Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:08:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна 17-та част  (Прочетена 147293 пъти)
 
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #225 -: август 25, 2014, 11:01:50 »

Аз също не пия водка, но знам от пиячите за Атлантик, не е скъпа и е приемлива цената, Уиски- то си е скъпо и най-евтиното smile, но Блек Рам съм чувала също, че става.
Активен
eneida
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: август 27, 2014, 09:31:58 »

Здравейте smile
От месец само ви чета, но реших че ми е време и да се включа.
Мисля, че имам доста време /плануваната дата за сватбата е 23.05.15/... но като изчетох почти всички теми, осъзнавам че трябва да се активизирам вече  yahoo
За сега планът ми е следния: в събота ще ходя до църквата, да попитам дали е "възможна" плануваната ни дата /за да не се падали пости и др.църковни празници/. После ритуалната /за там не знам дали от сега мога да си запазя деня и часа  nea /. И след това имам бойната задача да говоря с Бриз - 2 /там сме се спрели за сега/.
Нова съм в това начинание smile Не съм участвала в организиране на сватба на никоя моя приятелка и всичко ми изглеждаше непознато. Но благодарение на вас, хубавите ви съвети и искрени мнения - вече мисията изглежда постижима  good give_rose
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #227 -: август 27, 2014, 10:02:51 »

Добре дошла, eneida, добре си се ориентирала да започнеш организацията от сега. Поне запазването на датите е хубаво да е сега, за да си сигурна, че ще са тези, които искате, както и фото и видео можеш още от сега да си запазиш. За всичко друго имаш време.

Bride_varna, някой вече си има темичка, я виж...  blush
Активен
bulche
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #228 -: август 27, 2014, 15:49:52 »

Момичета понеже ви похвалих екипа на моята сватба, пускам ви снимка и на роклята,която вече прдавам за 400лв.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #229 -: август 27, 2014, 15:56:21 »

eneida , добре дошла в клуба  give_rose И успешен старт на подготовката ти желая. Със сигурност форума ще ти бъде много полезен, както е и на мен  good
arnavonit , голямо благодаря за темичката  give_rose
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #230 -: август 28, 2014, 09:12:30 »

Момичета, някой беше препоръчал сладкарница в близост до Гранд мол за сватбена торта,можете ли да ми кажете как се казва и къде горе долу се намира, че ще пообиколим на няколко места да изберем откъде да е.  smile
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #231 -: август 28, 2014, 09:49:05 »

Аз препоръчах цеха до Гранд Мол. Не знам как се казва, но се намира буквално отстрани, не от към автогарата а от другата страна, идеш ли ще го намериш в уличката. Само то е, другото са си домове.
Тортите са супер вкусни и цените са добри, НО НЕ ПРАВЯТ дизайнерски торти, само стандартна украса и форма по каталог. Не са лоши де.
булче, много сладурско изглеждаш в гръб  smile good
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #232 -: август 28, 2014, 12:12:15 »

Момичета, къде си правихте медицинските и колко време отне? Чудя се да си пускам ли почивен ден или мога с малко закъснение за работа да се размина.

Bride_varna Цеха до гранд мол наистина хубави неща правят, но само рула и пасти за почерпка съм взимала- торта там не съм поръчвала.

Мога да ти препоръчам цеха на бистро Ника. Повечето хора го знаят и като "бившия стол на ВиK". Ако от хотела не ми бяха препоръчали Ламор и, че добре работят с тях, щях да ходя в Ника. Много хубав кетъринг правят също така. Потърси във Фейсбук страничката им.
« Последна редакция: август 28, 2014, 12:22:34 от arnavonit » Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #233 -: август 28, 2014, 12:47:41 »

arnavonit , мерси  много, ще проверя и на двете места,а това щом е и до ВИК ми е в близост. Ще видя къде ще избера,имам набелязани 3-4 сладкарници.
И аз щях да питам за изследванията хех
Активен
eneida
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: август 28, 2014, 17:35:26 »

Здравейте момичета  girl_wink
Днес успях да отида до ритуална зала и църквите. В ритуална зала всичко е супер. Примат записвания от сега за другата година, като капаро не се взема /защото запазената дата е за следващата година/. Може да отиде само единия младоженец, но с двете лични карти smile
Относно църквите съм леко развеселена и изумена smile Отидох първо в Св.Атанасий /до Римски терми/: цена:180 лева, капаро 60 лв. НО... тук е забавната /поме за мен/ част  shok В църквата не знаят още датите за 2015г, забранени за бракове /т.е. пости, църковни празници и др./ Попитах кога ще се разберат и именно отговора ме остави изумена - "Амии когато излезе календарчето, а те ги печатат някъде към месец декември... т.е. при нас ще имаме може би края на декември". Дамата не беше много въодушевена от моя проблем smile
Църква Св.Никола /на пешеходната зона на бул.Княз Борис/: Цена:130 лв, капаро цялата сума. Тук е забавната част - дамата беше много мила, даже прекалено мила и усмихната  Bravo Зададох си въпроса за датите и отговора беше, че календарчета излизали през м.септември. Или иначе казано октомври мога да проверя, но чак януари да се запиша, защото нямало да успее да си разграфи тетрадката  Girl_hide Иначе булчинската кола я пускат на пешеходната зона да паркира, другите се "спасяват" из уличките. Сватби не се засичали, защото "този ден е специален за булката и тя трябва да е много, много щастлива и да не я натоварваме с излишни проблеми". Милата жена, дори ми поиска мобилният, та като дойдели датите, да може да ми се обади.
Та... на мен ми е чудно, тези хора таки нямат един от т.нар вечни календари?! Или пък интернет, компютри? В гугъл има за следващите 100 години църковните празници ...
Но... всичко е с усмивка на лицето smile каквото такова
Активен
bulche
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #235 -: август 28, 2014, 20:50:31 »

eneida изчисти си кутията, не кога да ти пиша...
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #236 -: август 29, 2014, 10:23:40 »

Странно , ние си запазихме преди около 2, 3 седмици датата и в ритуална и в църквата ( Катедралата) . Свещеника , като ни записва , първо си погледна календара , каза , че няма да има пречки и , а сватбата е следващото лято . А иначе съм много доволна,  имаме си вече ресторант ,макар и почти година по-рано , бяха заели нашата дата и се наложи да я променим , в ритуална и в църквата всичко мина наред и от двете места бяха доста любезни , а от вчера си имаме и Дж- Иво , много свестен ми изглежда била съм  на сватба с него и стана голям купон .
Активен
eneida
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: август 29, 2014, 16:18:37 »

Бравооо за ранната организация  girl_wink
И нека не забравяме, че Катедралата си е на друго ниво. Аз по-горе бях изключително иронична ...
Как няма да знаят кога имат пости ?! Чак смешно ми изглежда.
Браво на църквата ти, че са доста по-огранизирани и си знаят празниците.
Аз съм кръстена в Св.Николай ... и за това ни е малко сантимент smile
Но пък днес се записахме в ритуална  yahoo Много усмихнати и весели служителки има там  Bravo
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #238 -: август 29, 2014, 18:59:54 »

И аз съм кръстена в Св. Николай , но бях на една сватба в Катедралата и направо се влюбих в това място , толкова внушително , такава акустика , а и ние сме си избрали ритуала с големия хор  yahoo
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #239 -: август 31, 2014, 17:29:50 »

Момичета, помагайте!!! СЪСИПАХ СВАТБЕНИТЕ СИ ОБУВКИ!!!! cray cray cray. Не съм на себе си!!! Ако някой може да ми помогне, моля! Купих си сатенени обувки, цвят екрю. Бяха единствените моя номер и едната беше изложена на витрината. Явно дето е стояла и дето са я мерили беше позацапана в сравенение с другата. Казах си, че никой няма да забележи. Днес обаче направих идиотската постъпка като реших да я изпера. Казах си, по-лошо няма как да стане. И стана, мили момичета!!! cray cray cray. Нямам думи да ви опиша набкакво заприличаха след като изсъхнаха. Целите станаха на жълти петна!!! Защо?!? Каква е причината?!? Поправимо ли е? Дайте съвет, моля ви!
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines