Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:09:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна 17-та част  (Прочетена 147479 пъти)
 
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #180 -: август 12, 2014, 09:21:40 »

Относно тортата - ето я моята.
На живо бе дори по-хубава, вкуса беше супер. Доставка, всичко, супер.


* image.jpg (72.07 KB, 498x699 - видяно 182 пъти.)
« Последна редакция: август 12, 2014, 09:36:05 от palachinka » Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #181 -: август 12, 2014, 09:42:09 »

Палачинка, ужасно съм влюбена в тортата ти. Уникална еее  heart Просто съвършенна, предполагам и на вкус е била такава.
Относно златарското ателие...по описанието мисля,че би трябвало да е това, което доста хора ми препоръчаха и като цена и качество-Домино 777 се води. Аз мисля там да поръчаме халките.
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #182 -: август 12, 2014, 10:21:07 »

Здравейте,търся за приятелка сатенени панделки в бебешко розово,проверила съм в Ракхива и магазинчето в подлеза.Предварително ви благодаря!
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #183 -: август 12, 2014, 12:55:39 »

Здравей,незнам точно какви търсиш,смисъл сатенени панделки за столовете или за украса на аксесоарите,тези които са 0,5 см, 1 см и т.н smile Ако са вторите, които се продават на метър или на ролка,може да провериш за този цвят в едно магазинче до слънчоглед, в което продават сатенени и органза панделки, такъв има още малко по-надолу на същата улица срещу Борсата по труда, също така може да видиш и в магазинчето за обици и дранкулки, което е след общината,по пътя за катедралата от лявата страна на ъгъла. Дано съм била полезна и да има някъде от желания цвят  good
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #184 -: август 12, 2014, 22:34:48 »

За столчета ми трябват-поне 5 см ширина.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #185 -: август 13, 2014, 11:10:59 »

За столчета за съжаление не мога да помогна...
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #186 -: август 13, 2014, 12:21:35 »

В кинкалерията в подлеза на Понеделник пазара сигурно ще има. Както bride_varna ти е казала диагонално срещу слънчоглед има магазинче за подобни неща и цените са много добри. Имай предвид, че ко е за украса на сватбени столове за да стане добре джувката отзад ти трябват поне 2,50-3м пандела на стол.

Палачинка, виждала съм я в Ламор твоята торта- много е готина! С какви блатове и кремове я избра?
« Последна редакция: август 13, 2014, 12:23:07 от arnavonit » Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #187 -: август 13, 2014, 19:46:39 »

Arnavonit, благодаря ти, и ние си я харесваме smile
Избрах шоколадови блатове, пълнежът е ванилов крем, шоколадови капки и пресни малини. Искахме да е нещо семпло, което да се хареса на болшинството, гостите много я похвалиха. Бежовият фондант имаше вкус на карамел.
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #188 -: август 14, 2014, 08:58:20 »

Информация за тези, които са се насочили към Лайтхаус голф резорт.
Моля, прочетете темата ми http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36580.0.html
Отделно можете да се свържете с мен на лично съобщение да разкажа по-подробно.
« Последна редакция: август 14, 2014, 09:12:55 от palachinka » Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #189 -: август 14, 2014, 09:53:51 »

Ох бясна съм  diablo преди 15 дни дадох поръчка за подаръците за гостите- малки бурканчета с мед. От средата на Юли ги чакам да потяърдят ще могат ли да я изпълнят- я края на Юли потвърдиха, че ще могат- разбрахме се до 15ти Август да ми ги изпратят- пратиха ми потвърждение по мейла и т.н. . Днес звъня да видя какво става и хората изобщо не се сещат за какво става въпрос и ми обясняват, че новата партида била по-скъпа, вече имало ДДС и т.н. - ПОБЕСНЯХ не ми е за 3-5лв отгоре, но отношението е просто недопустимо. Аз си настоях, че щом са ми приели поръчката на определена цена бу следвало да ме информират навреме, че има промяна или да я изпълнят на договорената цена- не можели. Ми теглих им една и сега съм в ново търсене....
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #190 -: август 14, 2014, 10:09:59 »

arnavonit, не се ядосвай за незначителни неща! Далеч по-сериозни и критични ситуации дебнат зад всеки ъгъл и чакат да съсипят деня ти, бъди сигурна. Не се разпилявай по дреболий, може ли да се спаси положението с 3-5 лв от горе и подаръците да дойдат на време и както ги искаш, вземай, отмятай в тефтера и се движи към следващия въпрос.  good
« Последна редакция: август 14, 2014, 10:13:19 от palachinka » Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #191 -: август 14, 2014, 10:14:48 »

О, да, определено това няма да ми развали сватбата и съм сигурна, че всяко зло е за добро, но лош customer service винаги ме вбесява. Като ще правиш бизнес прави го като хората.
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #192 -: август 14, 2014, 10:16:43 »

за съжаление - това е положението на всяка крачка
Активен
bulche
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #193 -: август 14, 2014, 12:44:19 »

Момичета мина и моята сватба. Тук искам да похваля професионалистите с които работихме, за да им е по-лесно на бъдещите булчета  good  Нашата сватба беше на скай бара на хотел Орхидея, страхотно място, много професионално обслужване и големи порции. Изнесеният ритуал ни водеше Христина Пелова от агенция Елеганс, със словото си ни потопи в една приказка, която разчувства всички гости. Фотографа ни беше Тони Перец много точна, за една седмица си получихме всички снимки, много са красиви и естествени без фотошоп, само с обработка препоръчвам я. И другият човек който препоръчвам с две ръце е Дж Съни, уникален Дж и човек, той беше едновременно и водещ накара всички гости да танцуват и всеки един да се почувства специален,направи тържеството ни незабравимо. Бях чувала много за него преди сватбата, но сега вече съм убедена,че по-добър Дж от него във Варна няма!!! Това е от мен надявам се съм помогнала на бъдещите булки  girl_wink
Активен
vintage
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #194 -: август 14, 2014, 19:13:27 »

Здравейте smile

Бъдеща булка съм и съм в трескава подготовка и стрес:)
Стигнала съм до избор между трима фотографи и трима видеоператори.Ще се радвам за някакви насоки и отзиви.Фотографите са Живка Фотева, Алекс Велчев и Иван Тонов.За видеото колебанията ми са между Анивидео, Ангел Кунев и Павлин Пенев. Май не са много популярни имената в сватбените среди с изключение на Живка, но това харесах дотук :)Разчитам много на Вас с избора give_rose
Драмата около роклята ми е най-голяма, но за това ще ви тормозя по нататък blum
palachinka, тортата е много красива.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines