси ако имаш нужда кажи, ще питам баща ми да каже конкретни борси.
Колкото до водещата, аз не съм я чувала  pardon
Активен
prikazensvqt
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #325 -: април 23, 2015, 14:18:43 »

ще предложа на булката, благодаря! проблемът така е че ще вземем цветя, които трябва да съхраняваме, аранжираме....но пък можем просто да ги сложим във вази.....
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #326 -: април 24, 2015, 03:40:25 »

 :offtopic:Тука пак някои си помисли, че хората ядат доматите с колците smile Засичам малка хитринка в последните 2-3 страници!
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: април 25, 2015, 09:35:49 »

Deliysky , НИКОЙ не яде домати с колците , повярвай ми  Victory Сигурно на всички ни е минало през ума smile
Активен
prikazensvqt
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #328 -: април 25, 2015, 16:51:23 »

решихме! за масите на гостите - свещи, за масата на младоженците - два по-красиви свещника (от JUMBO може би ще се намерят)+някакви декоративни елементи, а букета може да поръчаме от някъде си Wink Да призная много идеи насъбрахме тук от форума и съвсем няма да е трудно да се справим сами! Ура! Ще следим темата
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #329 -: април 27, 2015, 05:39:26 »

TeddyLisheva не визирам теб, визирам една мнима лъжебулка, на която веднага щом мине лъжесватбата ще почне да заработва тука като прехвърля клиенти към определено място. А даже имам съмнения, че го прави и сега или поне така пише в 50% от всичките и постове smile
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines