Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:50:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна 17-та част  (Прочетена 145176 пъти)
 
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #300 -: март 19, 2015, 14:11:32 »

TeddyLisheva, много интересна история е вашата с отменената сватба, дано този път е точно както ти се иска.
Относно цветовете, черно и бяло са супер цветове за сватба. Виж темата на Анук за вдъхновение. Супер стилна, готина,  и щура сватба.

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36626.0.html
https://www.flickr.com/photos/128041246@N06/

Future_Bride, ние ползвахме Кристина от Маскара, сигурно най-ползваната гримьорка във Варна е. Останахме много доволни и от качеството и от цените и. Да не споменаваме, че е чаровна, страхотна сладурана (леко особена) на мен много ми допадна като темерамент. Хоризонт е супер местенце, много красиви сватби стават там.
« Последна редакция: март 19, 2015, 14:15:16 от palachinka » Активен
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #301 -: март 19, 2015, 16:07:46 »

TeddyLisheva, много интересна история е вашата с отменената сватба, дано този път е точно както ти се иска.
Относно цветовете, черно и бяло са супер цветове за сватба. Виж темата на Анук за вдъхновение. Супер стилна, готина,  и щура сватба.

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36626.0.html
https://www.flickr.com/photos/128041246@N06/

Future_Bride, ние ползвахме Кристина от Маскара, сигурно най-ползваната гримьорка във Варна е. Останахме много доволни и от качеството и от цените и. Да не споменаваме, че е чаровна, страхотна сладурана (леко особена) на мен много ми допадна като темерамент. Хоризонт е супер местенце, много красиви сватби стават там.

Благодаря много за препоръката smile
Активен
cve_
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


« Отговор #302 -: март 19, 2015, 16:24:17 »

Здравейте момичета, не съм сигурна дали е тук мястото на моя въпрос, но ще го задам. Избрала съм си модел на рокля, вече бях в няколко сватбени салона и знам че моделът е подходящ за мен, но не знам кой може да ми направи МЕЧТАНАТА РОКЛЯ. Та въпросът ми е можете ли да ми препоръчате моделиер във Варна, който да е доказано добър. Предварително Ви благодаря smile
Активен
DeniVladi
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #303 -: март 20, 2015, 18:42:04 »

Здравейте, момичета! И аз да се включа тук най-сетне  smile Нашата дата е 21.06 / мнооого скоро/ и сега тече подготовката / и даже още не се е превърнала в трескава/ girl_wink Имаме си ресторант, ди джей, фото и ресторант. Украсата мислим сами да си я правим, пък да видим дали ще се справим или ще опрем да сватбена агенция. Ще се радвам на идеи от ваша страна при критични ситации /дано не изпадам в много такива де/ Wink.

П.С. Future_Bride, аз ще използвам Таня от Мис Импрес, имам доста доволни приятелки от нея за грим и прическа.
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: март 22, 2015, 09:48:24 »

Маруся smile smile Смея да кажа, че е най-добрата във Варна ! smile http://marusyagrigorova.com/bg/about_me

Иначе съм ползвала и услугите на няколко други и също съм оставала доволна, но Маруся просто си е най-добрата smile Ииии честито за сватбата smile
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: март 22, 2015, 10:41:04 »

Уффф , съжалявам за предния много неопределен пост - не бях прочела последната страничка ! biggrin
И така, първо- palachinka , благодаря за насочването към сватбата на Анук, била е страхотна и се заех вече да чета темичката, полезно ще ми бъде smile smile
Второооо, cve_ , пробвай във Сватбен център Варна - http://varna.svatbencenter-sofia.bg/
Чух много добри отзиви за него smile Аз май май ще допра до тях тъй като това което съм харесала е от Ласпоса, а там може и да ми отрежат главата с цени ... smile
Третооо , DeniVladi , чак аз се развълнувах, че ти е толкова скоро сватбата! Казвай когато имаш нужда от помощ - насреща сме smile
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: март 22, 2015, 12:51:36 »

Я да ви попитам за съвет, че ми изпуши главата...
Имам си две супер големи сладурчета - бртовчедките ми. Едната е 16 годишна и е мадама и половина, поканих я за шаферка. Другата обаче е още на 12 и е мъничка. Много ще се различава от другите шаферки и предпочитам да не е шаферк, но не искам да ми се обиди. Така де, като поговоря с нея ще ме разбере и сигурно няма да се сърди, умно дете е , но искам да я включа по някакъв начин в организацията на нещата, за да я зарадвам. Обаче не мога да й намисля подходяща роля .... Много ме е яд !

А и между другото като съм на тема шаферки .. ще имам май май 5 шаферки и 3-ма ( с опция за 4 ) малки сладки прекрасни шафери. Единия е моя тригодишен син , направо се просълзявам от радост като си го представя колко ще е сладък в костюм smile smile . Другия ми шафер е детето на кръстниците - 2-годишен е и също е толкова прекрасен малък господин smile И третия е красивия ми, 4-годишен племенник smile Тримата ще бъдат уникални сигурна съм !!! Дори се чудя дали да не им поръчам смокинги smile
Активен
cve_
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


« Отговор #307 -: март 23, 2015, 22:36:18 »

TeddyLisheva имаш ли идея колко би струвала изработката там? Аз не съм ходила, но ми се струва, че са над средния ценови клас  pardon А някой има ли впечатления от ателие Дорис или бутик Хубава жена? И двете ми ги препоръчаха, но не близки приятели и ми се иска да чуя и други мнения. Спокойна вечер  sleeping
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: март 24, 2015, 09:08:41 »

Теди а защо не и отредиш ролята да носи нещо-да кажем възглавничка с халки или да ти бъде помощник и когато е нужно да ти държи букета например.Така хем ще се чувства ангажирана хем няма да се очаква нещо супер сериозно от нея и няма да има проблем с разликите във възраста с другите шаферки.Роклята и може да е съобразена  цветово със сватбата но да не е като шаферските.
За гримьори мога да спомена освен Маруся и Вики.
 DeniVladi  ако смяташ да имаш украса от живи цветя по добре се довери на агенция или на флорист.Доста е деликатно да се направи украса с живи цветя заради свежестта и осигуряването на нужните цветя.Освен ако не разполагаш с много добри помощници.
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #309 -: март 24, 2015, 10:56:26 »

Теди и аз като Gucci това щях да ти кажа. Малка шаферка, която да ти помогне с нещо друго е чудесно. Аз имах няколко такива (верно по-малки бяха) но много добре се получи. Минаха с кошнички с розови листенца пред нас. Виж снимки в темата ми, ако искаш.
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: март 25, 2015, 23:11:20 »

Ами и аз вече това мисля ... тъй като аз ще имам 5-6 шаферки, едва ли ще ми липсва кой да ми държи букета или да ми помага при събиране на букети и подаръци от гостите, но като нищо мога да я помоля да мине да разхвърля малко листенца по пътеката преди нас smile Трудна работа е да намислиш роля за всеки smile

Я друго да попитам. Тъй като събрах доста оферти от хотелите във Варна, като имайте предвид, че аз като цяло предпочитам да е в рамките на града, не по курортите, за сега май се спрях на две места - Димят и Вентура .. имате ли мнение по въпроса ? защото чувам много противоречиви мнения , а честно казано не съм била на сватба на нито едно от двете места ... но пък и ресторантите и офертите ми харесват ...
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: март 26, 2015, 08:36:18 »

Димят зависи в коя зала ще сте.
Вентура е много хубав ,но има неудобството за паркиране и за пушачите които ще трябва да слизат додолу.
Ако трябва да се спра на един от тях бих предпочела Вентура.
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: март 28, 2015, 18:42:39 »

Такааа, първо да се похваля, че днес най-после мъжа ми взе че се съгласи и в крайна сметка се спряхме на 19-ти септември като дата.  yahoo Така че още от понеделник започвам приготовленията и резервациите. В гражданското мога ли да запазя от сега или беше максимум 3 месеца по-рано?
gucci , благодаря ти за мнението, аз също клоня към него май май. Само дето чух, че кухнята във Вентура не била добра.. Така де , ще погледна в крайна сметка и по курортите май май ... макар че честно казано не ми се иска там . nea
И такааа ... нямам търпение да започна сериозно организацията. До сега разглеждах, събирах информация и т.н. , но така някак си не беше реално, защото не бяхме избрали дата. Сега вече се започва истинската лудница smile smile  Bravo Bravo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: март 30, 2015, 07:25:59 »

TeddyLisheva да ти кажа два пъти съм била на сватба във Вентура-единия път кухнята беше ок другия път не толкова.Може би зависи и от избраното меню.Ти защо искаш да е в хотел-ще имаш настанени гости ли.
Когато сватбата е извън града има неудобство предимно за гостите освен као не са настанени в хотела да спят.
Доста спрягано име е Бриз 2.Аз там съм била предимно на банкети и навън покрай басейна и е много приятно,но има риск с времето а вътре на мен не ми допада.
Колко човека ще бъдете.
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: април 01, 2015, 17:26:28 »

gucci , около 70-80 човека ще бъдем. Не държа да е хотел, но някак си предпочитам да е в рамките на града, а изборът във Варна е ограничен .

Мога да се похваля и с DJ - избрах както предния път DJ Dessi , имам хубави наблюдения от нея и понеже си поддържаме контактите вече й казах и ще се срещнем в понеделник да дам капаро и да уточним нещата.

Относно фото и видео - избрах да се доверя на мои колеги , видео операторът  е младо момче с много малко опит, но при него ми харесва, че се старае, има оригинални идеи и има желание (и време) да изпипа нещата докрай, с помощта на друг наш колега - монтажист. Фотографът е VIP Photo https://www.facebook.com/vipphotobulgaria?fref=ts ,както казах също мой колега. И при двамата ми харесва , че мога да им кажа кое как искам , мога да кажа кое как да ми направят и знам , че ще се постараят за мен. Пък и ще ми е много комфортно да ме снимат те smile А и не на последно място - цената им е добра smile


Май май това е за сега ... харесах и един модел на Ла Споса, който само да ми преправят малко, но ще си запазя час да видя имат ли го и каква му е цената, защото ако ми отрежат главата с цена ще намеря някой да ми я ушие smile
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines