Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:56:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко за кумовете 8-ма част  (Прочетена 171269 пъти)
 
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #210 -: март 19, 2015, 11:20:10 »

Ние се разбрахме да отидем някъде на почивка 4-мата...  blum Но ще помисля и за подарък, който да им остане като спомен.. (материален)

И ние така. Понеже сме две двойки и обичаме да излизаме заедно, предпочетохме да си направим общо преживяване. И все пак се замислям за някакъв символичен подарък, който да им остане за спомен. Може би нещо, което да символизира нашата благодарност към тях. smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #211 -: март 19, 2015, 15:39:36 »

С кумовете решихме, подаръците които си подаряваме да останат за спомен. Спрях ме се на картина или икона. Те не са двойка и за това ще имат и индивидуален подарък-изненада. Вчера поръчах лъжички, които са гравирани с текст " Честито кумство Вики - 4 юли 2015!" . Всеки си има персонална лъжичка с неговото име.
Много е хубаво да отидете някъде заедно Ние един месец преди сватбата пътуваме за Турция на почивка

Александрова- не бях чела тази тема  отдавна и моите кумове, ме изправиха на нокти. Един ден кума се обажда и казва " Ние се разделих ме, но от ангажимента за кум не се отказвам!"  girl_impossible girl_impossible girl_impossible. Добре, че беше " Куклите и парцалите". В събота кумата ми вика " Ще се разделям с него повече не мога" . А аз и се смея и викам " Чакай да мине 4 юли и тогава правете какво искате"  pardon pardon pardon
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #212 -: март 19, 2015, 16:36:12 »

Изберете си кумове, които са семейни.  give_rose give_rose give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: март 19, 2015, 16:46:06 »

То, това е ясно, но ако беше опция, сигурно щяхме да сме го направили  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: март 19, 2015, 16:51:29 »

Изберете си кумове, които са семейни.  give_rose give_rose give_rose
Принципно е така, но пък да избереш кумове, които са семейство и не са ти близки и се чувате само по рожденни дни, хич не е хубаво. Нали трябва да разчиташ на тези хора, да се познавате и да има смисъл от сродяването на двете семейства.
Пък и нямаме много голям избор, освен да поканя някоя семейна колежка от работа biggrin
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #215 -: март 20, 2015, 09:28:14 »

По каноните на църквата трябва да се венчани-така е. Но за мене кумовете трябва да са хора които имаш много допирни точки. Имам приятели, които са семейни, но са далеч от нашите разбирания за живота. За мене кумовете са хора които са много близки за мене и съм спокойна когато са около мен. За кумове колеги ми е някак странно. Кумовете на сестра ми  бяха, техни колеги не са виждали от 27 год. За какво са ти такива кумове, когато няма да се до тебе във важни дати от живота ти. Годишнини от сватба и т.н.
Активен
Maid_of_honour
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #216 -: март 25, 2015, 13:28:04 »

Изберете си кумове, които са семейни.  give_rose give_rose give_rose

Пак не е гаранция. Кумовете на приятелка й казаха месец преди сватбата,че се разделят. Имаха 5 годишен брак.  sad
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: март 29, 2015, 14:33:35 »

Нашите не бяха двойка, защото кумата се раздели с приятеля си точно преди сватбата. И минахме на варианта кумата/моята най-добра приятелка + най-добрия приятел на мъжа ми. И двамата създадоха семейства и макар, че са в чужбина знаем, че винаги можем да разчитаме на тях и половинките им, както и те на нас.  heart като ви е писано да случите на хора няма значение дали са двойка.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #218 -: март 29, 2015, 21:16:25 »

Нашите кумове са моята най-добра приятелка и най-добрият приятел на годеникът ми, и не са двойка, а си имат половинки, така че мисля да го настаня по двойки на вип масата и да сме 6 smile За подаръци още не сме говорили, но кумата каза, че това за нея са простотии (ние да им подаряваме подаръци), така че ще го мислим smile
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #219 -: март 30, 2015, 09:17:25 »

Фериботка, и нашите са така, и на нашата маса ще има 6 човека :-)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #220 -: март 30, 2015, 09:43:32 »

Да, управителят в ресторанта малко се учуди...пита дали не сме цяла компания за да си седят при дтугите, но аз не искам да ги деля smile Вашите ще танцуват ли заедно?
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #221 -: март 30, 2015, 10:39:05 »

Не мисля, не ми се струва удачно. Да не говорим, че кумата е сигурно половин метър по-ниска от кума tease
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #222 -: март 30, 2015, 12:02:51 »

Хахах, мойте са с малка разлика, но сме ги питали и още мислят за танца...ако не - всеки с половинката си smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: март 30, 2015, 12:36:08 »

Щом кумовете не са двойка, доста по-удачен вариант ми се струва, всеки да си танцува с половинката. Просто да е на една и съща музика..  tease
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #224 -: март 30, 2015, 16:17:48 »

Да, май така ще стане smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines