Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:12:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна 17-та част  (Прочетена 145218 пъти)
 
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #210 -: август 20, 2014, 12:38:16 »

Това е една от нйа-големите питанки и при нас. Има красиви места, но са ми вече сякаш поизтъркани. Резиденция Евксиноград ми харесва, но там не знам как и дали ускат.

Планирали сме в събота след грим и прическа и преди ресторанта да имаме няколко часа за фото сесия и трябва така да съчетаем местата, че хем да не се уморим от обикаляне, хем да се наснимаме. Как ще стане не знам.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #211 -: август 20, 2014, 12:50:41 »

Пфи ние го мислим още накъде да се насочим за снимки...При нас ще са между църквата и ресторанта, понеже ритуалите ни ще са в ранния следобед и ще остане време до ресторанта към 2 часа.
Вие на коя дата бяхте?
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #212 -: август 20, 2014, 13:24:19 »

Ние сме на 20ти Септември. Седмица пред вас  blush
Дано само времето да е хубаво. Иначе през есента стават прекрасни снимки, светлината е много мека.

Момчето, което ще ни снима знае кои хотели на Друбжа и Златните имат хубави градини, може да се възползваме от някоя. В хотела ни също има мегдан за добри снимки. Кумовете ни имат ретро кола, така че и с нея ще се снимаме някъде. Другото ще е импровизация. Дано да не е само излагация хихихи


Забравих да кажа за обувките. Вчера ходих по Княз Борис да обиколя и да пголедна, това което ми бяхте предложили. На живо или нямаше моделите от интернет или нищо от наличното не ми допадна, но поне мога да кажа, че навсякъде има хубави намаления.
В Мегияс видях 2-3 чифта чисто бели официални обувки- типично булченски на цена 29-35лв. Ако някой търси.
« Последна редакция: август 20, 2014, 13:28:47 от arnavonit » Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #213 -: август 20, 2014, 14:32:01 »

Ще погледна значи и там за обувчици. Мерси  good Ооо ти си на 20ти ли,супер....не остана.
П.С я надникни в темата Сватбата на....  Wink
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #214 -: август 20, 2014, 15:34:01 »

еее и аз си имам темичка! Ихуу ! Много благодаря!  cap
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: август 20, 2014, 20:41:40 »

Момичета говорете с фотографите си.Те знаят и ще ви предложат място за снимки.
Иначе аз мога да напомня за Екопарка.

Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #216 -: август 20, 2014, 21:03:11 »

Момичета, а за грима какво мислите?
Аз имам две имена в списъка си- Красимира Костова и Кристина Славова, някой с мнения?  Wink
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #217 -: август 21, 2014, 09:45:27 »

Ползвах Кристина Славова. Останахме доволни от грима си всички. Издържа цялата вечер. Цените и са смислени а тя е много свежа като присъствие.  smile
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #218 -: август 21, 2014, 11:50:30 »

Аз ще се доверя на позната, за която гримирането е хоби, но изкара и курс и доста момичета й се доверяват.
Искра Цекова се казва.

На мен дерта ми е за фризьора. Не знам на кого да се доверя. От година се опитвам да попадна на "моя" фризьор, който да ми познава косата и да ме подстригва хубаво, но все не попадам на подходящото място. Живея в Младост и си мислех да направя пробна прическа при момичето, което работи в "Двете Кифли" в Явор. Дано да успее да ме направи, че да мога в сватбения ден да не обикалям надалече. А и майка и сестра ми и те да врътнат по някоя прическа.

За всеки случай споделете добри фризьори във Варна.

Търся също и хубав солариум. Да направя млко загар с 4-5 процедури.

Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #219 -: август 21, 2014, 12:13:27 »

Търся също и хубав солариум. Да направя малко загар с 4-5 процедури.

В момента има промоции за солариуми (с ваучер или карта), но ако искаш бърз загар с 4-5 процедури, ти трябва турбо-солариум. Аз в момента посещавам соларно студио на промоция (0.35 лв./мин.). Препоръчвам ти солариумът да е вертикален, загарът става по-хубав и по-равномерен. Wink
Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #220 -: август 22, 2014, 11:07:10 »

Здравейте! Евксиноград в момента е в ремонт и не се знае кога ще разрешат посещения. Ние за снимки сме се насочили за Екопарка, тъй като в Евк. няма да може за нашата дата  и на някой плаж след това. Някой да препоръча химическо чистене, за парно гладене на роклята ми трябва. smile  По възможност в центъра или Виница.

Благодаря!
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #221 -: август 22, 2014, 11:30:15 »

В Екопарка няма море smile
А там, където има море и е бърз и удобен достъпа за фотосесия в деня на сватбата - има плажуващи  pardon
За избягване на тези проблеми някои фотографи снимат на конкретни локации... като Ривиера например  danceg
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #222 -: август 22, 2014, 15:31:03 »

еее да, Екопарка- розариума сигурно е много хубав като за нацъфтели цветята.
Идеално може да се комбинира Екопарк с плажни снимки на Ривиера. В Морската градина също има някои хубави къщи/кооперации с красиви градини- може да се пита охраната дали ще пуснат за малко снимки. Повечето нямат против. Поне аз познавам едни, които се кефят да им снимат градината :-)
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #223 -: август 22, 2014, 16:09:31 »

Някакви отзиви за водещата Милена от "Звезден празник". Гледах клипчета с нея. Стори ми се забавна.
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #224 -: август 24, 2014, 21:45:04 »

Miraclesimon, съжалявам не мога да дам мнение- не съм я чувала, ама аз колко ли съм де...

Да ви питам какъв алкохол и колко смятате да внасяте? Татко сега ми донесе към 8-9литра ракия. Ние сме 75 гости, от които някои пият много, а други почти не близват алкохол. Та не мога да преценя.
Също имаме 20литра вино - бяло и розе.
Бира- хотела има пивоварна, така че има в изобилие.

Чудех се за водка, но аз като не пия водка не знам кои марки са добри. Моля препоръчайте нещо приемливо като качество? Чудех се за Савой, Докторс и то май други водки не знам (е Абсолют и Смирноф не са ми от категорията в момента).

Аз Уиски също се чудех- да взимам ли, кога да се сервира. И пак моля дайте препоръки за нормални уискита.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines