Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:53:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна 17-та част  (Прочетена 146445 пъти)
 
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #240 -: август 31, 2014, 21:29:36 »

Miraclesimon, много неприятно- ужас! girl_impossible Вероятно са избили петна от материала и лепилото под сатена. Ти на слънце ли ги остави да изсъхнат? Вероятно ако изсъхнат по-бързо няма да има толкова петна. Аз така си прецаках едни ежедневни обувки, но събрах кураж и ги изпрах още веднъж- петната намаляха. Другото, което се сещам е химическо чистене!
Ако не се оправят дано поне намериш друг, също толкова хубав чифт!  give_rose
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #241 -: август 31, 2014, 22:06:39 »

arnavonit , благодаря! И аз мисля утре да ги нося на химическо или да ги пусна в пералнята  sad. Незнам. Оставих ги на слънце, да...
Активен
eneida
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: септември 01, 2014, 11:33:49 »

Поразрових се малко из нета и виж какво намерих
http://www.howtocleanstuff.net/how-to-clean-satin-shoes/
http://www.ehow.com/how_4907890_clean-satin-shoes.html
Та сборно от двете статии разбрах - трябва да се почистят с мека кърпа, малко препарат /ако може даже само с вода - т.е. да е навлажнена кърпата/ и с кръгови движения.
Не трябва да се оставят на слънце след това. Препоръчват сушенето с сешоар smile
Може да пробваш - дано да се оправят  give_rose
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #243 -: септември 01, 2014, 13:12:54 »

Момичета, благодАРЯ ви много. Днес ходих до химическото да видя, но ми отказаха. Казаха, че кожата може да се повреди. Днес мисля да ги пусна в пералнята. Но не съм събрала смелост smile Хубавото е, че намерих същите в интернет.
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #244 -: септември 01, 2014, 21:48:24 »

Да ви питам вие ще осигурявате ли на оркестъра, диджея, водещата фотото куверти? И ако да какви, като на гостите или нещо по-простичко, или може би на свободна...Не знам  huhhuh.gif Дано не ви изглеждам глупаво  blush
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #245 -: септември 02, 2014, 09:08:03 »

Ние бяхме поръчали на персонала куверти, в крайна сметка знаеш - „Гладна мечка, хоро не играе„. Бяхме поръчали салата и основно като за гостите, а без предястие и следястие. Свободна консумация също сигурно е вариант, но аз не исках да има непланирани неща и им поръчах по собствено усмотрение. Доволни бяха.
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #246 -: септември 02, 2014, 11:38:28 »

Да, и аз мисля, че е редно, но не знаех как се прави. Това е добра идея. Основно и салата е супер идея!
Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #247 -: септември 13, 2014, 14:04:03 »

И ние така направихме. Моята сватба мина. Стана супер голям купон, дори не очаквах. Искам да похваля DJ Sunny, справи се блестящо. Всичко гости ни правиха комплименти за добрия избор, наистина си разбира от работата... препоръчвам. Теди Карапачова - водеща на изнесения, Живка и Венци Фотеви са уникални професионалисти. Много сме доволни и от тях smile Желая на всички бъдещи булки много позитивни емоции и знайте, че най-важното за вашето празненство е вашето настроение.  heart
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #248 -: септември 13, 2014, 16:44:05 »

Момичета, моля кажете ми цени на диджеи...Нещо много скъпо ми се струва. Един ми иска 530 лв.,+ 80 лв на час оувъртайм   Oh my .... Аз ли нещо не съм в час, незнам...
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #249 -: септември 13, 2014, 21:18:27 »

Да не те разочаровам ама толкова вървят цените горе-долу. Пиша ти на лични с нашия ДЖ каква е договорката.

Аз имам нужда от СПЕШНА ПОМОЩ!!! Оказва се, че голяма част от виното е наливно- т.е. трябва да си намеря бутилки. Ще се обадя в понеделник на 1-2 сайта, ама ми се искаше ако мога някъде от Варна да си купя на място и да не се занимавам с доставки. Споделете моля, вие как решите проблема.

От ресторанта са съгласни да допълват бутилките- т.е. не всичко да е в стъкло, но поне по 2 бутилки за маса да има, та да може сервитьорите да смогват да пълнят.
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #250 -: септември 14, 2014, 09:22:46 »

Мислила ли си за вариант в канички. В ресторанта със сигурно имат, питай ги и няма да се занимаваш с бутилки. Иначе във всяка сватбена агенция във Варна могат да те уредят с бутилки.
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #251 -: септември 14, 2014, 20:34:38 »

Питах ги за канички, но не искат. Пффф ще се поръчва от нета явно.
Активен
prikazensvqt
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #252 -: септември 19, 2014, 14:02:32 »

Да не те разочаровам ама толкова вървят цените горе-долу. Пиша ти на лични с нашия ДЖ каква е договорката.

Аз имам нужда от СПЕШНА ПОМОЩ!!! Оказва се, че голяма част от виното е наливно- т.е. трябва да си намеря бутилки. Ще се обадя в понеделник на 1-2 сайта, ама ми се искаше ако мога някъде от Варна да си купя на място и да не се занимавам с доставки. Споделете моля, вие как решите проблема.

От ресторанта са съгласни да допълват бутилките- т.е. не всичко да е в стъкло, но поне по 2 бутилки за маса да има, та да може сервитьорите да смогват да пълнят.
Намери DJ Марто и чуй цената му! не взема over time и съм сигурна, че ще си много доволна!
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #253 -: септември 19, 2014, 21:05:51 »

Благодаря, момичета! Вече си имаме диджей. Ангажирахме диджей Петракис smile
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #254 -: септември 20, 2014, 08:30:43 »

Искам да ви питам решили ли сте след сключването на брака дали ще си останете с вашето име, ще го смените или към вашето ще приемете името на мъжа ви? Аз много се чудя и чудя и не мога да реша. Скоро си сменях документите, сега ако си сменям името ще трябва пак да ги сменям, а не ми се иска само аз в семейството да съм с друга фамилия. Най- ми се иска май да си прибавя тире...Незнам...Кажете вашето мнение.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines