Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:29:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна 17-та част  (Прочетена 145198 пъти)
 
bulche
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #135 -: юли 27, 2014, 09:00:04 »

Момичеата спешно се нуждая от помощ в обредния дом ми обясниха от три доктора да имам печати но забравих освен психо, какво друго беше моля да ми кажете за да не трябва да се обаждам пак... Както и къде ще ни излезе по евтино да си изкараме медицинските, понеже казаха някаква Надежда ама май било скъпо...
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #136 -: юли 27, 2014, 11:51:14 »

Веднага ти давам прясна информация - вчера ходихме за тези изследвания. Отидохме в клиника Надежда на ул. Дойран. Там ти взимат кръв, един доктор ти прослушва белия дроб, мери кръвно и слуша сърцето. После правят справка в психодиспансера и това е. Медицинското е готово за 15 мин. срещу 47 лв на човек. Това са трите доктора де - изследванията Васерман, кардиото един вид и психото. Там доколкото разбрах е и най - евтино. Не съм проверявала другаде за цени, защото ние искахме да отидем в събота, а те работят в събота до 13:00.
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #137 -: юли 27, 2014, 11:54:18 »

Сега се зачетох, че сте коментирали романтика. Стигането по суша е лесно - през галата, до стария фар, има едни стъпала.. Някъде около стотина са. През горичката, разходката е приятна,..... но.... за надолу. После като хапнеш нагоре е ........ Oh my ...
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #138 -: юли 31, 2014, 13:01:18 »

Момичета шокирана съм ,искам да изразя своето изумление в възмущение . Ще започна от далеч , отдавна си бях харесала Яна Пенева за фотограф , наскоро преди около месец и писах да я помоля за оферта . Чаках някъде около месец офертата и след като такава не дойде , ( а тя ми беше казала , че ще ми прати ) аз и писах отново и получих следния отговор - "  Снимаме двама фотографи, получавате около 1000 подбрани и обработени снимки на цифров носител. Допълнително има възможност за поръчка на албуми. Цената е 1600лв за 10 часа, след 10-тия по 100лв/час. Транспортните разходи са 50ст/км."  Oh my ... Oh my ... Oh my ... 1600 лв ????  GROAN тея хора добре ли са , да бях се подготвила и бих дала около 1100 , 1200 максимум . А да не говорим за тези 50 ст/км  shok тя ще ми вземе 1600 , може би дори и повече в овъртайма и ще се търси за 50 ст/км , направо съм в шок .
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #139 -: юли 31, 2014, 13:17:26 »

Уоу...какви са тия цени, направо се изумявам  girl_impossible Как е възможно за нашата малка държава, където тия пари някои ги вадим за 2-3 месеца, да иска такава космическа сума... А това с 0,50ст/км дори е смешно от нейна страна...
За мен в рамките на допустимото е до 1100-айде 1200 лв, но да дам за фото + видео (макар,че моето ще е 800), но да иска 1600....
Аз също й писах, но скоро,понеже видях мои познати, на които е снимана и каза,че е заета за нашата дата, не си каза какво предлага,явно и по-добре....  crazy
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #140 -: юли 31, 2014, 23:07:23 »

И аз съм в шок от тея фотографи...имам няколко оферти и на всички цените са над 1000лв... тея хора не знам къде мислят, че живеят. Най-скъп беше Влади Балевски, но човека си е име и за него нищо не мога да кажа... бях на една сватба където снима просто е уникален, нямам думи за професионализма му. На мен ми беше мечта да ни снима той, но първо, че е ангажиран за нашата дата и второ ни е много над бюджета. И да кажа, че след като му писах, въпреки многото си ангажименти човекът ми отговори веднага и то до най- голяма подробност! Завиждам на булките, които могат да си го позволят smile
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #141 -: август 01, 2014, 15:32:40 »

Miraclesimon я ми кажи , кой са другите които си питала и колко ти искат , да знам на кого да пиша и на кого няма няма смисъл . ( ако не искаш тук пиши ми лично , въпреки че това не е някаква тайна информация )
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #142 -: август 01, 2014, 16:12:20 »

Според мен Яна е наистина много добра и за качеството и това, че срещу тази сума получаваш двама фотографи е ок цената. Всеки знае на кое държи най - много, вече сме толкова "фейсбуцирани" и навсякъде в интернет пространството, че дори факта да ти се любуват непознати на сватбените снимки, може да е фактор за някой от нас при избор на фотографи или пък колкото е по- известестно име толкова по- добре smile
Аз лично много харесвам и Ваня Ралчева от Ани фото и видео и цената й не е толкова висока, Алекс Велчев също е под 1000 лв.
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #143 -: август 01, 2014, 17:00:53 »

на Пенчо чуков. Те са от Търново и снимаха сватбата на моята приятелка. 780-980лв, Крум Крумов 110-1900, Дидо Стоев 850-1200лв. Имам офертите. Ако искаш дай мейл и ще ти ги пратя.
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #144 -: август 01, 2014, 17:15:58 »

Момичета, гледам, че Пертито имат най-различни водещи. Някоий има ли представа колко струва ако си наема само водещ от там. Или някой ако може да ми препоръча някой водещ?
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #145 -: август 01, 2014, 19:43:39 »

Назад в темата има за водещите. Най - често спрягана е Тони за водеща ако е за ритуал само 400 лв + озвучение. За цялата вечер не знам ..
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #146 -: август 02, 2014, 09:39:24 »

Аз бях на сватба с тази прехвалена Тони Александрова. Ами нищо особено. Не е така забавна да стане готино шоу, а с игрите хич я няма. Не бих я взела за моята сватба. Иначе изглежда прекрасно и е много изискана.
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #147 -: август 02, 2014, 14:21:03 »

Някой има ли впечатления от Д-ж Иво ? Вие колко време по-рано си ангажирахте д-ж ?
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #148 -: август 02, 2014, 15:18:33 »

Alady , аз лично не съм запозната с работата на ДЖ, за който питаш. Нашия ДЖ го ангажирахме преди около 2 месеца може би, т.е около 4 месеца горе долу преди сватбата. Направете няколко срещи, ако е необходимо с 2-3ма избрани от вас и вземете решение.   good Гледайте да не го оставате много занапред във времето, да не стане така да ангажират този, на който сте се спрели. Така е и с видео и фото...колкото по- навреме, толкова по-добре  danceg
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #149 -: август 02, 2014, 19:42:40 »

За цените...  pleasantry biggrin biggrin biggrin

Аз си имам една приказка...
Калпавите неща може да бъдат и хубави и скъпи... но хубавите задължително са скъпи.

Високата цена не е критерий. Може да бъдеш претупан много лесно, особено ако изпълнителят е прекалено ангажиран и оферта не му се изпуска  Wink

За фото и видео... работата в екип от двама НЕ дава два пъти повече кадри, а дава три пъти по високо качество... поне  good
Затова в моят екип сме решили никога повече да не снимаме поединично, при никакви условия smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines