Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 20:14:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна 17-та част  (Прочетена 154455 пъти)
 
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #60 -: юни 09, 2014, 10:35:45 »

Здравейте, да се запиша и аз като новак  smile
Изчетох доста от частите на темата и вече имам чувството, че съм готова за сватбен агент  Yes Страшно сте полезни и изчерпателни, благодаря ви  за което Flower
Нашата сватба е далечко, ама решихме да почнем отрано, че да ни е по-спокойно. За сега сме се спрели на датата 13.06.2015г.
Та в момента ме вълнува следният въпрос имате ли представа къде във варна гравират стъкло?

Аз също гледах за стъкло... допаднаха ми нещата на  тези момичета, но не съм поръчвала при тях, така че не знам как е реално: Маца и Лиска - работилница за идеи е във Facebook.
Активен
vania_kk
Ентусиаст
**
Публикации: 52


« Отговор #61 -: юни 09, 2014, 14:28:33 »



Привет smile честито за халките smile може ли да споделиш от къде ги вземахте , ние много се чудим и още не сме поръчвали .....а няма много време Wink искаме да е добра изработка и качество , на прилична цена разбира се . Благодаря предварително за отговора smile
[/quote]
Ние поръчахме нашите тук http://www.zlato-varna.com/
Моделът беше наш, изработиха ги за 2 седмици, цената на гр е 47 лв, (ако не се лъжа  blush )
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #62 -: юни 09, 2014, 15:16:02 »

vania_kk и на мен ми препоръчаха това ателие,мисля там да поръчам и нашите халки. Дано не сбъркам  good
Активен
vania_kk
Ентусиаст
**
Публикации: 52


« Отговор #63 -: юни 09, 2014, 16:32:59 »

аз се спрях на тях, защото преди това ми правиха други неща и останах много доволна smile
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #64 -: юни 10, 2014, 09:56:26 »

Здравейте,
за магазина на Джейсън Алегзандър зад съдебната палата ли става дума? Там цените са високи сравнително, пробвах рокля за 1700 и 3500 лв там. Имаше май и един друг на същата улица, но не влизах в него.

Ние сме напреднали доста. Имаме поръчани халки, купен костюм, поръчах букет и бутониера, моята рокля е готова (но не се харесвам на 100% и съм в процес на търсене на нова евентуално). Ресторант, церемония, коктейл и т.н. са уточнени, сега са ми дребните неща на дневен ред, дето упорито ги негложирах последните месеци и сега ми е малко нанагорно. Човешкият ресурс също е на лице. Тони Александрова е с просто невероятно излъчване а ДЖ Алекс е страхотна душичка. Яна Пенева ми направи впечатление на много уравновесен и мил човек, както и асистента и Сашо. Нямам никакви притеснения, че са супер професионалисти всичките. Христо Лазаров от ХалДиджитал97 е ходеща  компетентност, много ми допадна по време на разговора ни. Звучат ми като енергични, емоционални, нахъсени професионалисти.

ММ щеше да е със white tie с фрак, много много формален и официален та търсехме нещо за него за по-късно да се поразхвърля. Евентуално, елек върху ризата. Оказа се че в БГ тази мода още я няма според това, което ми казаха по магазините и можеше само по поръчка, ние нямахме време искахме той да пробва. За сметка на това намерихме супер елегантен ала смокинг черен костюм с папионка, които му лепна много добре. Дори той се самоопредели, че прилича на Джеймс Бонд в него. Решихме че е по адекватно на събитието и сезона и на това как ще зададем дрес кода за гостите. Лятно официално офлекло, което е най-неформалния дрес код според мен допустим на сватба. Горещо се надявам на много гости от мъжки пол с папионки и на много дами в летни цветни феерични рокли.
« Последна редакция: юни 10, 2014, 09:58:16 от palachinka » Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #65 -: юни 10, 2014, 10:14:12 »

Относно дрес кода и аз го мисля , дали да го има в поканите , да не се обиди някой , но никак не ми се иска да дойде някоя жена с чисто бяла или чисто черна рокля .
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #66 -: юни 10, 2014, 10:25:32 »

Ако дойде така иди - дойди ама съм се нагледала на гости по дънкови шорти и кецки... баси... а не знам защо мислиш, че някой ще се обиди всишност? Че един вид се съмняваш, че хората могат да преценят сами или как?
« Последна редакция: юни 10, 2014, 10:27:46 от palachinka » Активен
M_M_
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #67 -: юни 10, 2014, 10:38:26 »

Аз също гледах за стъкло... допаднаха ми нещата на  тези момичета, но не съм поръчвала при тях, така че не знам как е реално: Маца и Лиска - работилница за идеи е във Facebook.

Благодаря ти много give_rose, ще се свържа с тях и ще им занеса нещичко за проба, че да не окепазим чашите без време  tease

Аз всъщност знам една мацка, която гравира и се оказа, че прави и стъкло, но като и занесах пробно - нещо не ми хареса и сега си търся други.
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #68 -: юни 10, 2014, 12:01:27 »

Аз честно казано не се притеснявам за дрескода. Не мога да си позволя да напиша на поканите такова нещо, защото ще има и възрастни хора, от които не мога да изисквам да пръскат пари специално за облекла. А на по - младите просто им казах, че чисто черно и чисто бяло е забранено, че искам да е цветно, весело лятно. Това е положението. В крайна сметка ми е все тая кой с какво ще дойде облечен, важното е купон да става, всички да са усмихнати и щастливи smile
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #69 -: юни 10, 2014, 12:36:57 »

Е, изобщо не съм съгласна, за неможенето на изискване на дрескод. И да ти кажа, че възрастните хора обикновено са най-малкия проблем, обикновено точно те идват винаги адекватно облечени, може да не е ново или луксозно, но е достатъчно официално. Докато точно млади хора забелязвам по сватбените снимки, които съм гладала на маса сватби по дънки или дънкови или други шорти, тениски и маратонки. Хайде де... много съм крайна сигурно, но твърдо отказвам да повярвам, че има хора в обкръжението ми, който имат само един кат дрехи и той е дънки и тениска. Не изисквам нови дрехи, нито пък гала облекло. Дрескода е помагало и ориентир за тези които се чувстват несигурни. Поне моите гости много държат да не се излагат и да са адекватни.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #70 -: юни 10, 2014, 13:56:58 »

Момичета,да попитам да ме ориентирате магазини,където да има голямо разнообразие от сатенени ленти...ходих в подлеза на центъра (нереално скъпо,искат ми 60 ст. за метър,при условие,че в други магазини са по 10-15 ст метъра,гледах и в уличката на медицинския,на ъгъла около общината,където продават обици и т.н евтини...и никъде няма точно такъв цвят,който ми трябва (прасковеното се оказа,че има хиляда разновидности и не се доближава до този,който имам като мостра да търся). Някакви идеи а други магазини? Трябват ми широчина 1 см и 2 см. за украса на това онова. Предполагам ще взема около 20 метра.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #71 -: юни 10, 2014, 16:24:16 »

Относно облеклото на гостите на нашите покани написахме само
Облекло: Официално
Ясно е, че всеки го разбира по своему, но искрено се надявам да няма хора с дънки и тениски, колкото и да си обичаме приятелите и близките, и да знаем че не би трябвало да го направят ..все някой може да се изцепи smile... И все пак ще видим като му дойде времето smile
Активен
vania_kk
Ентусиаст
**
Публикации: 52


« Отговор #72 -: юни 10, 2014, 19:28:16 »

Момичета,да попитам да ме ориентирате магазини,където да има голямо разнообразие от сатенени ленти...ходих в подлеза на центъра (нереално скъпо,искат ми 60 ст. за метър,при условие,че в други магазини са по 10-15 ст метъра,гледах и в уличката на медицинския,на ъгъла около общината,където продават обици и т.н евтини...и никъде няма точно такъв цвят,който ми трябва (прасковеното се оказа,че има хиляда разновидности и не се доближава до този,който имам като мостра да търся). Някакви идеи а други магазини? Трябват ми широчина 1 см и 2 см. за украса на това онова. Предполагам ще взема около 20 метра.
Виж тук:
http://gretasart.com/index.php?route=product/category&path=60_280
http://www.slanchogled.com/catalog.aspx?page=1&categoryID=498&lang=bg
Активен
M_M_
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #73 -: юни 11, 2014, 14:01:55 »

Момичета,да попитам да ме ориентирате магазини,където да има голямо разнообразие от сатенени ленти...ходих в подлеза на центъра (нереално скъпо,искат ми 60 ст. за метър,при условие,че в други магазини са по 10-15 ст метъра,гледах и в уличката на медицинския,на ъгъла около общината,където продават обици и т.н евтини...и никъде няма точно такъв цвят,който ми трябва (прасковеното се оказа,че има хиляда разновидности и не се доближава до този,който имам като мостра да търся). Някакви идеи а други магазини? Трябват ми широчина 1 см и 2 см. за украса на това онова. Предполагам ще взема около 20 метра.

Погледни тук http://rakhiva.net/bg/20--materiali-za-bizuta
Другото място, за което се сещам е като слизаш от Антим 1 надолу към подлеза на Шипка преди книжарница Слънчоглед има едно магазинче с всякакви джунджурии има и най-различни цветове панделки, да не излъжа, но мисля че бяха по 10-20 ст. метъра.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #74 -: юни 11, 2014, 17:49:23 »

Много благодаря,ще проверя на предложените места  good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines