Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:38:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна 17-та част  (Прочетена 147336 пъти)
 
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #45 -: май 29, 2014, 08:38:05 »

И аз не го знам този магазин. Незнам, /извинявам се ако просто не съм видяла/, кога ще са Вашите събития, но имайте в предвид, че повечето салони дават от 2 до 3 месеца за изработка, ако че ще трябва да се шие по Ваши размери. Ако имате късмет да Ви стане готова ушита рокля, супер, но иначе си предвидете достатъчно време. И аз си мислех все има време има време, и един ден случайно влязох в няколко магазина да убия малко време и като започнаха да питат кога е и почнаха да ми обясняват колко време изискват направо ми настръхна косата. Успех smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #46 -: май 29, 2014, 08:45:16 »

Явно е нов този магазин,не бях го виждала досега...А на мен в повечето магазини ми казаха около 30-40 дни за изработка и че имам достатъчно време,...незнам  pardon Но ми се иска скоро да се спра на рокля...сватбата моята е на 27.09
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #47 -: май 29, 2014, 08:59:20 »

Хм, незнам, явно въпрос на магазин. Ама ти е време вече smile поне после да си спокойна. Макар че и на мен не ми се иска да я прибирам вкъщи и да я смачквам в гардероба. Предпочитам там да я пазят, поне имат достатъчно място и знаят как. Но пък вече нямам търпение да ми се обадят за проба и да си я видя по мене си как изглежда  Girl_hide Дано намериш това, което търсиш. Ние вече сме по дреболиите, които противно на моите очаквания, отнемат повече нерви и време отколкото всичко останало  crazy
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #48 -: май 29, 2014, 09:07:09 »

О,аз рокля нямам,но иначе вчера обикалях за дреболии да гледам,я панделки сатенени, я цветчета,я за покани подходящи листи и декорации да търся  Wink
Разбирам те за роклята напълнооо, да споделиш после като я пробваш и вземеш,как е smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 29, 2014, 20:45:16 »

Mimka87 Моята фризьорка се справи страхотно. Мисля, че беше 40-50 лв. официалната, А Кина Кудева взема доста повече. Можеш да видиш снимки по назад, ако те интересува ще ти дам контакти. Сиа Стайл във Фейсбук.
Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #50 -: май 30, 2014, 10:02:46 »

 give_rose мерси много! Ще разгледам!
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #51 -: юни 02, 2014, 10:20:09 »

Хайде, да се похваля с напредъка. Вече си имаме и халки  yahoo Много съм доволна, макар че си представях нещо съвсем различно от това, което накрая взехме. Оказа се, че това, което си представям изобщо не ми харесва като го сложа на пръста. Но пък взехме решение много бързо и лесно, а  аз си мислех, че ще висим в магазините с часове. Сега остана да започнем да раздаваме поканите.
Активен
velvety
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #52 -: юни 02, 2014, 11:32:06 »

Здравейте, дами ! Време ми е и на мен да се включа в интересния форум smile
Ние, както бяхме отложили за догодина изведнъж решихме, че искаме да се оженим това лято.... и съответно вече сме юни много интересна организация се получава smile
Място сме намерили. Колебаем се между 2 дати - 16.08 или 23.08, като клоним повече за 16, тъй като фотографа ни е свободен тогава.
Сега изникна следния проблем понеже искаме напълно изнесен ритуал, което във Варна трябва да е театро... аз предпочитам да направим просто подписване същия ден в ритуалната зала, за да ни е всичко на един ден.. но се оказва невъзможно  в събота или неделя само да се разпишеш в нашата ритуална зала....
И измислих - на 15.08.2014 ( деня преди тържеството) да отидем до Балчик с кумовете и с родителите, да си направим там ритуал,да седнем да хапнем и се прибираме - всеки по къщите и на следващия ден започва тържеството. Този вариант много ми допадна, бях толкова ентусиазирана като го измислих... и годеникът ме попари.. сега съм в дилема и имам нужда от безпристрастно и опитно мнение - мислите ли, че не е подходящо предния ден да сключим гражданския брак - " много щели сме да се изморим, как сме щели да спим.. на следващия ден трябвало да сме свежи..." и т.н Моето мнение е, че емоцията така или иначе ще е много голяма и за това предпочитам да слеем двете неща , а и 15.08 е много хубава дата... Извинете ме за многословието, но понеже пиша за първи път, трябваше да обясня подробно smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #53 -: юни 05, 2014, 15:37:01 »

Днес свършихме още нещо важно-капарирахме си ДЖ. Спряхме се на DJ Biso boy (Biser Iliev), дано сме направили правилния избор,на срещата човека беше много разговорчив и надъхан. Определено ни допадна,мисля че е професионалист и ще се справи добре  good
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #54 -: юни 05, 2014, 16:04:04 »

Тази година планирайте и "мокри изненади", като гледам как е тръгнало с тези дъждове...

От фотографска гледна точка това само открива нови драматични възможности Wink
За нас лошо време няма  danceg
Активен
M_M_
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #55 -: юни 07, 2014, 16:13:19 »

Здравейте, да се запиша и аз като новак  smile
Изчетох доста от частите на темата и вече имам чувството, че съм готова за сватбен агент  Yes Страшно сте полезни и изчерпателни, благодаря ви  за което Flower
Нашата сватба е далечко, ама решихме да почнем отрано, че да ни е по-спокойно. За сега сме се спрели на датата 13.06.2015г.
Та в момента ме вълнува следният въпрос имате ли представа къде във варна гравират стъкло?
Активен
dorito
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


« Отговор #56 -: юни 08, 2014, 07:56:27 »

Хайде, да се похваля с напредъка. Вече си имаме и халки  yahoo Много съм доволна, макар че си представях нещо съвсем различно от това, което накрая взехме. Оказа се, че това, което си представям изобщо не ми харесва като го сложа на пръста. Но пък взехме решение много бързо и лесно, а  аз си мислех, че ще висим в магазините с часове. Сега остана да започнем да раздаваме поканите.


Привет smile честито за халките smile може ли да споделиш от къде ги вземахте , ние много се чудим и още не сме поръчвали .....а няма много време Wink искаме да е добра изработка и качество , на прилична цена разбира се . Благодаря предварително за отговора smile
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #57 -: юни 08, 2014, 11:38:17 »

Момичета пред голяма дилема съм много искам ритуала да е на деня и да е истинския което наклони везните към Балчик , но и много искам църковния да е в катедралата а ресторанта ни е на златните , та идеята е първо църква после гражданско , дали няма да имаме проблем и да не се съгласи свещеника ( въпреки , че чисто формално не е проблем ) ?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #58 -: юни 08, 2014, 13:59:28 »

Може да има проблем, а може и да няма. По един много стар закон, на свещеника му е забранено да ви венчае. Но ако покажете документите , че ще имате подпис, ако поговорите и го убедите, може и да стане. Зависи от свещеника smile. Аз лично съм присъствал на много такива сватби.
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #59 -: юни 08, 2014, 15:38:36 »

Здравей, ние ги взехме готови, не са по поръчка. От един магазин за сребро и злато малко над Св. Никола в посока към Черно море от дяснаата страна. Свекито ни замъкна там и наистина имаше най - голям избор, а цените бяха супер. В цяла Варна не бях попадала на такъв късмет. Имаше и някаква отстъпка за месеца - 30 %, ние я хванахме в последния момент, но момичето каза, че всеки месец имат различни оферти. Мисля, че беше Хугасян.....магазина. Успех  Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines