Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:45:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна 17-та част  (Прочетена 146631 пъти)
 
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #120 -: юли 14, 2014, 10:19:31 »

Аз в момента съм страшно раздвоена между Ангел Кунев и Красимир Ламбов . Единия ми е малко по-романтичен а другия по-хумористичен , чудя се още , ама времето и за двамата минава и трябва вече да реша нещо. girl_impossible Та затова и попитах какви са впачатленичта , защото за Ламбов ясно мненията са много и все хубави исках да чуя и за Кунев нещичко за да ми е по-лесно да преценя  crazy
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #121 -: юли 14, 2014, 12:50:23 »

Между двамата няма нищо общо. Стила, снимането , крайния продукт са съвсем различни. Докато мислите се срещнете и с двамата, разгледайте какво предлагат, поискайте да ви покажат един цял филм (финалния си продукт) и ще видите, че сама ще решите.Разликата не е само в романтичен и хумористичен. Точно в този случай помощта на други потребители може да ви заблуди smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #122 -: юли 14, 2014, 21:15:52 »

Момичета,а някой с мнение за Алекс Вижън за фото + видео. smile
Активен
yols
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


Dreams lift when reality falls


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юли 19, 2014, 18:31:52 »

Алексвижън ще са моето видео за сватбата. Миналата година кумувахме на сватба, на която отново бяха те и знам, че след това двойка от нея сватба също ги е потърсила. Имат сайт, на който са качени клипчета, а ако се чуеш с тях вероятно ще могат да ти покажат и дискове от сватби, които са снимали - вече е въпрос на вкус, но като хора са много слънчеви и в същото време са снимали доста сватби и имат опит - знаят кое как е и какво следва.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #124 -: юли 21, 2014, 12:29:16 »

Много ти благодаря за мнението,мисля да се свържа с тях и да направя една срещичка smile А фотото кой ще ти е,понеже каза,че те са ти за видео.Явно не си ги избрала и за двете услуги.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #125 -: юли 22, 2014, 20:57:49 »

Искам да споделя, че днес резервирахме Алекс вижън за нашата дата. Посрещнаха ни много топло в дома си, показаха ни тяхната работа-снимки от различни сватби, видеа, обясниха ни доста неща. Питаха ни и ние точно как си представяме всичко, какво искаме да има, какво не... Имат закупена нова техника, показаха ни последните снимки, за да направим сравнение с показаните преди това, определено изглеждаха добре. Останахме много доволни от срещата, платихме капаро и си тръгнахме доволни, че сме отпетнали и това  yahoo Надяваме се и от готовия продукт да останем доволни  good
Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #126 -: юли 23, 2014, 22:01:59 »

Момичета разглеждам сладкарници за сватбената ни торта, но не знам кои са добри, вие на кои фирми сте заложили?

Ние искахме при Катерина Костадинова, но беше заета за нашата дата, явно само по 1 сватба поемат. И поръчахме при Амбелино. Моделът ни е доста изчистен, нищо сложно, но пробвахме едно парче и беше много добро! Цените са ок в сравнение с други.  Малко само ме е яд, че навсякъде искат пари за проба. В ресторанта за меню, в сладкарницата ... не сме за парите,  просто не могат да правят бизнес хората както в чужбина.  pleasantry  Яд ме е, че ще оставим такива суми, а то за някакви левчета се циганят. Но като нямаш избор и бързаш, няма какво да се прави.  Дано се научат след време как се печелят доволни клиенти.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #127 -: юли 24, 2014, 11:16:59 »

Дано се научат smile И при нас с тортата е така Мимка, не знам реално навън дали се плаща допълнително за дегустация. Ние само, че си поръчах по повод юбилей и фирмата ще ни я направи с два различи вкуса, за да решим. Иначе менюто си дегустирахме безплатно ..
Активен
bubito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #128 -: юли 24, 2014, 16:48:53 »

Alady  аз съм много доволна от Ангел Кунев, той снима нашата сватба и е супер коректен и отзивчив , реализира всички наши идеи.  Bravo доволни сме от качеството на продукта, както и от клипчетата които ни направи  danceg
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #129 -: юли 26, 2014, 11:52:37 »

Здравейте, аз съм нова тук и сега започнах да ви следя. Поздравления за всички бъдещи булки! Нашата дата е на 4.10.2014 в х-л "Романс Сплендид" на СВ.Св. Константин и Елена. Вече си имам гримьор, фризьор, агент, но мъжът ми реши той да се погрижи за оркестъра и иска да са тези дето свирят в "Нашенци". Няма много неща за тях в нета. Някой има ли впечатления? Много моля да разкаже. Също така още си нямаме фотографи. Обикновено все са по отделно фото и видео, а аз искам 2 в 1 smile
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #130 -: юли 26, 2014, 12:13:58 »

Здравейте момичета!
Моля Ви, дайте предложения за добър маникюр/педикюр във Варна. За фризьор за булченски прически също... засега съм харесала работата на Кина Кудева, но не знам цените. Колко излиза пробна и в деня на сватбата. Може на лични :)Не съм от Варна и ще съм ви благодарна да помогнете със съвети. Благодаря!
Силно ти препоръчвам за маникюр Милена от "Нуши". Никога не съм ходила при маникюристка, която да работи по-хигиенично от нея. Има си специална машина, където си дезинфектира пили, клещи, всичко, работи много бързо и прави хубави декорации. Имам и телефона ако искаш.
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #131 -: юли 26, 2014, 12:31:41 »

Момичета знаете ли нещо за този ресторант http://romantikabg.net/romantika/services.php?lang=bul&id=6  изглежда ми като наистина романтично решение за сватба  heart някой ходил ли е там ?
Аз съм ходила до там. До колкото знам се ходи само с лодка. Ние ходихме няколко пъти с яхта. Там все такива се събират. Паркират си яхтите пред ресторанта. lol) Иначе ми казаха, че има и по суша от някъде, но не знам. Иначе е супер храната, но за сватба не знам...зависи как си го представяш.
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #132 -: юли 26, 2014, 16:26:09 »

... за оркестъра и иска да са тези дето свирят в "Нашенци". Няма много неща за тях в нета. Някой има ли впечатления? Много моля да разкаже...

Здравей, Miraclesimon!  smile
Оркестърът е добър, няма да се притеснявате. Може да ги ползвате (двама от музикантите) и за извеждането. Изчисти си съобщенията в пощенската кутия.  Wink
Активен
Miraclesimon
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #133 -: юли 26, 2014, 17:44:17 »

Мерси за отговора! Аз нямам съобщения  в кутията. Само да не се бъркаш с фолклорна формация "нашенци". Аз говоря за Джиджи и орк. Нашенци, дето свирят в "нашенци"
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #134 -: юли 26, 2014, 18:28:22 »

Не, не се бъркам. Да, това е оркестърът, който свири в заведението "Нашенци", от много години. Добри са като музиканти и предполагам ще останете доволни. Относно съобщенията, дава, че ти е пълна кутията.  nea
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines