Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 03, 2024, 21:54:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна 17-та част  (Прочетена 149350 пъти)
 
bulche
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #90 -: юни 20, 2014, 08:52:42 »

Повечето от водещите работят и с агенции в които цената доста понараства, освен това дават различни цени в зависимост от дестинацията. Въпросът не е много коректен и етичен, ще предизвика интриги между самите водещи.Освен това би трябвало да знаете, че наемате даден човек заради визията и стила му, не просто заради цената.По правилно е да се направи списък с водещите и контакти, а впоследствие всяка булка да се договаря сама. Аз например имам един случай - братовчед ми се жени скоро. Познавам една от водещите, ангажирах я, а после научавам че агенцията с която работят те(младоженците) дала почти двойна цена за същата услуга и за същия човек. Засега няма да цитирам имена, за да не се спекулира. Добре е да знаете, че има водещи който правят страхотни ритуали, има и такива, който за нищо не стават. Братовчед ми например не хареса няколко, а за тази която хареса беше готов да плати и по-висока цена smile

Точно без агенция търся, понеже имаме ограничен бюджет, затова помолих за имена а аз вече ще се свържа с тях, писах на лични.
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #91 -: юни 20, 2014, 20:12:03 »

Момичета знаете ли нещо за този ресторант http://romantikabg.net/romantika/services.php?lang=bul&id=6  изглежда ми като наистина романтично решение за сватба  heart някой ходил ли е там ?
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #92 -: юни 21, 2014, 14:14:08 »

Има доста недостатъци,като комари,стълбите са страшно много и стръмни,ако ви предложат трансопрт за вас и гостите е добре,иначе по тези стълби ....
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #93 -: юни 21, 2014, 18:19:19 »

Точно без агенция търся, понеже имаме ограничен бюджет, затова помолих за имена а аз вече ще се свържа с тях, писах на лични.

Булче, нашата водеща ще е Теди Карапачова намери я във фейсбук и и пиши,  само добри отзиви имам и много лъчезарен човек и цената й е нормална. От агенция предполагам само може би двойна.
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #94 -: юни 23, 2014, 15:09:11 »

Може ли някой да ми даде съвет колко време по-рано трябва да се наемат дж , видео , фото .Като ние сме си набелязали едни от най-желаните , да не кажа най-желаните а до сватбата има около година , една приятелка , която скоро се омъжи ми каза , че трябва да започна да се ориентирам , ако искам точно тези хора .  crazy но не знам , не е ли малко рано ?
Активен
ivi86
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #95 -: юни 23, 2014, 23:25:18 »

Ориентирай се, повярвай ми! Добрите фото, видео и диджеи започват да си пълнят графиците отрано, но доколкото съм чувала пак зависи за коя дата ви е сватбата  yahoo
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #96 -: юни 24, 2014, 10:15:51 »

Е, чак година ми се вижда малко рано, аз ангажирах едни  от най-желаните (до колкото се ориентирам от форума) около 5 месеца предверително. Нямах заети и имах избор. Единствено Красимир Ламбов е зает за година напред до колкото знам, но аз се ориентирах към съвсем друг екип и тип на снимане на филм като техника и т.н. така че всъщност не ме бъркаше.
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #97 -: юни 24, 2014, 11:26:40 »

Да всъщност видеото искаме да е от Красимир Ламбов , затова може би идните месеци ще потърсим връзка с него , за фотото сме се спрели на Яна Пенева , която предполагам е не по-малко заета ( пък и ние обмисляме едни такива пикови дати или последната събота на Юни или първата на Юли ) може би и с нея трябва да говорим след два , три месеца а за ДЖ съм в пълен туш , абсолютно никаква идея нямам , кажете вие от кой сте доволни ?
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #98 -: юни 24, 2014, 14:40:03 »

velvety и нашето подписване ще е в деня преди ресторанта. Не вижам нищо уморително в това- напротив, купона ще е още по-дълъг. Ние като бяхме кумове толкова бързо се изниза денят, че чак ти става криво, така че аз лично нямам против да си разтеган хубавите емоции във времето. Какво толкова ще се уморите?

Аз съм почти готова с поканите. Голяма драма са ми. Нямам време, а искаме двете с кумата да ги правим. Измислих дизайн, намерих сатне и дантелка, намерих хартия, оформих дизайна и... картона не минава през домашния принтер. Добре, дадох ги на познат с рекламна агенция... обажда се след 1 час- картона не е нарязан правилно (взех го за размер А4 от Слънчоглед) и е влажен, освен това от 22 листа има един между тях с друг нюанс. За цвета айде ок, 2 покани с различен цят не ме бъркат, но просто листите не минават през професионалние машини заради разминаване в размера на А4. Така че всичко отива в коша и сега ги печатат отново. Нямат от моя цвят картон, но вече не ми пука- само и смао да станат.

Чаши нямам, но в Дома на Чашите на бул. Мария Луиза има няколко модела, които бих могла да си декорирам- ако не- от булчинските магазини. Та в Дома на Чапите предлагат гравиране на стъкло- идете и вижте мострата. Според мен не се получава много добре, освен ако не е лазерно гравиране.

Рокля нямам- набелязала съм модели и нямам време да обиколя по магазините и май ще ми я ушият в едно ателие до работа, освен това съм размер Pluz Size, така че едва ли нещо стандартно ще ми стане/хареса.

Подаръчета за гостите съм харесала от medovit.bg - бурканчета с мед. Които трябва да взема да поръчам....

За купона в самия ден мисля да направя голяма картонена рамка, която прилича на фото рамка и ще я оставим гостите са се снимат и да правят смешни муцки. Също ще има мустачки, очила, и др. от хартия с които човек може да си прави смешни снимки.
Мислех да поръчма и фотоапартати за еднократна употреба, с които гостите да правят снимки и после ще проявим снимките, но отзивите не са много добри, а и ресторанта е доста тъмен, така че май ще отпадне.

Офф толкова неща има за уточнение и все си казвам, че има време, нооо  просто организация на сватба с 18месечно дете е сериозна мисия.
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #99 -: юни 26, 2014, 13:58:08 »

Здравейте, ние сме почти готови вече, останаха само някои дреболии от сорта на чашите, бутилката за ритуална зала.... бутониери....... разни неща, които ми се струват изключително лесни за решаване и все ги отлагаме, ама да видим кога ще ме хванат лудите и ще избеснея. Как върви при вас, никой нищо не казва............
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #100 -: юни 29, 2014, 09:36:59 »

slynchogled какво е усещането месец преди Деня  lol) Браво, за приготовленията. И ние сме близо до края, сега мислим за някаква изненада за гостите, тъй като няма да имаме заря и фенери, просто няма как в града из блоковете, и мислим за светлинно шоу. Дано момчето се навие.
момичета знам, че има цяла темичка за изненада в самия ден, но мисли ли сте дали да изненадате мъжа си с нещо по - специално в този ден и какво : ) ще се радвам да споделите мнение
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #101 -: юни 29, 2014, 12:24:30 »

Честно казано, усещането все още е обладано от ежедневието. Всички ме питат дали са ме хванали нервите, все още не са. Иначе, честно казано, за изненада и аз още не съм мислила, мина ми през ума, но нищо повече..... някой ако има хитра идея, ще се радвам да споделите...
Активен
Estell
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #102 -: юни 29, 2014, 18:01:32 »

Здравейте, искам да благодаря на момичетата, които препоръчаха златарското ателие няколко страници назад! Днес си капарирахме халките и сме много доволни! Хората са много симпатични и работят на много добри цени! 
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #103 -: юни 29, 2014, 18:28:28 »

За изненада в другите теми имаше клипче със снимки и най - якото танц за младоженеца, но това е много не в мой стил,а така ми се искаше да съм ОК с това : ) Хайде други булки разказвайте как върви при вас  good
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #104 -: юли 02, 2014, 15:41:03 »

Здравейте, момичета, ние полека лека напредваме. Сега обаче стигнахме до един друг казус. Честно казано не съм търсила из нета. Тортата е уредена, както и тази за кумата. Изскочи обаче въпроса с питката и пилето за кума. Имам познати, които могат да ми опекат питката, но незнам как процедирате вие, или ваши познати с пилето? Не ми се иска да втаса, а и не ми се иска да занимавам някого с украса и т.н. Някой знае ли някоя фирма, която да предлага такъв вид украса или пък да даде идея ако го направя от предния ден, дали няма да се развали чааак до другата вечер............ тя и питката няма да е много вкусна после, май, а .....,... може ли да споделите как постъпвате по този въпрос. Благодаря
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines