Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:27:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко за кумовете 8-ма част  (Прочетена 171268 пъти)
 
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 23, 2014, 23:15:40 »

kali87, от тава което пишеш става ясно, че кумовете ти разбират и могат да оценят хубавото вино.
Затова идеята с чашите е супер, но може да им вземете не толкова декоративни, а качествени - специално направени, така че да се усетят възможно най-добре всички вкусове и аромати на виното.
Това е моето мнение, аз обичам да пия вино във чаша, която ми позвлява да му се насладя изцяло. 
http://gourmethouse.bg/catalog/shop/glasses/riedel

Нашите кумове не са семейство - негов приятел, моя приятелка ...
Разбрахме се да не си правим подаръци, но ние решихме да говорим с фотографа и да им направим по една фото книга със снимки от сватбата, но с тях в главните роли - както казваш за спомен от кумството.  good
Активен
bubito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #16 -: април 25, 2014, 10:47:41 »

според мен е добре да се говори с кумовете и да си кажат какво биха харесали или ще им помага в домакинството за да не се пръскат пари за излишни неща.Ние така се разбрахме с нашите. И да ви кажа много от моите предварителни идеи те ги отхвърлиха. Колкото до снимките мисля, че е добре да се принтират известно количество снимки за кумовете . Аз така направих. Понеже ще трябва и за по възрастните роднини също . Пак и на приятелите по някоя друга снимка е готино да подарите  smile
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 25, 2014, 15:53:01 »

kali87, от тава което пишеш става ясно, че кумовете ти разбират и могат да оценят хубавото вино.
Затова идеята с чашите е супер, но може да им вземете не толкова декоративни, а качествени - специално направени, така че да се усетят възможно най-добре всички вкусове и аромати на виното.
Това е моето мнение, аз обичам да пия вино във чаша, която ми позвлява да му се насладя изцяло. 
http://gourmethouse.bg/catalog/shop/glasses/riedel
 good


Благодаря, Вики! Да...хубаво вино се пие в хубави чаши.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 25, 2014, 16:07:25 »

И аз много харесвам идеята за виното и чашите. Ако имаш време може и да ги занесеш да им ги гравират с надписи Кум и Кума smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 26, 2014, 16:09:54 »

може да има някъде отделна тема ама не намерих за това пиша тук. Girl_hide
Може ли някой да ми каже някой танцов ансамбъл не много скъпичък за такнцуването пред кумовете с пилето и питката ?
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #20 -: април 27, 2014, 22:34:17 »

може да има някъде отделна тема ама не намерих за това пиша тук. Girl_hide
Може ли някой да ми каже някой танцов ансамбъл не много скъпичък за такнцуването пред кумовете с пилето и питката ?
Ние имаме уговорка с ФФ Зевзеци. Ще ги ползваме за вземане на кумовете и за извеждане на булката, но имат и доста други неща, които предлагат. Пускам ти линк към техния сайт. Относно цените, мисля че спадат към графа РАЗУМНИ
http://www.zevzeci.com/services-kumovaruchenica.php
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 28, 2014, 07:40:40 »

Ние ползвахме услугите на ФФ Зевзеци преди две години за нашата сватба, (оркестър за извеждане с танцьори), страхотни са smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #22 -: април 28, 2014, 12:05:48 »

може да има някъде отделна тема ама не намерих за това пиша тук. Girl_hide
Може ли някой да ми каже някой танцов ансамбъл не много скъпичък за такнцуването пред кумовете с пилето и питката ?

Мога да и препоръчам школата в която аз танцувам. Имат ансамбъл специално за сватби, страшно са добри, много позитивно настроение създават.

Казватсе Школа по Народни хора "Еремия" - много са весели а цените са им доста ниски по -мое мнение smile
https://bg-bg.facebook.com/hora.eremia.bg
Пиши ако искаш на главния хореограф - Ивайло Георгиев или на хореографката - Искра Стоянова
Най-лъчезарните хора на света


Ето и едно клипче от тази събота, и мен ме има на хорото хахах
http://www.youtube.com/watch?v=yN1s9L5qFLc
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 28, 2014, 17:01:15 »

благодаря ви момичета за отговорите smile  give_rose
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 29, 2014, 05:53:45 »

Аз съм писала на Еремия преди месец и отговор все още нямам biggrin Не съм се отказала от този вариант, но определено препоръчвам да се звъни smile
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 29, 2014, 08:29:10 »

Здравейте и от мен smile
Идвам с няколко въпроса. Вече сме решили кои ще са ни кумове и сега остава да ги поканим. Освен че се подарява нещо на кума и кумата има ли нещо друго специално като ги каним? И другият ми въпрос е какво да подаря на кума, тъй като той не пие ( ама грам ), че даже и май е алергичен към алкохол? Идеи?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 30, 2014, 15:55:40 »

На нашия кум ще подарим някаква монета, понеже той е колекционер. Иначе знам, че се кани с дарове. Пилета, торти, погачи, ракии, подаръци....зависи от региона. Ние това ще го направим ритуално след два месеца, въпреки че вече се съгласиха. Иначе моите родители са подарили прахосмукачка на техните, но тогава и годините са били различни

Да се похваля, че и ние ангажирахме фолклорна формация. Стана изключително лесно и бързо и вече имам с едно нещо по-малко в списъка.
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 30, 2014, 16:51:43 »


blackisback честито give_rose Bravo
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 30, 2014, 17:16:25 »

blackisback Благодаря за отговора и честито, че сте намерили фолклорна формация Bravo
Ние в крайна сметка, за сега сме решили да дадем по една покана на кумовете и с нея да ги поканим да ни кумуват. Най-вероятно ще ги заведем на вечеря или ще ги поканим вкъщи. Понататък като решим какво да им подарим ще им вземем нещо smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 30, 2014, 23:17:20 »

В ресторанта ли се подаравя подаръка за кумовете?  blush blush
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines