Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 12:14:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна 17-та част  (Прочетена 147192 пъти)
 
Blaga
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #270 -: ноември 24, 2014, 21:30:29 »

Здравейте и от мен!
Ние сме дооста млади и все още несгодени, но с нетърпение чакаме Денят. Аз съм от София, той от Варна и смятаме сватбата да бъде там - във Варна. За сега правим планове и проучвания, за да събираме парички. blush И такаааа... имам огроомна нужда от вашия опит, за да ми дадете съвет в кой ресторант е най-изгодно (евтино). Благодаря ви много, много!
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #271 -: декември 03, 2014, 12:30:14 »

e_stoikova, Краси Андреев ти е отговорил правилно, въпрос на вкус е. Между другото той е в тази ценова класа (поне беше) и на мен лично много ми харесва.
Блага, Бриз 2! Безспорния номер 1 във Варна в категорията - бюджетен ресторант, които предлага качество. Казвам номер 1 на базата на брой сватби годишно. Цените са супер, хората много ги хвалят. Почни от тях ако искаш, но побързай, те са от рано заети.
Активен
Bukity
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #272 -: декември 08, 2014, 16:44:22 »

Здравейте, някой може ли да ми даде координатите на Теди Карапачова, чета много добри отзиви за нея, като водещ за изнесен риатуал
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #273 -: декември 09, 2014, 11:59:08 »

Напиши във фейсбук Теди Карапачова и ще ти излезе, пиши й на лични, аз така направих. Ще ти пусна и телефона й на лично ако имаш място в кутията smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #274 -: декември 17, 2014, 13:01:39 »

Мда, добре е да се свържеш лично с нея, защото агенциите препродават предлаганата от нея услуга на двойна цена. Поне на сватбата на братовчед ми тази година инфото от една такава агенция направо ме шокира.
Активен
Katyyy
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #275 -: декември 27, 2014, 11:57:50 »

Здравейте и честита Коледа smile искам да попитам някои посещавал ли е магазина за булченски рокли San Patrick във Варна?
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #276 -: декември 29, 2014, 23:06:09 »

Здравей ! Бутикът го посетих няколко месеца след преместването му от град Добрич. Не бяха заредили новата колекция, була имаха малко, а аксесоари да не кажа никакви. Възможно е сега да са се заредили, но като цяло марката има красиви рокли и аксесоари : )
Активен
cve_
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


« Отговор #277 -: декември 30, 2014, 11:56:07 »

Здравейте,
реших да се обърна към Вас, защото имам ГОЛЯМ проблем с намирането на подходящо място за сватбата ни. Аз все си мисля, че нямам чак толкова големи претенции, но явно съм се лъгала. Към проблема - представям си красива градина, където може да се проведе изнесен ритуал и лятна градина към ресторанта където да е празненството. Но трябва да има хотелска част, където да настаним гостите, трябва да е извън комплексите, защото там музиката се спира след 23 часа (пропуснах да кажа, че ще е вечерна сватба) и ако може да не е много далеч от морето. Май това са изискванията ни и сега ще Ви кажа къде сме ходили:
- Вила Марциана - малко е извън възможностите ни (сами ще си правим сватбата) и няма места за настаняване;
- Бриз 2 - много приятни хора, но не е мечтаната градина, сватба около басейна не е моята сватба;
- Дружба Бей и Гардън - приятна обстановка за изнесен ритуал, ресторант на пясъка, но легловата база е с друг замисъл (посрещат само деца - тип лагер, единични легла без каквито и да е удобства);
- Шато Медово - идеално пасва на условията ни, но нещо останахме разочаровани от отношението (останахме с усещането, че искат да ни пре..., което за такова важно събитие в живота може да развали цялото усещане и преживяване).
Това са местата, които сме посетили отделно сме разгледали много други, но или е прекалено скъпо за нас или не отговаря на условията ни. Затова ще сме много благодарни, ако ни дадете някакви идеи.

П.С. Пропуснах да кажа, че битови комплекси не ни допадат за сватба.

Весели празници!
Активен
Villa_Marciana
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #278 -: януари 05, 2015, 10:40:11 »

За жалост повечето комплекси извън града са в битов стил. Единствените опции, за които се сещам са Калиакрия и голф курортите. Там условията са много добри, включително и за настаняване. Кувертите им обаче са в по-високи ценови клас.
Сещам се за още едно много приятно място в с. Кюлевча до Шумен, Вила Булгара Еко. Има малка хотелска част, поддържана градина. Ресторантът е декориран с камък и дърво, но все пак не е стандартната битава къща. Не зная дали правят сватби, но най-малкото можете да погледнете. Ето сайта:
http://villabulgaraeco.com/index.php?language=bulgarian
Успех!
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #279 -: януари 15, 2015, 15:12:14 »

cve_  Гледали ли сте комплекс Барите, както и Ланг Бийч Резорт в Шкорпиловци? Сещам се и за Вилларте в Лозенец...
Активен
Deva
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #280 -: януари 17, 2015, 17:17:40 »

Здравейте. Някой може ли да ми даде телефонен номер и ел. поща на Теди Карапачова. Също така бих искала да видя откъс от неин ритуал, обаче никъде нищо не откривам.
Активен
krisi007
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #281 -: януари 27, 2015, 12:22:21 »

Здравейте Момичета,
 Имали някои от вас които да е бил в Кранево в комплекс Фърст лайн  бар на плажа, търся си място за  морска сватба за около 100 човека и  ми беше предложено от агенция , но ня мога да намеря никакви отзиви нито за храна нито за мястото. Много ще съм благодарна ако някои сподели мнения, или   комплекс с ресторант на плажа за тържеството , но неможах да  намеря други около Варна.

Благодаря предварително
 
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #282 -: януари 27, 2015, 22:17:32 »

Кранево не е във Варна... а малко "далечко"...
Места край морето има много. И според мен е най-добре да ги посетиш на място...
Така или иначе на самият плаж няма как да стане сватбата, а самото тържество ще е вътре или в някой затворена градина край басейн. Докато ритуала преди ресторанта може да е на някой тераса към морето...
Избери си из много... Златни пясъци има... Марина, също пак Марина на Слънчев Ден, може и на Ривиера с дерикожовските си цени... пари да имаш, избори много Wink Особено по голф комплексите, бляксийрама, лайтхаус... Виж, комплекс Калиакрия е мноооого добър избор, но това е към Балчик...
Кранево си е село, заобиколи го леко, ако не искаш целият шум от детските лагери да ври около теб Wink
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #283 -: януари 28, 2015, 11:07:36 »

Краси, не съм много съгласна с теб. Няма много качествен, оптимален избор дори и да имаш бюджет.
- Калиакрия не може лятото (юни, юли и август) и е безбожно скъпо. 12 000 лв оборот искат за хубавата тераса. Другата не я коментирам, щото към днешна дата не става, не е покрита, дъсченият под не става и пак е 45,- лв на човек (инфо  за лято 2014)
- Лайтхаус - се издъниха от към обслужване, а там вятъта си е проблем и местото за изнесен ритуал не е оптимално все още. Вариант е ама пак едва едва... (лично преживяно)
- Блек сий рама - супер, но е заето от рано, я се класираш я не... по вероятно не. Още ме е яд, че не изместих датата седмица-две по-късно за да сме там.
- По курортите си е трудно да намериш закътана, романтична градина. Само ривиера са някакъв вариант, но и там има много спънки и ограничения а за техните 100тина лв на човек би трябвало да е перфектно...

Обобщено изобщо не е лесно ако и да си плащаш.

Криси, погледни Ланг бийч резорт в Шкорпиловци. На Калиакрия има вариант на плажа на Бендида, скъпо е, но е много яко. Аз за там бях навита, но на ММ му се видя много пясъка на плажа... На Слънчев ден имат рибен ресторант на плажа, които е ОК, ама за парите, които му искат, не знам дали е оптимално, аз се отказах от там. Кранево не ти го препоръчвам много, много.
Активен
Katyyy
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #284 -: януари 29, 2015, 17:43:30 »

Здравейте smile някои да знае как седи въпроса с Евксиновград?  Много ми харесва там за фотосесията но знам че е много скъпо май и зависи кога ще е сватбата...
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines