Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 14:47:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна 17-та част  (Прочетена 146369 пъти)
 
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #255 -: септември 23, 2014, 11:32:36 »

Аз смених монята фамилия. Мъчно ми беше- 30г съм я носила, не е някоя специална, но това съм си аз. Обаче за тире много дълго щеше да стане, а и доста грешки се получават по разни документи, в които не е предвидено да се пишат повече от 3 имена, така че вече съм с нова фамилия.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #256 -: септември 23, 2014, 18:00:31 »

Не сте ли говорили с мъжа ти по темата? Обсъдете го и решете smile
Моя много държеше да взема фамилията му, така и ще направя  good
Активен
ivetyuyu
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #257 -: септември 23, 2014, 18:06:48 »

Здравейте бъдещи булки! Време беше и аз да се присъединя към вас,не само да чета форума smile Планираме сватба за следващата година на 5 септември. Капарирахме вече ресторант,видео и фото. За дж и водещ все още се чудя. Някоя от вас има ли впечатления от Димитър Горчев или някой по-забавен? Благодаря жи,предварително момичета  give_rose give_rose give_rose
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #258 -: септември 24, 2014, 09:28:50 »

За ДЖ въпроса е много индивидуален , зависи какво очакваш от него , Горчев съм чувала , че е забавен , не съм била на сватби с него . Ние си избрахме ДЖ Иво , ходила съм на негови сватби и мога спокойно да кажа , че за мен той е най-добрия професионалист в града , нито е прекален с някой от шегите , чак просташки да стават , като друг варненски много известен и прехвален ДЖ  .( Бях потресена направо от просташките шеги на единн ДЖ , който явно си мислеше , че е много забавен ) Нито е прекалено обран и телеграфен , като друг варненски ДЖ на когото също съм ходила на сватба и беше адската скукааа . Ама не знам може да е било от сватбата а не от ДЖ-я . Защото и той е доста известен . Общо взето това  с избора на ДЖ си е много лично за едни, един е добър за други друг , зависи какъв човек си и какво търсиш .
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: септември 30, 2014, 15:10:36 »

Била съм на сватба с Горчев два пъти и се държа различно и на двете-на едната по освободен на другата по сдържан.Според мен всеки качествен ДЖ ако му обясните какво търсите ще се съобрази.Била съм на сватба и със Съни и също беше много приятно.Според мен е важно на вас да ви допада стила на ДЖ и да поговорите с него.Но съм съгласна и че някой от ДЖ прекаляват с шегите.
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #260 -: септември 30, 2014, 17:40:11 »

Вече е решено- ще съм с тире. Мъжът ми много се смя, вика "Винаги са ми били смешни тея дето се казват еди как си тире някоя си". Аз пък обратно, много ми харесва и така си реших, хем няма да се чувствам прекръстена, хем всички в семейството ще сме с едно име.
Иначе ние се спряхме на диджей Петракис. От срещата останах с много добри впечатления. След сватбата ще разказвам. То не остана хихихии ей къде е събота  yahoo
Активен
Irina777
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #261 -: октомври 25, 2014, 23:16:25 »

Момичета,здрасти! Новичка съм ;)Плануваме сватба на септембри 2015.Имам си проблем,от Украина съм иполовина гости ще са руско говорящи, някои да знае водещ с 2 язика? И още едно, колко струва церковен брак в Катедрала, не съм във Варна и нз каде да попитам.
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #262 -: октомври 27, 2014, 00:04:00 »

Ние ще сме в Катедралата , избрали сме си по-скъпия ритуал 450 лв , но е с големия хор , много е внушително , определено си струва 
Активен
Irina777
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #263 -: октомври 28, 2014, 00:03:58 »

Благодаря!Разбира се че струвасе!ни сме от 5 години имаме брак, ама сме нчмали сватба, така че за мене е подобре Катедрала от колкото театр с подписвания smile
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #264 -: октомври 28, 2014, 13:25:39 »

О да разбира се , че е по-добре все пак е истински брак , дали църковен или граждански , си е истински брак . Докато тези театри и аз не мога да ги разбера  crazy ама въпрос на личен избор.
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #265 -: октомври 29, 2014, 19:15:35 »

Като каза "театри" си представям колко различни са ритуалите в различните църкви...
Последно гледах една изискана сватба в столичен храм... През почти цялото време попа стоеше с библията и дикламираше от нея какво ли не, а всички стояха мирно и гледаха в една точка. 3 фотографа и 2 камери просто се чудеха какво да снимат през цялото време... че се въртяха ли, че клякаха ли... скука голяма!
Точно обратното на тази суха церемония беше преди 2-3 седмици едно кръщене в църквата в Аспарухово.
Дори като се замисля... всички събития, които съм снимал там са били страхотни!
В началото попа закъсня с 10-на минути и си мисля едни неща... докато не дойде с един рокерски мотор и кожен елек над расото smile Усмихнат до уши...
И почна церемонията, обаче от библията чете само 2 минути! През останалото време говореше със свои думи, задаваше въпроси, създаваше диалог с другите хора, беше толкова интересно! Дори чистачката се включи с коментар, през почти цялото време всички бяха усмихнати и едно такова свободно и приятно усещане имаше сред тях. Не онова... студено страхопочитание като на другите места.
За мен това е една от най-истинските църкви във Варна smile
Активен
Maria_Je
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



« Отговор #266 -: октомври 30, 2014, 11:50:57 »


Точно обратното на тази суха церемония беше преди 2-3 седмици едно кръщене в църквата в Аспарухово.
Дори като се замисля... всички събития, които съм снимал там са били страхотни!
В началото попа закъсня с 10-на минути и си мисля едни неща... докато не дойде с един рокерски мотор и кожен елек над расото smile Усмихнат до уши...
И почна церемонията, обаче от библията чете само 2 минути! През останалото време говореше със свои думи, задаваше въпроси, създаваше диалог с другите хора, беше толкова интересно! Дори чистачката се включи с коментар, през почти цялото време всички бяха усмихнати и едно такова свободно и приятно усещане имаше сред тях. Не онова... студено страхопочитание като на другите места.
За мен това е една от най-истинските църкви във Варна smile

Подкрепям с две ръце  good
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #267 -: октомври 30, 2014, 21:19:44 »

Под театри имаме предвид не църковния брак а изнесените ритуали , които трябва да имитират гражданският ритуал . Никой не е казал , че църковния брак е театър .
Активен
e_stoikova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #268 -: ноември 13, 2014, 19:02:55 »

Препоръчайте ми добър фотограф моля. Много държа на снимките, но максимум до 1000лв.

Благодаря
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #269 -: ноември 14, 2014, 11:45:58 »

Мненията, които ще получиш евентуално от булки са отражение на техният вкус за фотография...

А мненията от колеги-фотографи биха се причислили като открита реклама в този форум.

Истината е в търсене по интернет за първи впечатления и задължителни срещи с фотографите на живо, за да разбереш не само дали могат да снимат цялата сватба така, както си я показват на сайта, но и дали ще Ви хареса като човек и отношение...

Да, знам, отнема много време... но трудът си заслужава  pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines