Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:11:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kareliaa 03.05.2014  (Прочетена 13483 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« -: април 23, 2014, 12:52:31 »

Лелееее пропуснали сме да ти направим темичка smile

Пожелавам ти най-прекрасната сватба на света и чакаме с нетърпение да покажеш какво  си сътворила около специалния ден

Време не остана, разказвай  - как върви?
Кой ресторант избрахте?
Затруднихте ли се с украсата?
Взе ли роклята?
Какво ти предстои да направиш последната седмица?

И въобще всииииичкооооо smile
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #1 -: април 23, 2014, 23:56:16 »

Лелееее пропуснали сме да ти направим темичка smile

Пожелавам ти най-прекрасната сватба на света и чакаме с нетърпение да покажеш какво  си сътворила около специалния ден

Време не остана, разказвай  - как върви?
Кой ресторант избрахте?
Затруднихте ли се с украсата?
Взе ли роклята?
Какво ти предстои да направиш последната седмица?

И въобще всииииичкооооо smile

Аууууу много Ви благодаря за темичката,
трогната съм smile

Време наистина не остана и с нетърпение очаквам Деня smile Много за въодушевена и развънлувана, силно се надявам всичко да мине както си му е реда и според нашите очаквания разбира се smile
Относно ресторанта го избрахме още в самото начало, тъй като района,в който живеем не е особено богат на ресторанти и избора ни беше доста ограничен. Огромното ми желание бе сватбата да се осъществи с хотел Самоков - к.к. Боровец, но тъй като датата им беше заета избрахме по-близък ресторант - Хотелски Комплекс Долна баня. Изобщо не съжалявам за избора ни, хората са професионалисти в организирането на сватби и се стараят да направят всичко според нашите желание и представи.
С украсата ангажирахме Сватбен център София, като ще се заемат да украсят само изнесения ритуал + сватбената маса и паравана зад нея + украсата на бара в ресторанта, тъй като самия ресторант ни предлага калъфи и панделки за столовете и карета за масите в цвета на панделките.
Цвета на нашата сватба е бордо, само шаферките ще бъдат в ярко-червени рокли, за да се открояват.
Цветята ще ни ги правят в София един център за озеленяване на Симеоновско шосе като сме спрели на бели рози основно + хризантеми, ако не ме лъже паметта, тъй като минахме през това преди около 2 месеца и вече съм го отписала smile
Роклята е готова и при мен. Много се гордея с нея просто е перфектна... Взех я от Брайдъл Фешън и от там съм страшно доволна от обслужването, просто си държат на името и качеството и са ниво наистина. Поне аз така приемам нещата и не искам да ангажирам никой с мнението ми, но за мен е така особено след разочарованието ми от Асеновград и след двата пъти, в които ревах от отношението им там.
Видеозаснемането ще поемат филмова къща Виктор Попов, които бяха първите хора, които ангажирахме за сватбата и страшно много ни помогнаха в избора за други неща и идеите им - страхотни са.
Фотографите са ни от Профайл Студио, които също ни направиха много добро впечатление.
Общо взето до момента всичко върви на шест и няма от какво да се оплача.
Поканите, подаръците за гостите, кутията за подаръците, номерата на масите, свещите, книгата за пожелания и др. подобни ни ги изработиха от Сватбен принт и  съм много доволна - изпълняват всяка една мечта просто, момичето, което ги изработва има страшна фантазия и предлага всевъзможни варианти, а лично почти на 90% я оставих да ги направи по нейна преценка, като само и обясних какви са ми идеите, а тя просто ги осъществи. Ще ви прикача и една снимка да събудя любопитство smile
За друго не се сещам ....
С DJ  ще сме , оркестър за извеждане на булката ангажирахме Глагорци, но вече 3та седмица не можем да се уточним с ръководителя им да се видим да подпишем договора и почвам да се притеснявам, но дано всичко мине наред.
Това е общо взето, ако имате въпроси съм на ваше разположение smile
Поздрави на всички!


* vvb.jpg (36.61 KB, 400x533 - видяно 442 пъти.)
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #2 -: април 24, 2014, 00:06:00 »

Забравих да спомена етикетите ще си ги правя сама, т.е. правя ги вече.
Бутилките за ракията ще са от Бургас 63 и използвах мотива на техния етикет като вместо "63" сложих нашите инициални, общо взето дизайна е същия само надписите са по наш вкус.
За бялото вино с розови, а за червеното - червени, като ще ги комбинирам със сатенена панделка в същия цвят и восъчен печат. Утре, надявам се, ще се сдобием и с бутилки за тях smile
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 24, 2014, 06:07:59 »

Kareliaa, честита тема! Поканите, подаръците, номерата за масите са уникални! Сигурна съм, че всичко ще бъде супер! Не се ядосвай за оркестъра, ще се наредят нещата. Аз очаквам да прочета вашата история. Как се запознахте? Предложението???  smile
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 24, 2014, 08:04:46 »

ЧЧестита темичка и от мен, мила. Пожелавам ти един незабравим сватбен ден и много, много семейно щастие. Нещата, които си показала са уникални. А за оркестъра - натискай ги повечко, че да си по-спокойна. Дано всичко се нареди супер.
Ще следя с интерес, че седмица след теб и на мен ще викат "горчиво"

Как е настроението иначе, има ли паника и повече нерви с приближаването на ДЕНЯ или е по-спокойно?
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #5 -: април 24, 2014, 18:43:44 »

Честита темичка, ще я следя с интерес. Ако искаш да споделиш още снимки- действай смело lol избрахте ли меню, ще има ли деца на сватбата, измислила ли нещо специално за тях... Пиши каквото ти душа иска lol
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #6 -: април 25, 2014, 11:06:56 »

Ехххх тази история smile
Заедно сме от  9 години почти ( на  28.05.2014 стават точно 9 ). От един град сме и се запознахме общо по интернет, интересното бе че въпреки, че сме малък град никога не се бяхме и засичали, тъй като аз живеех в единия край на града, а той в другия. Срещнахме се в една дискотека и така... до днес.
Предложението беше на Коледа, понеже живеем от 4 години заедно, решихме бъдни вечер да си го празнуваме сами, за да няма сръдни между двете семейства, а пък и при положение, че живеем заедно не върви аз да си го празнувам с моите родители, а той с неговите. И така чакахме да стане точно 12.00 ч., за да отворим подаръците - аз се мушнах под елхата да ровя и намерих една кутия, която докато отварях, той падна на колене и зададе дългоочаквания въпрос smile
Разбира се, не се замислих много много .... Отговора беше ясен smile

Относно наближаващото събитие нерви има доста, просто все може да ме подпали с една дума, даже след малко тръгвам към аптеката за валериан, защото вече ми е неудобно да изнервям и всички около мен, знам че искат да направят всичко за да бъде перфектно, но понякога разликата в поколенията си оказва своето влияние ...

Относно снимчиците, нямам много в момента, а и съм на работа, евентуално като се прибера може да Ви щракна нещо да се кефите blum
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #7 -: април 25, 2014, 11:12:01 »

Честита темичка, ще я следя с интерес. Ако искаш да споделиш още снимки- действай смело lol избрахте ли меню, ще има ли деца на сватбата, измислила ли нещо специално за тях... Пиши каквото ти душа иска lol

Менюто е избрано smile
Шопска салата + студено предястие ( мезета)
Топло предястие ( пил.хапки,кашкавалени хапки и панирани сиренца)
Основно ( пилешки и свински филета със тъмен сос и гранитура задушени зеленчици и печени картофки)
Торта smile

Най-вероятно ще сложим и ядки, но все още обмисляме въпроса. smile
Алхокола е подсигурен, днес отиваме да вземем бутилките и като ги направим ще покажа снимки smile

Относно децата ще има 5-6 дечица от 3 до 14 години smile Мислех варианта само за най-мъничките по-специално меню, тъй като тези порции за възрастните едва ли ще им харесат, а без нищо няма как, но взе още не сме взели крайно решение.

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #8 -: април 25, 2014, 14:15:52 »

А кой ресторант си харесахте ?
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #9 -: април 25, 2014, 15:53:55 »

Честита темичка и от мен, Kareliaa, записвам се да следя с интерес как протичат последните дни от подготовката за Големия ден. Виждам, че вече си готова с повечето неща. Пиши какво ти остава да свършиш и започва ли да те тресе все повече предсватбената треска? Wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 25, 2014, 22:00:04 »

малко със закъснение,но честита темичка!  give_rose give_rose
Пожелавам ти една прекрасна сватба и всичко да бъде супер - без никакви проблеми!  blum

п.с. мисля,че не ме бива много в съчиняването на пожелания,но думите ми са от сърце.  blum
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #11 -: април 25, 2014, 23:52:25 »

Това е важното - да е от сърце smile
Днес бяхме в ресторанта да пробваме избраното меню - беешее невероятно и на вкус и на вид, даже ни бяха украсили масата както ще бъде на сватбата - с калъфи и панделки столовете и специални покривки, много беше красиво smile
Иначе почти с всичко сме готови - естествено има разни дреболии(като плат за църквата например), които още не сме подготвили, но важното е че основното е избрано smile
Днес се помъчих да си украся и шампанското, тъй като се отказах от готовото,което бях купила ето и малко резултати.

Моля дайте си откровеното мнение за резултатите. За панделката на чашите съм измислила още един вариант, но ще го пробвам утре тъй като днес стана мнооого късно.


* photo 2 (1).JPG (16.07 KB, 150x200 - видяно 2792 пъти.)
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #12 -: април 25, 2014, 23:54:20 »

Ето и чашите,
извинявам се за малките снимки, но нали има ограничение в размера ...


* photo 3 (1).jpg (3.68 KB, 120x161 - видяно 2795 пъти.)
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 26, 2014, 09:02:54 »

Според мен си ги украсила прекрасно!   yahoo
А може ли да попитам какво е плат за църквата?  blush
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #14 -: април 26, 2014, 09:21:43 »

И според мен си се справила чудесно  Bravo Bravo Bravo

Най-важното е, че си вложила частица от себе си и всеки, който ги види ще ги оцени. Още веднъж поздравления good
И аз да се присъединя към въпроса на crazynelly, какво всъщност е този плат за църквата? blush
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines