Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 07:40:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко за кумовете 8-ма част  (Прочетена 172222 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #300 -: февруари 21, 2016, 15:13:43 »

До колкото разбирам, те още не са се съгласили, нали така? Направете им индивидуална покана и им я дайте на вечерята.
Не бих рискувала да направя 50+ покани и двойката да откаже да кумува.
Успех! smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #301 -: февруари 21, 2016, 16:25:58 »

Е, тя казва, че само една ще направи и ще ги изненада Wink. Ако дочакат до Първи април, като нищо да ги сепнат, че поканите са вече разпечатани и раздадени, да отказват, ако им стиска pardon smile
На мен ми харесва идеята smile
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #302 -: февруари 21, 2016, 17:13:05 »

Alichka, естествено, че няма да си направя всички покани. Само една, уж да я видят и да дадат мнение дали им харесва или не, и като прочетат текста, да си видят техните имена за кумувете smile
Това с идеята за първи април е много яко, но не ми се чака до тогава. Пък и тази година казаха, че ще са на 5 или 6 сватби, да вземе някой да ни изпревари, ще има да ме е яд Wink
Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: февруари 21, 2016, 22:40:29 »

По добре ги питайте предварително,защото така ги поставяте в доста неловка ситуация, а и на вас ще ви е кофти ако започнат да овъртат, но все пак вие си решавате.Успех
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: февруари 22, 2016, 10:49:52 »

Florence , според мен идеята ви е супер! С каненето на нашите кумове, гледах да рискуваме възможно най-малко, защото не бяхме сигурни в отговора им, но щом вашите са ви и близки приятели - няма да ви откажат good


Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: февруари 22, 2016, 21:31:26 »

Ние им направихме виртуални покани и им ги изпратихме по вайбър. После индивидуално си ги канихме официално, понеже кумът е в една държава, а кумата- в друга. smile
Активен
nejla
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #306 -: февруари 26, 2016, 21:28:26 »

Идеята на Florence е наистина добра!
А това с виртуалните покани наистина е доста подходящо !Аз обаче никога не се бях досещала . Все пак сме млади хора и нещата се случват в интернет  danceg
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #307 -: февруари 27, 2016, 14:43:32 »

Здравейте момичета.
аз се бях позагубила малко , но ето отново започвам активно да ви чета.
както бях писала преди , ние живеем в чужбина и ние също поканихме кумовете виртуално smile за наше щастие
веднага се съгласиха .
обаче сега се пребрах малко на гости и моя мъж също ще си дойде и ще направим официална покана към кумовете smile
много се вълнувам . искам да ви питам - правите ли по специална покана за кумовете? аз съм избрала тъкмо една в един сайт.
 Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: февруари 27, 2016, 14:49:52 »

Нашите покани за кумовете и родителите бяха по-различни от тези за гостите. Както визуално, така и текста.  smile
Активен
nejla
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #309 -: февруари 27, 2016, 17:17:14 »

Според мен за кумувете , ако са семейство трябва да има специална покана . в нея да не фигурират данни като час и място на церемония , час и място на тържество да речем , а да се припомнят ваши общи спомени  и да им кажете по лиричен начин, че те са вашия пример или нещо друго да ги поласкаете  smile
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #310 -: февруари 27, 2016, 21:18:12 »

Ние не сме правили различни покани за кумовете и за родителите. Всички покани бяха еднакви. Не искахме и не го счетохме за необходимо. Всеки трябва да си прецени как го усеща smile
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #311 -: февруари 27, 2016, 21:56:05 »

Значи реших да е различна поканата само за кумовете, а за родителите друг текст .
Някой може ли да ми помогне с идеи за по интересна покана , имам предвид самото действие smile
Ще вземем пиле , питка и торта и може би ракия ? smile
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #312 -: февруари 28, 2016, 01:25:53 »

Имаме си кумовееее  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Не стана, както исках с фалшивата покана, защото мястото, от където ще взимам карторите, не работеха половината седмица, понеже зареждаха стока, а ние вече ги бяхме поканили на гости. Получи се много забавно, защото кумът тъкмо обясняваше на ММ как трябва да е малко по-директен с подчинените си и като има нещо, да им го казва "право куме в очи". Аз едвам се сдържах да не се изсмея  funnytooth И малко след това ММ му каза: "И като каза "право куме в очи", ние искаме да ви поканим да ни станете кумове.." Беше голяма изненада за тях, но приеха веднага с много радост и ентусиазъм и за моя радост, споделиха мнението ми, че идеята на самото кумуване е и след време, да си станете още по-близки по малко по-различен начин, като семейство. Пожелахме си да стане така и вдигнахме наздравица  smile
Аз мисля да направя различни покани за родителите и кумовете. А за по-близките ми хора, ще са като на гостите, но отпечатани с техните си имена, персонализирано.
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #313 -: февруари 28, 2016, 07:20:09 »

Честито Florence  Bravo
Това за отпечатване с имената , не се бях сещала . Ще го взаимствам и за моите покани smile smile  give_rose
Активен
Silvia_90
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: март 04, 2016, 13:06:41 »

Момичета, много съм объркана, дайте ми съвет... Избрахме си за кумуве едно приятелско семейство. С мъжа ми те се познават отдавна, но от около година и половина не са общували много. Аз държах да се запозная с тях преди да ги поканим. Запознахме се, допаднаха ми. Решихме с мъжа ми, подготвихме се, купихме уиски, бонбони, букети, аз направих питка/ бива ме/ и отидохме. Кумът обаче беше против. Бил кумувал един път, притеснително било, и предния път със зор го накарали,а майка му почна да обяснява как не било хубаво да са 2 пъти кумуве, трябвало да е 1 или 3 . Накрая уж останаха да мислят. А на мен ми се е свило сърцето, на мъжа ми също. Той държи на тях и му е кофти, че те не искат. Дайте ми съвет?
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines